barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stary, to nie miało być śmieszne !
Świat zmierza w takim kierunku, że rzeczy poważne stają się rzeczami małymi.
Każde święto w Polskim kalendarzu ma swoje obchody z klasą i kulturą !
Po co wywoływać bezmyślne komentarze na stronie internetowej poświęconej drużynie piłkarskiej ?
Niedługo zmarłych będziemy chować za pomocą transmisji internetowej, bo już teraz kibice honorują swoich bliskich racami i przyśpiewkami z trybun, przecież to ujma !
0
Przeczytałem Radomiak Pana Sławka :D
4
Marzeniem Powstańców była dyskusja na LR
2
Wczoraj taki był
1
No i co, zaraz okaże się, że Hazard zostaje, a Sarri tj Conte dokona kilku korekt i zgarnie Premier League.
5
Morata kapitalny strzał
4
Morata pięknie przeniósł grę na skrzydło
3
Leo jakby trochę przybrał na wadze ?
0
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/769058/sensacyjny-transfer-barcelony-na-celowniku-mistrz-swiata
Znajomy podesłał, co to dzień świra? :D
7
Jak wy sobie wyobrażacie transfer Pogby ? Skoro nasza kadra na chwilę obecną liczy 25-26 piłkarzy.
Zarobki Francuza, to kwota rzędu 15 mln netto rocznie. Co za bzdury !
0
Nie wiem stary :D
Grunt, że informacja się powtarza, czyżby było coś na rzeczy ?
0
Zaraz kwestią godzin, poczekajmy...
5
To prawda, że Pogba zwołał konferencje na jutro godz 12 ?
0
Świetny wybór !
Jeżeli miałbym cokolwiek zmienić, to wolałbym wybrać DIESLA i lakier na biały z czarną felgą.
Rozważyłbym również Mazde 6 III bądź Forda Mondeo MK5.
1
Może się nie znam, ale dla mnie jeden i drugi do odstrzału. Za dużo tych szans, to samo Gomes.
Dziwne, że Inter nie chciał go wykupić
1
Być może jest, ale nie pasuje on do naszego systemu.
Ciężko określić na jakiej pozycji mógłby grać, bo jeżeli wejdzie do środka w takim meczu jak choćby wyjazdowy z Bilbao czy Sociedad, to gra stanie, bo facet daje podania w poprzek i kompletnie nie wie o co chodzi.
Dajmy go w takim meczu na skrzydło, to komentator będzie po nim jeździł, że nie wygrywa pojedynków i gra zachowawczo.
1
Ja bym się Rafinha nie podniecał. Już wszyscy zapomnieli jak grał na przestrzeni całego roku ?
Denisem też była podjarka w okresie przygotowawczym, że dobrze współpracuje z Messim i co z tego wyszło ? Nic
1
Jestem pesymistycznie nastawiony, co do sprzedaży Gomesa, Denisa i Marlona.
Sprzedaż tych 3 zawodników graniczy z cudem.
0
Zastanawiam się dlaczego Tottenham nie robi transferów.
Genialnym wzmocnieniem byłby Iago Aspas, który ma lepsze papiery od Llorente, a jak nie on to doświadczony Falcao bądź Hiquain.
Środek również nie jest obsadzony jakoś kosmicznie ofensywnie.
Lamela, Eriksen, Ali przy czym ten pierwszy, to już dawno nie grał poważnej piłki.
Fajnie byłoby zobaczyć w Londynie ruchliwego Rafinhe, bądź Mateo Kovacica.
Co myślicie o tej drużynie, niewątpliwie jest świetnie zbilansowana, ale według mnie ma za mało argumentów na ławce rezerwowej.
0
Były asystent Jozaka, czyli facet kontynuuje myśl gościa, który okazał się porażka.
Wielkie brawa dla prezesa Miodulskiego, który musi zaczynać wszystko od nowa ! Kosztem poważnej piłki europejskiej.
0
Ta trawa była malowana, czy o co chodzi ?
5
Oby Thiago.
0
Rekowalestencja Villi i słabsza forma Pedro przyczyniła sie do tego, że Fabregas biegał w ataku.
Pamiętam, że grał również 3 obrońców.
0
Jeżeli transfer Thiago dojdzie do skutku, to gdzie miałby grać ?
W związku z transferem Malcoma wydaje mi się, że Coutinho będzie grał w drugiej linii.
Pamiętam bolaczkę Pepa, kiedy miał Inieste, Xaviego, Busquetsa, Fabregasa, Thiago i Keitę.
0
30 zł chyba hahahaha :D
57
Pamiętam taki jeden piękny wieczór, kiedy oglądałem serial Ranczo i jednocześnie śledziłem wynik Barcelony na telegazecie.
Komputera w domu nie było, to posługiwałem się stroną 820 i zawsze, kiedy wyskakiwała ta oczekiwana strona zasłaniałem ręka wynik i po kolei odsłaniałem. Jak dziś czuje te emocje, kiedy odsunąłem pierwszą stronę, a tam fioletowa 3.
Barca grała wtedy z Villarreal na Camp Nou, gdzie wygrała 4:0, a Gaucho machnął przewrotke.
Następnego dnia od rana, co godzine oglądałem wiadomości sportowe na TVP INFO, gdzie trzeba było się nacieszyć jedną, góra dwiema bramkami, bo wiadomości miały ograniczony czas.
Dzisiaj mam włączony flashscore na dwóch urządzeniach i jeszcze nigdy nie poczułem się jak tamtego wieczora.
A u was jak to było przed erą Internetu ?
0
A masz już 19 ? :D
5
Rafinha mógłby być pożyteczny gdyby z klubu odszedł Munir z Paco, bo na ten momemt jest przesyt piłkarzy ofensywnych, bo ja nie widzę go w roli środkowego pomocnika.
1
Jak można nie doceniać czyjejś klasy sportowej ?
Gdyby Ronaldo nie miał Modrica, Messi Xaviego...
Gdyby LeBron nie grał całej kariery na wschodzie...
Typowa gadka mądrego Polaka
1
Kto tam krzyczał, że Hamilton ma farta ?