1

@AllBundy osobiście nie lubię tego typu piłkarzy, bo są od wszystkiego i niczego trochę.

Pozytywny wpływ na gre w ataku ma i nie ma co się czarować, widać to.

0

#Flashback

Pamiętam jak jeździliśmy na zawody szkolne w podstawówce i nie zawsze 4 z pola było " uzdolnionych piłkarsko " badz po prostu nie było zmienników.
Pamiętam jak dzis kiedy graliśmy na betonie i przez kolege utraciliśmy remis, bo dostał piłkę od bramkarza za bardzo nie wiedział co zrobić otoczony dwoma i wypisz wymaluj zakiwał jak Pique.


0

Będą dzis męczarnie czy postrzelają 2,3 razy ?

2

Olej silnikowy ze stacji orlen ? Jaki wlac?
,potrzebuje dolac, zalany 5w30 castrola benzyna.

0

Christensen to realny transfer dla Barcy ?

0

@Sau_Ron
1. Iniesta (zdobył wszystko z kadrą i klubem)
2. Iniesta
3. =
4. Modrić
5. Iniesta (na myśl mi przychodzi gol z Chelsea i Holandia, a u Modrica tylko gol z United)

Iniesta vs Modrić 4:2

0

Po co w ogóle Alba ustawia się do rzutu wolnego...

1

Batman, znakomity film jeśli ktoś nie oglądał, a jest fanem uniwersum DC badz Marvela.
Chodź to zupełnie co innego aniżeli produkcje Marvela.

Film mroczny, ciężki, nie naładowany futurystyka, kapitalne kino.
Pattinson na początku mi się nie sklejał w roli nietoperza, ale po filmie chce widzieć go w następnych częściach.

Dzisiaj zaliczyłem drugi raz ten film !
Polecam

9

Donnaruma feste wybił na aut XD

0

@Pogba drugi Alba albo Pique

1

Viniciusu ? Co to za odmiana ?

1

@budel17 biorę Darka, Bożydara nie da się słuchać

0

PSG ich rozniesie dzisiaj ?

0

@MXFCB mam Bravie Sony i mi pyka normalnie, szwagier ma Panasonic. Czy to możliwe, że tv jest za stary ?

0

Jak przezucić obraz z smartfona na TV ?
Chodzi mi o apke Canal +.
Dodam, że YouTube wykrywa od zaraz

0

@talizmo ciekawe czy szkole skończyłeś.
Nie wierzę, że aż tak skrajne głupoty można napisać

0

Jestem ciekawy czy Marcin Feddek podniecałby się szóstą bramka Bayernu gdyby nie było w tym klubie Lewandowskigo, w ogóle jakąkolwiek.

2

@patry295 wymyśl coś lepszego, bo jesteś tylko kolejnym i kolejnym, który wstawia ten sam obrazek od 10 lat.
Nie lepiej mieć własne zdanie i myślenie?

10

Lewandowski powinien mieć pseudonim DOBITKA albo 5 METR

3

@BART97 drybling, wykończenie to tez ma lepsze niż Depay ?

1

@MarioVeB! Kolego weryfikuj go po grze u Xaviego.
Ferran u Koemana jak i każdy inny piłkarz nie wygladalby tak jak teraz

1

@BART97 Depay jest piłkarsko lepszym pilkarzem

4

@MarioVeB! Na 10 bramek, 4 z karnego to większość? Błagam Cie hahaha

0

Zastanawia mnie ta niemoc strzelecka Ferrana.
Depay dostaje ogony, a ładuje bramkę za bramka

6

@kamiVeB to już rok ? Masakra jak ten czas z@pierdala

3

Memphis w kolejnych dwóch meczach zrobi liczby i da impuls w ofensywie, a komentatorzy dalej będą zastanawiać się w jakiej jest formie.

Moim zdaniem przedwcześnie skreślony tak jak De Jong

0

Depay za Gaviego ?

3

Dembele, który jest skupiony na swoim zawodzie i dobrze prowadzony naprawdę jest dobrym piłkarzem.
Spory wachlarz umiejętności ma francuz.
Do tego sezonu myslalem, ze to tylko szybkość i gra obiema nogami.

Za Xaviego widać duży progres w ustawianiu się, grze z pierwszej pilki, przegląd pola, a przede wszystkim rozsądek.
Fajnie jakby został

2

Wy też marzycie o stoperze, który wyprowadza piłkę?
Czy o skalę i przecinaku który do tego jest szybki jak Araujo ?

0

Jedno wielkie woooooow XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?