blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://x.com/Has_RMrbdaclub/status/2065590984109375507
Opinia @BulaKG, @Kessie?
1
@Adran360 A chyba Cię nawet oznaczyłem w plotce przy zainteresowaniu MLS
0
@AmigoBlancos Spoko opcja.
1
@Popitek12 Tajka, którą @Kessie poznał w Tajlandii, też umiała po angielsku.
3
@Popitek12 Czy to była @July_6_BcN, Popeusz?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
Moje typy:
Zwycięzca: Hiszpania
Zaskoczenie: Wcześniej dawałem chyba Norwegię, ale może skuszę się w stronę WKS.
Rozczarowanie: Holandia
7
Balde.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
4
@Frimpong Czyli w jej przypadku, rozmiar zdjęcia idzie w parze z jej wagą?
@Luciano99 @Kessie
1
@escarabajo Po jego epizodzie w Mallorce, gdzie często grał formacją 4-3-1-2, bez skrzydeł akurat. Trochę przez to, Virgili wchodził często z ławki.
Czy będzie grał tak w Lipsku, to na 100% nie wiem, dlatego podkreśliłem wyżej, że prawdopodobnie nie będzie tego stosował.
10
@alone49 Mimo wszystko i tak: https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16443352875pqEKWaw1s8Cr5pXS1ciLv.jpg
Mam rację, @Kessie?
7
Nijstad.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @arasz1819
1
@escarabajo Przed podpisaniem Demichelisa, chcieli zatrzymać Diomande. Pytanie, jak teraz zmieni się ich nastawienie. Co do Nusy, to nie wiem, czy ktoś go chciał z poważniejszych ekip. Nie zdziwi mnie nic teraz.
1
@Sulimo Nie. Whatsapp na PC też nie działa (przynajmniej u mnie).
8
@MirusAmisz Mają dużą konkurencję z Portugalią.
Opinia @BulaKG, @Kessie?
2
@maroon Tak jest.
@doc Hamza pewnie nie jest na liście, bo jest na kadrze.
4
Ciekawy wybór. Czyli Lipsk będzie grać (prawdopodobnie) bez skrzydeł.
@Comentateiro @escarabajo @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Frimpong
0
@VegetaPolska Tak.
4
@macio_944 No pewnie, że koloryzowane. Brakuje jeszcze szklaneczki Jacka Danielsa z 2 kostkami lodu oraz Sylwii obok. Mam rację Poppers? @Popitek12
@mekston @Kessie @Lanosss
8
Dybala.
@Esteban_ @mekston @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @LAMC_10 @escarabajo
0
@AmigoBlancos Całkiem spoko. Chyba nawet zagram podobnie, tylko dam over 1,5 gola Argentyny. Jednak mam jakiś respekt do Algierii.
1
@gumaz Sushi out.
3
@Encore Nie zdziwię się, jak Dembele będzie grać na 9tce, a Mekambe na LS. Francja ma taką siłę rażenia, że bez problemu mogą się wymieniać pozycjami.
3
@Luciano99 Czy na wulkanizacji panuje optymizm?
3
Francja.
0
@Eklerek Już wcześniej PSG nie chciało go sprzedawać. Spoko zawodnik na ligę i do rotacji w LM.
2
@Eklerek Już od paru tygodni go chcą.
1
@PioteK Źródło też takie sobie, ale oby to miało rację.
1
Live i Wharton.
@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie
1
@Kessie nieźle się bawisz w Meksyku.
1
@D10SLEO Imo, jest, bo płacą duże pieniądze zawodnikom. Zwłaszcza, że tam sprawa z podatkami jest bardzo korzystna dla zawodników.