barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Widzę, że niektórych tu ponosi na ostro.
Jeszcze jesienią 2017 roku Salah był co najwyżej dobrym pilkarzem, a na ten moment jest najlepszym?
Na poziomie Messiego ? Herezje !
Dajmy mu pograć, niech zagra kilka sezonów na takim poziomie jaki prezentuje dziś.
Górnik Zabrze też miał być Mistrzem Polski w grudniu.
0
Bylibyśmy w stanie wygrać dwumecz z takim Liverpoolem?
0
Co z tym Mane eksperci ?
Ciekawe czy wy byście strzelili...
5
Pięknie się zachował Messi
0
Jeszcze nie widziałem finału, kiedy każdy daje z siebie wszystko.
9
Rozumiem, że większość fanów, która neguje piłkarzy oraz zwalnia sztab i trenera, to kibice pełnoletni, a tym samym odpowiedzialni, mający pracę.
Nazywacie się kibicami tak ?
Skoro jesteście tacy PRO na tym świecie i stać was na krytykę tego klubu niemal na każdym kroku, to dlaczego nie stać was na abonament TV, aby móc regularnie ze spokojem siadać przed telewizorem i oglądać mecze swojej ukochanej drużyny ?
I bez zbędnej podniety, że nie każdego stać na miesięczny abonament C+, który oscyluje na poziomie 100 zł, bo paczka fajek kosztuje 15 zł dzisiaj.
1
Jak słyszę te zachwyty nad Albą, to mnie zalewa.
" kosmiczna forma Alby ", " Doskonały sezon Alby ", " Alba rozgrywa koncert z Messim "
0
Jaki mecz NBA PLAYOFFS transmisje C+ ?
0
Miałem kupon za fajne pieniądze i Milan nie strzela bramki...
20
Wierzę w tego chłopaka.
Jeżeli gość wchodzi na ogon we wczorajszym meczu i rzuca w górę piłkę na drugą strone do bodajże Denisa przy kontrze, a gała jest na centymetry, to znaczny, że widzimy coś bardzo dobrego.
Tak naprawdę Dembele nie miał szans się dopasować do drużyny skoro z minut wynika 8-9 meczów zagranych na ponad 50 to trochę słabo.
I warto dodać, że minuty te były rozrzucana po takie czasy jak 20-pare minut.
Ten piłkarz prędzej, czy później odpali, bo ma za dobre karty w rękach.
1
Zapowiada się sezon dla ferrari.
Nie wierzę, że mercedes ma takie rezerwy mocy, to by było na tyle jeśli chodzi o PartyMode.
9
0
Kto na finał ?
2
Mistrzostwo kraju jaką ma rangę w takim razie?
Jeżeli jesteś zdania, że nic poważnego nie wygra.
1
Powolutku na dwójeczce
I cyk rakieta !
7
Coutinho, to kozak !
Najbardziej podoba mi się w nim, że nie szuka na siłę Messiego.
Ma 2 metry wolnej przestrzeni, to uderza, a nie pierd...enie z piłką do boku.
0
Pierwsza zmiana prewaznie dokonywana jest między 70-78 minutą
5
Mnie tez.
Słabo to wygląda
4
W studio mówili, że Coutinho jest niewidoczny, a tu druga asysta.
1
Dziwne, że jeszcze nikt Cię nie dostrzegł jako analityka.
4
To 4-4-2 jest po to, aby Alba miał swój korytarz.
O ile to działało na początku sezonu, bo były tego żniwa, to od początku roku chyba wie już każdy w które miejsce Alva będzie zagrywal do Messiego.
0
Co się dzieję w tej pomocy ?
Gdyby nie Coutinho, to najdalej by doszli do 30 metra od bramki rywala.
0
Dlaczego nie gra Semedo?
3
Porównując Barcelonę do Realu Madryt zawsze mam ten sam problem.
Zazdroszczę im samozaparcia do odnoszenia sukcesu.
Ta drużyna jest stworzona do gry w takich rozgrywkach jak Champions League.
Królewscy zawsze idą po kolejną bramkę, nie ważne czy tablica ukazuje 5, a może 89 minute, oni wciąż naciskają.
Ta sama sytuacja ma się z Leo i Cristiano.
Portugalczyk mógłby mieć strzelonych 10 bramek, a i tak by nie odpuścił 11, 12, czy 20 bramki.
Barcelona powinna wyjść i zabić ten mecz strzelając jak najszybszej bramkę.
Tutaj nie ma wymówek ! Oni przegrali ten mecz już po ostatnim gwizdku na Camp Nou.
Niestety po odejściu Pepa Barcelona taka jest, coraz częściej stawiają na kunktatorstwo i sprawdzone schematy taktyczne.
Najbardziej boli mnie, to że nasz kapitan totalnie przegrał w szatni, że drużyna nie dała z siebie maxa, bo jeśli nie idzie w ataku, to trzeba zagrać jak Atletico.
Po prostu wybiegac mecz i zrobić czarną robotę.
Co do roszad nie mam zdania, nie od wczoraj pierwsza zmiana jest dokonywana w 70 minucie, a druga na kilka minut przed gwizdkiem.
Co można powiedzieć o Valverde ?
Wykonał kawał dobrej roboty.
Od pogromu w superpucharze hiszpanii, odwrócił wynik z Realem, odzyskał szatnie, zdominował ligę, na wyciągnięcie ręki ma dublet, który dla większości drużyn to Himalaje!
Gdzieś przy mecie się pogubił, ale wyjdzie z tego tylko mądrzejszy.
1
Cillessen, Semedo, Pique, Vermaelen, Alba, Paulinho, Rakitic, Gomes, Dembele, Messi, Paco
Tak bym to dzisiaj widział.
0
Wiesz tu chodzi o predyspozycje.
Gdyby nie Ronaldo jego kariera byłaby inna.
1
Fajnie skorzystać z akcji Media Ekspert, połowa teraz, druga za pół roku.
0
Przychodzi mi do głowy jedno nazwisko, KAKA !
3
Najważniejsze, że odbiliśmy ligowe podwórko !
0
Camp Nou jest w 3 ?