3

@Encore Nie zdziwię się, jak Dembele będzie grać na 9tce, a Mekambe na LS. Francja ma taką siłę rażenia, że bez problemu mogą się wymieniać pozycjami.

3

@Luciano99 Czy na wulkanizacji panuje optymizm?

3



Francja.

0

@Eklerek Już wcześniej PSG nie chciało go sprzedawać. Spoko zawodnik na ligę i do rotacji w LM.

2

@Eklerek Już od paru tygodni go chcą.

1

@PioteK Źródło też takie sobie, ale oby to miało rację.

1



Live i Wharton.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie

1



@Kessie nieźle się bawisz w Meksyku.

1

@D10SLEO Imo, jest, bo płacą duże pieniądze zawodnikom. Zwłaszcza, że tam sprawa z podatkami jest bardzo korzystna dla zawodników.

8

@tbas Jeśli to prawda, to takie siano dostanie tylko w Arabii.

0

7



Vusković (łączony z Barcą i potężnym Bayernem).

@Comentateiro @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @Frimpong

15



Rekin.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Bolton

3

@Adran360 @Comentateiro byłby z Ciebie dumny, że poprawnie piszesz potężny Bayern.

0

@tbas No zobaczymy. Może śmiało grać jako prawy napastnik w formacji 4-4-2/4-2-3-1.

3

@mateusz33 Bardziej chodzi mi o to, że nie działają z innymi pozycjami, które również wymagają wzmocnienia, bo uparli się, że priorytetem będzie napastnik.

@Adran360 Już @ViscaelBarca2007 celnie porównał to do sagi Live z Newcastle o Isaka z zeszłego roku.

1

@Aragorn33



Portugalskie źródło mówi o 20 mln € brutto. Poczekałbym jednak na mocniejsze źródła w tej sprawie.

2

@Gomess No, ale The Szwagers wolą się pierdzielić przez najbliższe 1,5-2 miesiące z Alvarezem.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

6



PSG interesuje się Mateusem Fernandesem oraz Summervillem.

@Encore @DonCarletto

2

1

@ViscaelBarca2007 No tak. Podobne pieniądze miał chyba w Man City chyba.

1



Ciekawy wybór.

1

@Kgorecki2500 No prawie.

6

@ViscaelBarca2007 Jeśli to prawda, to dobrze wyszło, pomimo, że chciałem jego transferu. 6 mln € netto to rozsądna oferta ze strony Barcy.

13



Tak.

1

@Kapitan9 On chyba przedłużał kontrakt z Al Qadsiah niedawno.

7

13



Abdelkarim.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

0

@Frimpong Skoro Darwin miał tam podobną ilośc goli co w PL, to o czymś świadczy.

@mekston @Kessie

7



Barca zawsze uważała Bernardo za dobrą opcję rynkową, ale nigdy nie był to priorytet. Gdyby Barca uznała go za główny priorytet, kontrakt z nim byłby sfinalizowany od wielu dni.

Jednak szkoda, że go olali.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?