1

@Adran360 A chyba Cię nawet oznaczyłem w plotce przy zainteresowaniu MLS

0

@AmigoBlancos Spoko opcja.

1

@Popitek12 Tajka, którą @Kessie poznał w Tajlandii, też umiała po angielsku.

3

1

Moje typy:

Zwycięzca: Hiszpania
Zaskoczenie: Wcześniej dawałem chyba Norwegię, ale może skuszę się w stronę WKS.
Rozczarowanie: Holandia

7





Balde.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

4

@Frimpong Czyli w jej przypadku, rozmiar zdjęcia idzie w parze z jej wagą?

@Luciano99 @Kessie

1

@escarabajo Po jego epizodzie w Mallorce, gdzie często grał formacją 4-3-1-2, bez skrzydeł akurat. Trochę przez to, Virgili wchodził często z ławki.

Czy będzie grał tak w Lipsku, to na 100% nie wiem, dlatego podkreśliłem wyżej, że prawdopodobnie nie będzie tego stosował.

10

7



Nijstad.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @arasz1819

1

@escarabajo Przed podpisaniem Demichelisa, chcieli zatrzymać Diomande. Pytanie, jak teraz zmieni się ich nastawienie. Co do Nusy, to nie wiem, czy ktoś go chciał z poważniejszych ekip. Nie zdziwi mnie nic teraz.

1

@Sulimo Nie. Whatsapp na PC też nie działa (przynajmniej u mnie).

8

@MirusAmisz Mają dużą konkurencję z Portugalią.

Opinia @BulaKG, @Kessie?

2

@maroon Tak jest.

@doc Hamza pewnie nie jest na liście, bo jest na kadrze.

4





Ciekawy wybór. Czyli Lipsk będzie grać (prawdopodobnie) bez skrzydeł.

@Comentateiro @escarabajo @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Frimpong

0

4

@macio_944 No pewnie, że koloryzowane. Brakuje jeszcze szklaneczki Jacka Danielsa z 2 kostkami lodu oraz Sylwii obok. Mam rację Poppers? @Popitek12

@mekston @Kessie @Lanosss

8



Dybala.

@Esteban_ @mekston @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @LAMC_10 @escarabajo

0

@AmigoBlancos Całkiem spoko. Chyba nawet zagram podobnie, tylko dam over 1,5 gola Argentyny. Jednak mam jakiś respekt do Algierii.

1

@gumaz Sushi out.

3

@Encore Nie zdziwię się, jak Dembele będzie grać na 9tce, a Mekambe na LS. Francja ma taką siłę rażenia, że bez problemu mogą się wymieniać pozycjami.

3

@Luciano99 Czy na wulkanizacji panuje optymizm?

3



Francja.

0

@Eklerek Już wcześniej PSG nie chciało go sprzedawać. Spoko zawodnik na ligę i do rotacji w LM.

2

@Eklerek Już od paru tygodni go chcą.

1

@PioteK Źródło też takie sobie, ale oby to miało rację.

1



Live i Wharton.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie

1



@Kessie nieźle się bawisz w Meksyku.

1

@D10SLEO Imo, jest, bo płacą duże pieniądze zawodnikom. Zwłaszcza, że tam sprawa z podatkami jest bardzo korzystna dla zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?