barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu a PSG jak to robi ?
0
@KrwawiaceoczyVEB a ja rozumiem, bo pojęcie fan futbolu jest szerokopojetne.
Ludzie interesują się wieloma ligami, statystykami, śledzą inne kluby i to jest normalna sytuacja.
0
Aż mnie mrozi jak pomyślę sobie, że Real może ściągnąć Mbappe oraz Hallanda w jednym oknie.
Sam Carletto mówił, że Perez ma duże plany (...)
Jeżeli Mbappe nie wyniesie nawet grosza Real, to strach pomyśleć co oni zrobią
1
@MateuszQ sprzedali Griezmanna przeciez
1
@Wiktoria13 komornik xd
0
55 baniek na Torresa to definitywny koniec transferu Hallanda ?
0
Gnabry vs Torres ?
2
O ile Forza Horizon 4 byłą uznawana przez większość za najlepszą gre wyścigową, to 5 część pozamiatała konkurencję na dobre.
Gram właśnie 20 godzinę i nie mogę wyjść z zachwytu tej gry.
NFS i GT cokolwiek zrobią, to jestem niemal pewny, że nie da się lepiej już
0
Jaki macie pomysł na telewizję ?
Ja obecnie posiadam C+ w pakiecie z Elevenem oraz Polsatem.
Viaplay bierze Premier League a także F1.
Na chwilę obecną place 130 zl nielicząc kolejnych dwóch dekoderów multiroom.
Umowa kończy mi się w październiku, rozmawiałem o przedłużeniu i konsultant stwierdził, że odbywają się rozmowy z Viaplay, ale czy to gra warta świeczki ?
Dokupić kolejny pakiet sportowy...
W C+ trzyma mnie NBA i ogólnie przywiązanie do tej stacji, która niegdyś miała wszystko.
2
@puyol_presidend5 jaki rekord ?
0
@kejdzi to był i jest zwykły leszcz.
0
Była ręka Diego na Mistrzostwach Świata, ręka Henrego w decydującym meczu eliminacji, teraz kolejny WAŁ, który robi rysę w historii sportu.
Kolejna kradzież,wstyd !
KURIOZALNE PRZEPISY, KTORE W SUMIE SĄ ELASTYCZNE, CZYLI WYCHODZI NA TO, ŻE ICH PO PROSTU NIE MA!
Sędziowie podarowali fen tytuł, bo jakie realne szanse miał Max jadąc za Hamiltonem w tym wyścigu? Żadne
0
@ToWinaSedziego Redbull zrobiłby to samo, albo trzymamy się przepisów, albo nie.
0
W ogóle są jakiekolwiek szanse aby zmienić werdykt w F1 ?
1
Jawna kradzież dzisiaj, wstyd dla całej FIA.
Poprzedni wyścig kabaret z czerwona flagą, teraz to...
0
Ale zenada !!!!
0
https://fb.watch/9ObRmzncrt/
Zwrócie uwagę na minutę meczu...
0
@PatrykBarca znajdźmy sobie skalę tego zjazdu. Barca była jedna z dwóch, trzech najmocniejszych drużyn dekady.
Posiadała również najlepszego piłkarza w historii i pretendenta do Zlotej Piłki.
Piłkarzy, którzy są mistrzami świata, co z tego zostało?
1
Liga Mistrzów - (...)
Liga Europy - Napoli, BVB, Atalanta, Porto
Liga Konferencji - Leicester, Roma
Co za czasy, Barcelona niebylaby nawet murowanym faworytem na trzecim szczeblu pucharów europejskich, który został stworzony dla takich drużyn jak Legia, Lech czy hiszpańska Celta Vigo.
Przeciez to nawet United badz Milan nie miał takiego zjazdu
0
Jak realnie oceniacie szansę na tytul w Lidze Europy ?
3
Bayern ma najlepiej zorganizowany klub na świecie, pewnie już na te chwile z jednym z najlepszych trenerów na świecie, bardzo mocny kolektyw.
Real latem dostaje Mbappe, a sam klub ma do wydania worek z pieniędzmi.
Angielskie kluby odjechały już od dwóch sezonów bardzo mocno
A Barca walczy o Ferrana Toressa (...)
To będzie trwało kilka lat, niestety
0
Waszym zdaniem największym rozczarowaniem lat 2000+ jest reprezentacja ?
Ja osobiście waham się między druzyna Angli, tę z Lampardem, Gerrardem, Terrym, Rooneyem itp bądź Brazylią z Ronaldinho, Kaka, Adriano czy Ronaldo.
Także ta Argentyna z lat 2006, 2010 była na pewno bardzo mocna.
Brazylią co prawda w 2002 sięgnęła po tytul, ale mimo wszystko czy to pokolenie jest usatysfakcjonowane ?
Puchar Konfederacji to tak jakby zdobyć Ligę Europy ...
2
Jak dzis Leo zagrał?
Nie chodzi mi o suche statystyki, tak jak te 2 gole
0
@GeraltzKatalonii jaka prawdę mowi ? Nie przytoczyłem żadnego cytatu.
0
@MysticCat czytaj ze zrozumieniem
2
Nadzwyczajnie w tym sezonie denerwuje mnie Sokół (...)
W każdy weekend F1 faworyzuje Maxa, kiedy coś zrobić nie tak mówi mało i dyskretnie, jeżeli to Lewis coś zrobi badz inny kierowca doszukuje się wszystkiego, śmieje się i szydzi najczęściej z Mercedesa, że za chwilę będą czegoś szukać na Red Bulla.
Najlepszy jest w studio, kiedy wygłasza monolog nie potrafi patrzeć słuchaczowi w oczy tylko wzrok ku ziemi.
0
Messi przypomina mi Ronaldinho w latach 2007/2008
3
Obejrzałem dopiero gale ZP.
Pokaz bramek Lewandowskiego top 10 rewelacja, prawie wszystko z 5 metra...
0
Suarez ( w ostatnim sezonie Liverpoolu ) vs Lewandowski ?
0
@urbipl Piotrek Zieliński z Napoli