blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Opinia @mekston?
@Kessie @Lanosss
1
Zwyrodnialcy.
3
@Chimera Karl z potężnego Bayernu też ma duże szanse. Chociaż też jestem zdania, że Diomande powinien to wygrać. Jednak to pierwszoplanowa postać Lipska.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
1
@blakkudium Również: @Who_you_mam @MirusAmisz
7
Man City też interesuje się Diomande.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld
1
@Giwera Też masz na imię Yan?
6
Może być fajna walka o 1 miejsce.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Comentateiro
5
@Popitek12 W jakiej lidze grają, Lil Popye?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
Ah g*wno. Tutaj my idziemy znowu.
5
@maroon Wnioskując po różnych informacjach, mniej więcej, wygląda to tak:
- Juve chce Bernardo,
- Bernardo chce do Barcy,
- Barca nie traktuje go, na ten moment, priorytetowo.
7
Bernardo.
Deco w Londynie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @BorzyKrzys @CurryTheGoat30
6
Atletico chce Brandta (był łączony z Barcą niedawno).
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
2
@Kessie A sam nie możesz/umiesz?
1
@FcPortoFan1999 Proszę go dodać do kadry!
@mekston
3
@Adran360 Oraz @mekston, @Lanosss i @Kessie.
2
@Comentateiro Oraz @mekston, @Lanosss i @Kessie.
0
https://x.com/FCBWx02/status/2047046024292700502
Penalti a favor del Real Madrid.
https://x.com/FCBWx02/status/2047046335518416991
Barca na 1-0.
1
Ładna próba Yamala.
4
https://x.com/FCBWx02/status/2047040869790830712
No tak.
2
@capoN Bilans bramek.
3
@kanver_ Potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
4
@Popitek12 A jakby Fermin grał, Poppers?
@mekston @Kessie @Lanosss
2
@Aequlibre Albo Eric na 6tce i Gavi na fałszywym LS.
14
Skład.
4
Iraola.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Ku84fcb @Frimpong @Encore
1
@BORO_12 Myślę, że nawet mniej, bo Betis mógłby być zainteresowany kimś z akademii. Warto też włączać młodzież w takie deale.
2
@Lanosss Pewnie sam Balde nie będzie chciał odchodzić.
9
@Kessie w piątek nie zachlejesz.
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Giwera @Lanosss
2
@Kessie Skończyło mi się miejsce w zeszycie.
1
@FcPortoFan1999 W Porto jest przecież Pepe.