0

Uzasadnij ten beznadziejny pomysł.
Za chwilę może okazać się, że oprócz Messiego nie mamy w drużynie gościa, który byłby gwarancja 20 + bramek w sezonie, a na rynku panuje susza jeśli chodzi o napastników.
Griezmann mimo słabszego sezonu, który mam nadzieję jest efektem zmęczeniem materiału u Cholo jest cały czas piłkarzem świetnym. Nazwiska takie jak Jovic czy Icardi, to nie poziom Francuza. I proszę nie pisz, że ma 28 lat, bo Suarez miał lat 27 kiedy przychodził na Camp Nou, a jaka robotę zrobił chyba każdy wie.
Moje odczucia są takie, że Griezmann byłby dobrym wzmocnieniem, bo mógłby grać z Leo w systemie 4-4-2,a także z trójka z przodu. Jeśli chodzi o przygotowanie mentalne jak i fizyczne, chodzi mi tu głównie o pracę dla drużyny, bo niewątpliwie tak grał w Atletico również obejmuje wysoką półkę.

0

Ciekawe kto z wczorajszej 11 wybiegnie w sobotę na Celte

0

Zdjęcia bądź tapeta wczorajszego Camp Nou. Wysoka rozdzielczość?

4

Wolałbym Semedo, bo Roberto po prostu może nie nadążyć za Mane i Robertsonem.
I mimo wszystko formacje 4:4:2 z Vidalem i Coutinho w drugiej linii kosztem Arthura.

0

Przemek Rudzki miał rację, Son w tej chwili to ścisła czołówka na świecie. Zastanawiałem się kto byłby idealnym wzmocnieniem dla Tottenhamu latem i pomyślałem o Reusie. Mógłby grać na obu skrzydłach, dziesiątkę plus dwójkę w ataku bądź samą 9. Ale wydaje się że Niemiec zakończy karierę w BVB.

6

PSG, Juventus, Roma

0

link do meczu Liverpoolu ?

0

Gołym okiem widać, że Coutinho lepiej wygląda w głębi środka pola!

1

Czyli będzie if?

1

Weź już skończ. Zacznijcie doceniać tego trenera, bo liczby mówią, że jest jednym z lepszych

6

Ta kolejka idealnie pokazała gdzie jest Messi z Ronaldo, a gdzie są tacy piłkarze jak Griezmann, Lewandowski, Mbappe, Salah.

0

Myślicie, że Leo zgarnie informa w fifie za ten tydzień?

0

Zapewne on wybrał Bundeslige, dzban

0

Jakie atuty ma Luka Jovic?

0

Ale co ten Van Dijk

0

Gdzie temu Milanowi do czasów Pipo i Shevchenko. Nie rozumiem podniety

0

O której start

0

Pique jest szybszy z piłką aniżeli bez niej

0

Co United wygrał na przestrzeni ostatnich kilku lat?

0

Warto brać magnez i żelazo ? Faktycznie pomaga samopoczuciu?

0

Abidal naprawdę robi fajną pracę w klubie.
Boateng może być bardzo przydatny na wiosnę i fajnie, że może grać na kilku pozycjach. Plusem jest też jego charakter, analogiczna sytuacja co z Vidalem, a co do Todibo? na pierwszy rzut może okazać się drugim Varanem.

27

Trochę szpilka wbita w Pepa i Tomka

16

Widać, że nie oglądasz meczów. Coutinho może i ma słabszy okres, ale nie wydaje mi się żeby był to piłkarz, który strzela bramkę co mecz, a na koniec sezonu ma statystyki rzędu 20 goli i 20 asyst. Kiedy przychodził z Liverpoolu też miewał mecze w których nie był widoczny, ale przypominam, że potencjalnie ma on wejść w buty Iniesty, który też nie strzelał bramek i nie miał porażająco dużo asyst. Osobiście ja oczekuje od Brazylijczyka kreatywnej gry, przewagi w środku pola, kluczowych zagrań i asyst, a nie goleadora jak większość na tej stronie.
Wpisy na temat Cou są przesadzone, a on sam pokaże jeszcze jakim jest piłkarzem.

1

Nie wiem czym sugeruje się Valverde obsadzajac pozycję PO, bo to na pewno nie jest forma. Roberto słabo wygląda w każdym elemencie, a Semedo na ławce.

0

Luis cwaniaczek hahaha

2

Porównując Viniciusa Jr to tylko do Robinho moim zdaniem

7

EA psuje grę! Karty typu " wspominkowy" czy teraz " future" to jakiś żart. Tevez nigdy nie był tak dobry żeby mieć takie statystyki, a karta Viniciusa jest na poziomie tej Neymara, a lepsza od Mbappe. Jaja!
Już niektóre statystyki ikon są bezmyślne, jaja!

5

Zastanawiam się dlaczego nikt nie bierze pod uwagę Icardiego jako następcy Suareza

0

Bojan, bracia Dos Santos, Cuenca, Adama, Samper, Denis Suarez, Rafinha, Tello, Munir, Romeu, Muniesa, Bartra. Ile można pisać, że trener jest nieudolny, bo nie stawia na wychowanków... Wydaje mi się, że najbliższym objawieniem będzie Xavi Simons

1

Nie oddychaj



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?