12



Soso.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

0

@jacobFCB Życzeniowo zawsze chciałem Teveza, Rooneya czy Fernando Torresa z czasów Atletico.

0

Komentarz usunięty

11



Bernardo.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc

3

@BORO_12 Nieźle kogoś powaliło z wycenami.

0

@Criss18Barca Euro 2008 i Mundial 2010 to moje ulubione imprezy do dziś. Klimat RPA był tam świetny.

10



Piękne to było Euro.

@FcPortoFan1999 @kubix05

6



Portugalia.

1

@DragonxNF Racja.

1

@Kessie Sam nie możesz?

2

2

@Luciano99 Jakoś nie mogie Cię strawić na trzeźwo. Chlej więcej Lucek, chlej więcej.

@Kessie

0

@Messibestplayerintheworld Czekamy na więcej dobrych wieści.

3

@Gall Pewnie tak, bo potężny Bayern nie jest na musiku, żeby sprzedawać. Obstawiam, że jedynie naciski Olise mogłyby zmienić ich podejście.

@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie

10



Olise.

@Comentateiro @AmigoBlancos @DonCarletto @VegetaPolska @lajcior @Conradxc

3

@Barcaa12 Potężny Bayern już wcześniej chciał poszerzyć głębię ataku, dlatego interesowali się też Gordonem. Raczej to nie ma nic wspólnego z Olise.

@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie

2



Potężny Bayern interesuje się Ngumohą.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Comentateiro @Meskalina @Lanosss

2

@Kozinho. Przecież @Kessie nie jest nawet duży, ani silny.

4

@macio_944 "Moim zdaniem jeśli pomysł z Alvarezem się wysypie, to będzie grany Gordon z Ferranem na "9"..."

Jeśli to się wydarzy, to imo, powinni pójść po jeszcze jednego LS, żeby Gordon mógł być traktowany jako napastnik.

8

@Cule1234 Coś czuję, że albo Alvarez się właśnie wysypuje, albo to straszak na niego, żeby zaczął napierać na Atletico.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@AlphaNumeric Z jednej strony, zgodzę się, ale z drugiej strony, ile byś chciał za niego? Wątpię, że ktokolwiek dałby 40-50 mln €. Jeśli Barca ugra % od przyszłej sprzedaży, to te 20 mln € będzie do przeżycia.

9



Al Nassr i Casado.



Soso podał dalej tweeta, gdzie pisze, że Monaco rzeczywiście wykazuje zainteresowanie Casado. Barca oczekuje min. 20 mln €, ale na razie nie istnieje jeszcze porozumienie między oboma klubami. Rozmowy będą kontynuowane.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

12



Cucurella i Grimaldo.



Arnau.



LO.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

4



Też mi tak coś śmierdzi tym graczem.

@Encore @DonCarletto @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @lajcior @AmigoBlancos @Conradxc @VegetaPolska

8

@Bolton Przecież nie jesteś czarny, więc nie mógł zaoferować za Ciebie takiej kwoty.

@Kessie

1

@BulaKG Jestem tego samego zdania. Kumpel, czyt. @Kessie, nie powinien robić tego drugiemu kumplowi, czyt. @Luciano99.

2

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?