blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Bolton Przecież nie jesteś czarny, więc nie mógł zaoferować za Ciebie takiej kwoty.
@Kessie
1
@BulaKG Jestem tego samego zdania. Kumpel, czyt. @Kessie, nie powinien robić tego drugiemu kumplowi, czyt. @Luciano99.
2
@Bzyczekk Opinia @BulaKG?
@Kessie
8
https://x.com/Trenddl3f/status/2062640061976359194
https://x.com/i/status/2062640169329574303
Francja v2 na 2-1.
8
https://x.com/Trenddl3f/status/2062632258889007503
https://x.com/Trenddl3f/status/2062632501529411757
Francja v2 na 1-1.
3
@Luciano99
Tak.
@Kessie
1
@Encore Anderson z Forest też nie jest wart 120 mln funtów, a pewnie pójdzie za niewiele mniej.
2
@Encore Gdzieś czytałem, że muszą wyciągnąć ok. 140 mln € (albo funtów) ze sprzedaży po spadku.
4
PSG również interesuje się Mateusem Fernandesem.
@DonCarletto @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong
4
@FcPortoFan1999 Opinia @Kessie?
13
https://x.com/Trenddl3f/status/2062624495416770635
Rajan Szelki na 1-0.
@escarabajo
3
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa vibe.
7
https://x.com/Trenddl3f/status/2062617894744129647
Irak na 1-1.
4
https://x.com/i/status/2062615227145875660
Rekin z golem.
@Bolton
29
Joan.
1
@AlexDark00 To chyba też, ale Guerreiro odejdzie, a Ito się często łamie.
7
Potężny Bayern chce szybko domknąć transfer Browna.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
1
@Giwera Trener też ma odejść chyba.
31
Dostaną nawet Spotify Premium na 3 miesiące w gratisie.
To niech się pośpieszą.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @arasz1819
11
@Kessie teraz: https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16443352875pqEKWaw1s8Cr5pXS1ciLv.jpg
@Eklerek @Czajka90
0
@Popitek12 A po co Ci ona, Pop-Eye?
5
Saint-Maximin wyraził zgodę na transfer do Charlotte.
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @Giwera @Lanosss @MirusAmisz
1
@Edoss Nie oglądam zbyt wiele Lipska, ale Real go chciał chyba 1-2 lata temu. Wtedy Lipsk żądał ok. 90 mln €.
3
Skład Francji i WKS.
9
Lukeba.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
3
@Popitek12 W Arsenalu, Poppers.
@mekston @Kessie @Lanosss @Eklerek @Czajka90
2
@Kessie Czyli Ty od 2 dni: https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16443352875pqEKWaw1s8Cr5pXS1ciLv.jpg ?
8
Skład Hiszpanii.
3
@BORO_12 @Messibestplayerintheworld
Soso ma dać jakieś nowe info w sprawie Casado.
2
@Messibestplayerintheworld Poczekałbym na aktualizację od mocniejszych źródeł, bo to z tweeta do takich nie należy.