0

Zastanawiam się czy Roberto, to dzisiaj top 10 na PO?

4

Coutinho to prawdziwy krak!
Takich piłkarzy powinniśmy mieć w drugiej linii

1

309


0

Jutro odbieram FIFE 19 w przedsprzedaży na PS4.
Na jakiej lidze oprzeć skład w FUT ?

2

Chwała mu za to

0

A oglądasz mecz ?
Marc zagrał dzisiaj przynajmniej 4 razy w nietuzinkowy sposób

0

Coutinho od dwóch jak nie trzech spotkań jest naszym najlepszym piłkarzem.

Ter Stegen z lepszą celnoscia podań od Dembele w dzisiejszym meczu ?

Druga linia jest zbyt statyczna, jeżeli Arthur nie odpali możemy mieć problem, bo nikt poza Coutinho nie należy do pomocników kreatywnych

0

Liverpool bez Firmino od 1 minuty, na ławce także Keita

1

Borek mówił w " AS WYWIADU ", że nie wierzy tej lidze mistrzów w Canal +, a Polsat co dzisiaj na dyskotece szkolnej ?

2

Jadę sobie przez miasto i co widzę ?
Facet na poznańskich rejestracjach skręcił pod zakaz wjazdu na Orlen.
Zostawił samochód i najwidoczniej poszedł zapytać o drogę, a psy jak to psy od razu wścieklizna i strzał na sygnale pod to auto...

Zamiast wziąć się za handel narkotykami twardymi, gdzie przez to młodzi ludzie nie kończą szkół, a rodzice mają problemy, to Panowie robią świetną i bezstresowa interwencje na stacji benzynowej z powodu zagubionego Pana.
Statystyka in plus !

3

Zaczynam powątpiewać w to, że mamy najsilniejszą kadrę od lat.
Zagraliśmy dwoma innymi zawodnikami w pomocy
A) facetem, który na tej stronie wręcz jest wyciągany na tę pozycję za uszy z linii obrony
B) facetem, który zagrał fajny okres przygotowawczy

I co ? Żaden z powyższych nie zrobił nic aby grać w pierwszym składzie.
Śmiem twierdzić, że gdyby nie ten Coutinho z ławki, to tego meczu byśmy nawet nie zremisowali.
Tak naprawdę, to on jest naszym jedynym kreatywnym pomocnikiem i nie piszcie mi, że mamy Arthura, bo narazie nie zagrał nic i nie wiadomo co posiadamy...

Takie mecze jak dzisiejszy weryfikują drugą linie Barcy. Mało tego wydaje mi się coraz bardziej, że ta nudna gra jest spowodowana nie Valverde, a pilkarzami o profilu Rakitica, to świetny gracz, ale nigdy nie będzie rozgrywającym na rozmiar Barcelony.

0

Jak ładował bramki City, PSG czy Realowi też tak pisałeś ?

0

Nie uciekaj z lekcji

1

Olej tych baranów

0

Używałeś ?

0

Szukam porady.
Chcę zamocować listwe montażową do szafek w kuchni, problem jest taki, że ściana zrobiona jest z płyt gipsowych.
Chciałbym zamocować, to na kołkach rozporowych, ale tez wzmocnić klejem.
Jaki klej polecacie ?

5

Zastanawiam się jakie piłki jeszcze musi zagrać Leo żeby mieć podanie na poziomie 90 !

1

Hummels 89 ovrl ?
Pojeba_o ich jak Tomaszewskiego w studio TVP...

1

200 nie ma konkurencji

0

Ja miałem praktyki w 2 klasie i bodajże 3.
W 2 klasie załatwiłem sobie praktykę w Urzędzie Miejskim, a w 3 roku Zakład Gospodarki Komunalnej.

0

Zgadza się.

Chodziło mi oczywiście o sezon w finale na Wembley 2010/11

2

Chłodno o Mourinho

1

Dlaczego w strojach Barcelony dominuje kolor granatowy, jest jakaś zależność ?
Osobiście o wiele bardziej podobały mi się stroje, kiedy przeważał bordowy.
Mam na myśli sezon 2005/06 i 2011/12 wówczas spodenki były bordowe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam taką nadzieję, bo jako drużyna idą dobrą drogą, ale zawsze może coś się posypać jak w finale z Realem...

6

Naprawdę myślicie, że Firmino mógłby odejść z Liverpoolu ?

Zbudowali świetną ekipę, która tym składem, mam na myśli kręgosłup drużyny, czyli Alisson, Van Dajk, Keita i potężny tercet z przodu może przez 3 sezony kandydować o tytuł mistrza kraju i mało tego poważnie liczyć się o triumf w Champions League.



Mają świetnego trenera, świetnych kibiców i sejfy które pękają od milionów funtów.

0

A czy ja napisałem, że Dembele powinien mieć wyższy poziom i czy w ogóle wspomniałem o Malcomie ? Obudź się stary!

0

Ilu jest bramkarzy z ovrl 90 ?
Marc mógłby taki mieć.
Szkoda, że Dembele ma tak nisko...

1

I cyk brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?