0

VAR i GOLLINE omijają szerokim łukiem

0

1.7 CDTI.
Mam słabą baterie w kluczyku, to moze byc przyczyna?

0

Reaguje, ale dziwnie kręci.
Nie jest to wina swiec zarowych ani akumulatora.

0

Co jakiś czas moja ASTRA H ma problem z odpalaniem.
Tak jakbym probował odpalić samochód innym kluczykiem.
Co myślicie?

1

Naszła mnie duża refleksja odnośnie Ronaldinho.
Wszyscy wiemy, że zakończył swoją karierę przedwcześnie, ale zastanawiam się czy w swojej najlepszej dyspozycji miał on sobie równych do dnia dzisiejszego.
Mówimy o Messim i Ronaldo, którzy biją wszelkie rekordy w liczbach, ale ja zawsze będę pamiętał tamtą Barce, którą Gaucho wyciągnął z pod korony Realu.
To był piłkarz o niewiarygodnej sile, który notabene nie był efektywny jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, ale tych najważniejszych bramek i asyst jak choćby bramki z Realem, czy asysta na San Siro w półfinale Champions League.
Według mnie nikt do tej pory nie ma takiej wizji gry, techniki, ostatniego podania i wpływu na mecz.

1

Najsłabszy wywiad jaki czytałem!

0

Pique zrobił wywiad z Neymarem.
Na instagram jest opublikowany film.

1

Szczerze powtórnie robiłem wyścigi może ok 8 razy ze wszystkich kategorii aby mieć lepsze osiągi w samochodzie. Kazdy wygrany wyścig daje możliwość wylosowania 1z3 kart SPEED.
Jeśli chodzi o odblokowywanie rzeczy, to wszystko zalezy od tego jak grasz, czy zbierasz znajdzki na mapie i czy robisz zadania poboczne typu skoki, czy strefy prędkości bądź driftu.

0

Nigdy nie używałem tego typu opcji.
Także nawet nie wiem

2

Gra ktoś w NFS PAYBACK?
Pomimo słabych dialogów, beznadziejnej głównej postaci i trochę dziwnego scenariusza gra jest naprawdę świetna.
Na ogromny plus auta i ich tuning, na pewno mapa i jej oprawa graficzna jest w top 3 jak nie najlepsza i fajny tryb wyścigu w terenie.
Ta część ma potencjał tylko scenariusz postaci troche bez tzw jaj.
Oby twórcy szli w tę stronę.
Chciałbym kiedyś zobaczyć NFS w którym powraca Razor, Darius i Cross

1

Wyobraźcie sobie jaką motywację na to spotkanie muszą mieć Vermaelen i Paulinho.
Pierwszy nieustannie wyśmiewany za swoje absencje, a drugi za Chiny.
Głęboko wierzę, że to będzie ich mecz, który zamknie usta wszystkim krytykom !

0

Zbliża się klasyk i nasuwa się pytanie, kto na PO ?
A może Roberto w drugiej linii w formacji 4-4-2 za Rakitica ?
Paulinho niemal pewniak do wyjściowego składu

0

Nedved vs Modric ?

1

Marzę aby w swoim życiu zobaczyć finał Mistrzostw Świata
Brazylia vs Argentyna, a także finał Champions League Barcelona vs Real Madryt.

1

Tak grającego nogami bramkarza jak Ter Stegen nie widziałem odkąd śledzę ten sport.
Niemiec gra z taka gracją i dokładnością, że trzeba to gdzieś zapisać.
Nie spowalnia gry łapiąc piłkę w ręce, kiedy ta zmierza w pole karne pod naciskiem rywali, coś wspaniałego.

2

Tottenhamowi do mistrzostwa anglii brakuje kogoś takiego jak Paulinho

0

Witam mam pytanie.
Czy lekarz rodzinny moze przepisać krople do oczu na recepte, które notabene miałem przepisywane przez okuliste ?
Problem w tym, ze do okulisty czeka się grube dni, a prywatnie do końca roku zajęci.

1

Na fanpagu eleven sports facebook jest ankieta odnośnie lepszego zawodnika na danej pozycji. Real vs Barca

0

Henry vs Ibrahimović?

0

Przypomina się bramka Gaucho i jego pocałunek do kibiców z komentarzem Szpaka, " To dla Was "

0

Neymar vs Mbappe ?

0

Chciałabym aby na Real, Barca zagrała z Roberto, Iniesta, Pau i Sergio w drugiej linii.
Rakitic jest beznadziejny, jeśli chodzi o ostatnie tygodnie, brak koncepcji i słabe wybory.

0

Wyobraźcie sobie gdyby PSG objął Ancelotti.

0

Zobaczymy

0

Liverpool 2.5 bramki
Real
Fotki
Napoli

0

Obstawiłem dzisiaj Shakhtar ile wygram na tym kuponie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I po co się spinasz ?

7

Jestem zdumiony ludźmi kupującymi hot dogi na stacji z sosem czosnkowym.
Jest tak wiele opcji wymowy, które nigdy nie przychodziły mi do głowy, czoskowy, czostkowy, czosnkowy, czosnowy i dzisiaj czosznek.

56

Neymar obrzucony banknotami przez fanów Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?