barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy osobiście nie lubię tego typu piłkarzy, bo są od wszystkiego i niczego trochę.
Pozytywny wpływ na gre w ataku ma i nie ma co się czarować, widać to.
0
#Flashback
Pamiętam jak jeździliśmy na zawody szkolne w podstawówce i nie zawsze 4 z pola było " uzdolnionych piłkarsko " badz po prostu nie było zmienników.
Pamiętam jak dzis kiedy graliśmy na betonie i przez kolege utraciliśmy remis, bo dostał piłkę od bramkarza za bardzo nie wiedział co zrobić otoczony dwoma i wypisz wymaluj zakiwał jak Pique.
0
Będą dzis męczarnie czy postrzelają 2,3 razy ?
2
Olej silnikowy ze stacji orlen ? Jaki wlac?
,potrzebuje dolac, zalany 5w30 castrola benzyna.
0
Christensen to realny transfer dla Barcy ?
0
@Sau_Ron
1. Iniesta (zdobył wszystko z kadrą i klubem)
2. Iniesta
3. =
4. Modrić
5. Iniesta (na myśl mi przychodzi gol z Chelsea i Holandia, a u Modrica tylko gol z United)
Iniesta vs Modrić 4:2
0
Po co w ogóle Alba ustawia się do rzutu wolnego...
1
Batman, znakomity film jeśli ktoś nie oglądał, a jest fanem uniwersum DC badz Marvela.
Chodź to zupełnie co innego aniżeli produkcje Marvela.
Film mroczny, ciężki, nie naładowany futurystyka, kapitalne kino.
Pattinson na początku mi się nie sklejał w roli nietoperza, ale po filmie chce widzieć go w następnych częściach.
Dzisiaj zaliczyłem drugi raz ten film !
Polecam
9
Donnaruma feste wybił na aut XD
0
@Pogba drugi Alba albo Pique
1
Viniciusu ? Co to za odmiana ?
1
@budel17 biorę Darka, Bożydara nie da się słuchać
0
PSG ich rozniesie dzisiaj ?
0
@MXFCB mam Bravie Sony i mi pyka normalnie, szwagier ma Panasonic. Czy to możliwe, że tv jest za stary ?
0
Jak przezucić obraz z smartfona na TV ?
Chodzi mi o apke Canal +.
Dodam, że YouTube wykrywa od zaraz
0
@talizmo ciekawe czy szkole skończyłeś.
Nie wierzę, że aż tak skrajne głupoty można napisać
0
Jestem ciekawy czy Marcin Feddek podniecałby się szóstą bramka Bayernu gdyby nie było w tym klubie Lewandowskigo, w ogóle jakąkolwiek.
2
@patry295 wymyśl coś lepszego, bo jesteś tylko kolejnym i kolejnym, który wstawia ten sam obrazek od 10 lat.
Nie lepiej mieć własne zdanie i myślenie?
10
Lewandowski powinien mieć pseudonim DOBITKA albo 5 METR
3
@BART97 drybling, wykończenie to tez ma lepsze niż Depay ?
1
@MarioVeB! Kolego weryfikuj go po grze u Xaviego.
Ferran u Koemana jak i każdy inny piłkarz nie wygladalby tak jak teraz
1
@BART97 Depay jest piłkarsko lepszym pilkarzem
4
@MarioVeB! Na 10 bramek, 4 z karnego to większość? Błagam Cie hahaha
0
Zastanawia mnie ta niemoc strzelecka Ferrana.
Depay dostaje ogony, a ładuje bramkę za bramka
6
@kamiVeB to już rok ? Masakra jak ten czas z@pierdala
3
Memphis w kolejnych dwóch meczach zrobi liczby i da impuls w ofensywie, a komentatorzy dalej będą zastanawiać się w jakiej jest formie.
Moim zdaniem przedwcześnie skreślony tak jak De Jong
0
Depay za Gaviego ?
3
Dembele, który jest skupiony na swoim zawodzie i dobrze prowadzony naprawdę jest dobrym piłkarzem.
Spory wachlarz umiejętności ma francuz.
Do tego sezonu myslalem, ze to tylko szybkość i gra obiema nogami.
Za Xaviego widać duży progres w ustawianiu się, grze z pierwszej pilki, przegląd pola, a przede wszystkim rozsądek.
Fajnie jakby został
2
Wy też marzycie o stoperze, który wyprowadza piłkę?
Czy o skalę i przecinaku który do tego jest szybki jak Araujo ?
0
Jedno wielkie woooooow XD