blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Soso.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
0
@jacobFCB Życzeniowo zawsze chciałem Teveza, Rooneya czy Fernando Torresa z czasów Atletico.
0
Komentarz usunięty
11
Bernardo.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc
3
@BORO_12 Nieźle kogoś powaliło z wycenami.
0
@Criss18Barca Euro 2008 i Mundial 2010 to moje ulubione imprezy do dziś. Klimat RPA był tam świetny.
10
Piękne to było Euro.
@FcPortoFan1999 @kubix05
6
Portugalia.
1
@DragonxNF Racja.
1
@Kessie Sam nie możesz?
2
@TR3YWAY Opinia @BulaKG, @Kessie?
2
@Luciano99 Jakoś nie mogie Cię strawić na trzeźwo. Chlej więcej Lucek, chlej więcej.
@Kessie
0
@Messibestplayerintheworld Czekamy na więcej dobrych wieści.
3
@Gall Pewnie tak, bo potężny Bayern nie jest na musiku, żeby sprzedawać. Obstawiam, że jedynie naciski Olise mogłyby zmienić ich podejście.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
10
Olise.
@Comentateiro @AmigoBlancos @DonCarletto @VegetaPolska @lajcior @Conradxc
3
@Barcaa12 Potężny Bayern już wcześniej chciał poszerzyć głębię ataku, dlatego interesowali się też Gordonem. Raczej to nie ma nic wspólnego z Olise.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
2
Potężny Bayern interesuje się Ngumohą.
@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Comentateiro @Meskalina @Lanosss
2
@Kozinho. Przecież @Kessie nie jest nawet duży, ani silny.
4
@macio_944 "Moim zdaniem jeśli pomysł z Alvarezem się wysypie, to będzie grany Gordon z Ferranem na "9"..."
Jeśli to się wydarzy, to imo, powinni pójść po jeszcze jednego LS, żeby Gordon mógł być traktowany jako napastnik.
8
@Cule1234 Coś czuję, że albo Alvarez się właśnie wysypuje, albo to straszak na niego, żeby zaczął napierać na Atletico.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@AlphaNumeric Z jednej strony, zgodzę się, ale z drugiej strony, ile byś chciał za niego? Wątpię, że ktokolwiek dałby 40-50 mln €. Jeśli Barca ugra % od przyszłej sprzedaży, to te 20 mln € będzie do przeżycia.
9
Al Nassr i Casado.
Soso podał dalej tweeta, gdzie pisze, że Monaco rzeczywiście wykazuje zainteresowanie Casado. Barca oczekuje min. 20 mln €, ale na razie nie istnieje jeszcze porozumienie między oboma klubami. Rozmowy będą kontynuowane.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
12
Cucurella i Grimaldo.
Arnau.
LO.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
4
Też mi tak coś śmierdzi tym graczem.
@Encore @DonCarletto @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @lajcior @AmigoBlancos @Conradxc @VegetaPolska
8
@Bolton Przecież nie jesteś czarny, więc nie mógł zaoferować za Ciebie takiej kwoty.
@Kessie
1
@BulaKG Jestem tego samego zdania. Kumpel, czyt. @Kessie, nie powinien robić tego drugiemu kumplowi, czyt. @Luciano99.
2
@Bzyczekk Opinia @BulaKG?
@Kessie
8
https://x.com/Trenddl3f/status/2062640061976359194
https://x.com/i/status/2062640169329574303
Francja v2 na 2-1.
8
https://x.com/Trenddl3f/status/2062632258889007503
https://x.com/Trenddl3f/status/2062632501529411757
Francja v2 na 1-1.
3
@Luciano99
Tak.
@Kessie