blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Opinia @BulaKG, @Kessie?
1
@FcPortoFan1999 No chciałbym takiego fachowca w naszej betonowej reprezentacji.
1
@FcPortoFan1999 To tylko pokazuje, jak dobry fachowiec może się utrzymać.
4
@Eklerek Fyr Dojczland.
@Comentateiro @Kessie @Bolton
10
Rangnick.
@FcPortoFan1999 @Comentateiro @mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Kessie
10
@HarveySpecter Również obejrzę. Godzina jeszcze ok, a meczyk może oddać.
2
@Eklerek Rodriguez to chyba nigdy nie skończy grać w piłkę.
3
@Kinginiesta Masz rację, ale ja akurat lubię skrzydłowych z pokrętłem w nodze.
5
Barcola, Rogers, Diomande.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
5
@Luciano99
Tak.
@Kessie
7
@matador
Był łączony x czasu temu z Barcą. Nie oglądałem jego meczów niestety.
7
To jego wina.
@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior
5
Marciniak.
5
@Popitek12 W sensie, że przestaniesz obserwować @Encore, @Eklerek, @FcPortoFan1999, @July_6_BcN i @Adran360 na Instagramie, Lil Popranol?
@mekston @Kessie @Lanosss
2
@tomek8756 Słyszałeś @Kessie? @FcPortoFan1999 ma urodziny. Leć po piwsko do Biedry.
3
@MessiForeverTheBest Stół:
7
https://x.com/ThaEuropeanLad/status/2065764956356636855
Opinia @BulaKG, @Kessie?
1
Policja.
2
JU ES EJ na 2-0.
2
@macio_944 Ziobro zaskoczenia*
0
@BulaKG Nie bądź taki skromny, bo jesteś też w gronie największych erosomanów.
1
JU ES EJ na 1-0.
0
@BulaKG Bo to profesjonalista, ale pytam o Twoją opinię, jako zboka.
2
@Popitek12 Lepiej podawałeś buty Balenciagi Monice w Złotych Tarasach, Lil Poptok?
@mekston @Kessie @Lanosss
6
Spoko kandydat.
Tzolis.
@michaleu @Karol145 @Marusek @takisobiektos @Kessie @Giwera @Eklerek @Czajka90 @Encore @Frimpong
3
@Popitek12 Czy tymi analitykami są @Kessie i @mekston z notatkami, Young Popye?
@Lanosss
4
https://x.com/Has_RMrbdaclub/status/2065590984109375507
Opinia @BulaKG, @Kessie?
1
@Adran360 A chyba Cię nawet oznaczyłem w plotce przy zainteresowaniu MLS
0
@AmigoBlancos Spoko opcja.
1
@Popitek12 Tajka, którą @Kessie poznał w Tajlandii, też umiała po angielsku.