1

Czy gdyby Barca mogła sprowadzić Thiago za tę samo kwotę, co Cou, to kogo byście wybrali?

Ja uważam, że Brazylijczyk jest znacznie lepszym piłkarzem od Thiago.

8

Derby Londynu > Konkurs olimpijski w skokach

0

Nie wiem :D.

1

No to Umtiti z Piaue wrzucili Barcelone na minę

2

Polecam serial Stranger Things !
Dostęp na Netflix

0

Cilessen zasługuje żeby zagrać z Getafe.
Uważam, że przede wszystkim powinien odpocząć Suarez, Rakitic oraz Iniesta, a przy zestawieniu 4 pomocników wrzucić do srodka Roberto z Paulinho, a po bokach Coutinho - Aleix

0

Netflix.

0

Aleix Vidal.

0

Grał zbyt krótko żeby móc przeanalizować dokładnie jego grę, a jeśli się zagłębić, to od kilku spotkań przynajmniej jedna os w linii pomocy gra poniżej oczekiwań.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Przecież to było 2 lata temu. Obudź się!

8

Mecz z Juve i wspaniałe pojedynki z Costa !

0

Manchester przegrywa dwoma bramkami i gra z kontry, czujesz to ?

0

Obudzcie się!
Levy, to twardy gracz, który w ogóle nie musi sprzedawać nikogo, bo :
a) buduję drużynę na mistrzostwo
b) klub ma tyle kasy, że w tej chwili sprzedaż podstawowych graczy nie przynosi zadnych korzyści finansowych
c) sprzedaż klasowego piłkarza obniżyła by morale w drużynie, która jest sukcesywnie budowana
d) negocjacje byłyby uciete po pierwszej ofercie Barcelony, czyli żałosne 60-70 mln

Barcelona ma spory zapas w pomocy po transferach Cou i Pau.
Poza tym ten klub nie dysponuję fortuna na kontraktybi definitywne transfery.
Druga strona medalu, to Griezman

4

W anglii w latach 90 nie było takiej konkurencji jaka jest teraz, a przez 24 lat pracy dwa tytuły Champions League, to trochę mało.

1

Alex Ferguson vs Pep Guardiola?
Oczekuję kreatywnych odpowiedzi, liczę na dużą pomoc z waszej strony.

2

Eriksen = ławka dla Rakitica, który jest teraz w świetnej formie.
Koszt transferu ok 100 mln funtów, wysoka pensja ( kolejna ).
Nie ogarniasz

0

Po pierwsze nie typ, trochę szacunku z kolegą wyżej, bo zaden człowiek nie ma prawa aby wypowiadać sie o czyimś życiu, a tym bardziej go skreślać... Ciekawe jakbyście wy sie zachowywali gdyby sytuacja dotyczyła waszego bliskiego.
Ja głęboko wierzę, że może stać się cud i życzę z całego serca tego jego ojcu, który wierzy w swojego syna.
Ciekawe czy Ty wiesz, to wszystko z własnych doświadczeń, czy choć widziałeś jeden przypadek, czy wszystko wyczytałes w internecie na potrzeby tej tragedii i teraz zgrywasz barana.

Znam wielu ludzi, którzy o samochodach wiedza wszystko dopóki nie staną twarza w twarz z sytuacja, kiedy auto trzeba kupić.

1

– Może dla mediów szanse, że Tomek żyje, są jak 1 do 99. Dla mnie to 99 do 1. To oczywiste, że mój syn żyje. Wiem, że trwają rozmowy ze stroną amerykańską, która dysponuje dronami bojowymi. To wielkie maszyny, które mogą wzbić się na taką wysokość. Są potężne, więc nie zdmuchnie ich wiatr. Zanim dotrze tam ekipa, mogą podać Tomkowi leki, sprawdzić jego stan za pomocą kamery. Ambasador Polski w Pakistanie powiedział mi, że Amerykanie są już na miejscu i czekają tylko na konkrety. Są gotowi pomóc choćby zaraz – powiedział Witold Mackiewicz

Oby to była prawda!

36

"moim marzeniem od dziecka było reprezentowanie Watfordu, kibicowałem im od zawsze i jestem dumny że tutaj trafiłem"

0

Arsenal powinien wykonać pierwszy ruch.
Ma najmniej do stracenia.

0

Twój pomysł z Roberto jest bardzo dobry daleko nie trzeba szukać, bo mecz na Bernabeu wyszedł mu kapitalnie. Do tego Semedo mógłby grać więcej i szybcciej łapać taktykę.
Według mnie Semedo jest lepszym obrońcą od Roberto.

0

Miejmy nadzieję, że zauważył to sam Leo podobnie jak miało miejsce to z Suarezem.
Na chwilę obecną nie da się wystawić Iniesty z Cou, bo zwyczajnie jest na to za wcześnie, rolę na boisku nie mogą być dublowane... Swoją drogą pamiętam mecze Iniesty na Mistrzostwach Europy 2008, kiedy grał na prawym skrzydle.

0

Dzięki bardo, pozdrawiam !

1

Pila Dziedzictwo.
Nigdzie nie mige znaleźć tego filmu online, premiera była w październiku. Chyba po raz pierwszy żałuję, że nie byłem w kinie.

0

Chodzi mi o link do filmu

0

Piła Dziedzictwo, czy oglądał ktoś może online ?

4

Chyba dużo za wcześnie na Inieste i Coutinho w jednym składzie.
Nie ma odpiwiedniego balansu między drugą linia, a atakiem, a prawa strona dla Cou, to chyba błąd.

0

Coutinho wyraźnie nie pasuje prawe skrzydło

10

Współczynnik 2 we Francji ma tyle wspólnego, co Pani Ogórek z polityką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?