blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanGroza Obiektywnie, to raczej nie. Hiszpania ma dużą ilość pomocników w formie. Jedynie widzimisię łysego może zmienić sytuację.
2
@Mow_mi_Douglas Możliwe, że wtedy nie byliby w topce kandydatów.
1
@Eklerek
Dla rankingu to złe informacje.
5
Kolejne źródło o Lewym.
Inigo Perez miałby zastąpić Marcelino w Villarreal.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
8
CP.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
4
Gol Pau Victora.
7
Dublet Abde.
Edit: Jednak był spalony przy 2 golu Abde.
Rash.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @DonCarletto
4
Bednarek.
7
@mordini123 Al Qadsiah i NEOM też nie są w ich posiadaniu?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @Lanosss @Giwera @MirusAmisz
2
@mordini123 Dlatego trzeba trzymać kciuki za Rayo i Betis, bo z niemieckiej strony, Mainz ma jeszcze mecz do rozegrania.
2
@Encore Fakt. Arsenal, AV, Nottingham, CP ładnie punktują.
8
Ranking.
@FcPortoFan1999 @mordini123 @Adran360 @escarabajo @Kapitan hawk @mekston @Comentateiro
8
JJ Gabriel.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Encore @DonCarletto
4
@michaleu Opinia @Kessie?
@Eklerek @Czajka90
1
@gumaz Opinia @BulaKG?
4
Caicedo.
@Ku84fcb @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
5
@Popitek12 Coco Jambo Warszawa, Poppers?
@mekston @Kessie @Lanosss
0
@BORO_12 Spoko opcja. A co myślisz o ewentualnej wymianie Maldini za Abde?
18
Messi.
@mekston @Messibestplayerintheworld @Lionel_Messi10
2
@BORO_12 Marzenie - Diomande, ale z realnych opcji, to raczej Abde, zwłaszcza, że Barca ma 20% od przyszłej sprzedaży. Betis pewnie byłby otwarty na włączenie kogoś z akademii w deal.
0
@BORO_12 Ja bym był bardziej za sprzedażą 50% praw do Roony'ego z opcją odkupu, wtedy nabywający klub miałby w interesie, aby grał jak najwięcej. Przy tej formule, nawet kluby z La Ligi by mogły sobie na niego pozwolić.
0
@BORO_12 Nie zdziwię się, jak obaj odejdą.
1
@Kessie Autobus totalny*
2
@BORO_12 Zwłaszcza, że dołączyłby za 2 lata.
8
Potężny Bayern jest potężny.
@Comentateiro @mekston @Lanosss
2
@Kessie Tylko się pośpiesz, bo po 22 nie kupisz alkoholu.
3
Męczennik.
1
@mekston A chyba sobie odpalę w tle.
5
+1.
1
@Lionel_Messi10 No spoko.