barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawiam się czy Roberto, to dzisiaj top 10 na PO?
4
Coutinho to prawdziwy krak!
Takich piłkarzy powinniśmy mieć w drugiej linii
1
309
0
Jutro odbieram FIFE 19 w przedsprzedaży na PS4.
Na jakiej lidze oprzeć skład w FUT ?
2
Chwała mu za to
0
A oglądasz mecz ?
Marc zagrał dzisiaj przynajmniej 4 razy w nietuzinkowy sposób
0
Coutinho od dwóch jak nie trzech spotkań jest naszym najlepszym piłkarzem.
Ter Stegen z lepszą celnoscia podań od Dembele w dzisiejszym meczu ?
Druga linia jest zbyt statyczna, jeżeli Arthur nie odpali możemy mieć problem, bo nikt poza Coutinho nie należy do pomocników kreatywnych
0
Liverpool bez Firmino od 1 minuty, na ławce także Keita
1
Borek mówił w " AS WYWIADU ", że nie wierzy tej lidze mistrzów w Canal +, a Polsat co dzisiaj na dyskotece szkolnej ?
2
Jadę sobie przez miasto i co widzę ?
Facet na poznańskich rejestracjach skręcił pod zakaz wjazdu na Orlen.
Zostawił samochód i najwidoczniej poszedł zapytać o drogę, a psy jak to psy od razu wścieklizna i strzał na sygnale pod to auto...
Zamiast wziąć się za handel narkotykami twardymi, gdzie przez to młodzi ludzie nie kończą szkół, a rodzice mają problemy, to Panowie robią świetną i bezstresowa interwencje na stacji benzynowej z powodu zagubionego Pana.
Statystyka in plus !
3
Zaczynam powątpiewać w to, że mamy najsilniejszą kadrę od lat.
Zagraliśmy dwoma innymi zawodnikami w pomocy
A) facetem, który na tej stronie wręcz jest wyciągany na tę pozycję za uszy z linii obrony
B) facetem, który zagrał fajny okres przygotowawczy
I co ? Żaden z powyższych nie zrobił nic aby grać w pierwszym składzie.
Śmiem twierdzić, że gdyby nie ten Coutinho z ławki, to tego meczu byśmy nawet nie zremisowali.
Tak naprawdę, to on jest naszym jedynym kreatywnym pomocnikiem i nie piszcie mi, że mamy Arthura, bo narazie nie zagrał nic i nie wiadomo co posiadamy...
Takie mecze jak dzisiejszy weryfikują drugą linie Barcy. Mało tego wydaje mi się coraz bardziej, że ta nudna gra jest spowodowana nie Valverde, a pilkarzami o profilu Rakitica, to świetny gracz, ale nigdy nie będzie rozgrywającym na rozmiar Barcelony.
0
Jak ładował bramki City, PSG czy Realowi też tak pisałeś ?
0
Nie uciekaj z lekcji
1
Olej tych baranów
0
Używałeś ?
0
Szukam porady.
Chcę zamocować listwe montażową do szafek w kuchni, problem jest taki, że ściana zrobiona jest z płyt gipsowych.
Chciałbym zamocować, to na kołkach rozporowych, ale tez wzmocnić klejem.
Jaki klej polecacie ?
5
Zastanawiam się jakie piłki jeszcze musi zagrać Leo żeby mieć podanie na poziomie 90 !
1
Hummels 89 ovrl ?
Pojeba_o ich jak Tomaszewskiego w studio TVP...
1
200 nie ma konkurencji
0
Ja miałem praktyki w 2 klasie i bodajże 3.
W 2 klasie załatwiłem sobie praktykę w Urzędzie Miejskim, a w 3 roku Zakład Gospodarki Komunalnej.
0
Zgadza się.
Chodziło mi oczywiście o sezon w finale na Wembley 2010/11
2
Chłodno o Mourinho
1
Dlaczego w strojach Barcelony dominuje kolor granatowy, jest jakaś zależność ?
Osobiście o wiele bardziej podobały mi się stroje, kiedy przeważał bordowy.
Mam na myśli sezon 2005/06 i 2011/12 wówczas spodenki były bordowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam taką nadzieję, bo jako drużyna idą dobrą drogą, ale zawsze może coś się posypać jak w finale z Realem...
6
Naprawdę myślicie, że Firmino mógłby odejść z Liverpoolu ?
Zbudowali świetną ekipę, która tym składem, mam na myśli kręgosłup drużyny, czyli Alisson, Van Dajk, Keita i potężny tercet z przodu może przez 3 sezony kandydować o tytuł mistrza kraju i mało tego poważnie liczyć się o triumf w Champions League.
Mają świetnego trenera, świetnych kibiców i sejfy które pękają od milionów funtów.
0
A czy ja napisałem, że Dembele powinien mieć wyższy poziom i czy w ogóle wspomniałem o Malcomie ? Obudź się stary!
0
Ilu jest bramkarzy z ovrl 90 ?
Marc mógłby taki mieć.
Szkoda, że Dembele ma tak nisko...
1
https://m.soundcloud.com/frankywahoo1400/labron-kd-it-aint-easy-produced-by-franky-wahoo-stewbillionaire?utm_source=soundcloud&utm_campaign=wtshare&utm_medium=Facebook&utm_content=https%3A%2F%2Fsoundcloud.com%2Ffrankywahoo1400%2Flabron-kd-it-aint-easy-produced-by-franky-wahoo-stewbillionaire
LeBron jest lepszym koszykarzem, ale wokalnie Durant wygrywa
1
I cyk brameczka