0

@RomanGroza Obiektywnie, to raczej nie. Hiszpania ma dużą ilość pomocników w formie. Jedynie widzimisię łysego może zmienić sytuację.

2

@Mow_mi_Douglas Możliwe, że wtedy nie byliby w topce kandydatów.

1

@Eklerek



Dla rankingu to złe informacje.

5



Kolejne źródło o Lewym.



Inigo Perez miałby zastąpić Marcelino w Villarreal.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

8



CP.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

4



Gol Pau Victora.

7





Dublet Abde.

Edit: Jednak był spalony przy 2 golu Abde.



Rash.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @DonCarletto

4



Bednarek.

7

@mordini123 Al Qadsiah i NEOM też nie są w ich posiadaniu?

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @Lanosss @Giwera @MirusAmisz

2

@mordini123 Dlatego trzeba trzymać kciuki za Rayo i Betis, bo z niemieckiej strony, Mainz ma jeszcze mecz do rozegrania.

2

@Encore Fakt. Arsenal, AV, Nottingham, CP ładnie punktują.

8



Ranking.

@FcPortoFan1999 @mordini123 @Adran360 @escarabajo @Kapitan hawk @mekston @Comentateiro

8



JJ Gabriel.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Encore @DonCarletto

4

1

@gumaz Opinia @BulaKG?

4



Caicedo.

@Ku84fcb @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

5

@Popitek12 Coco Jambo Warszawa, Poppers?

@mekston @Kessie @Lanosss

0

@BORO_12 Spoko opcja. A co myślisz o ewentualnej wymianie Maldini za Abde?

18



Messi.

@mekston @Messibestplayerintheworld @Lionel_Messi10

2

@BORO_12 Marzenie - Diomande, ale z realnych opcji, to raczej Abde, zwłaszcza, że Barca ma 20% od przyszłej sprzedaży. Betis pewnie byłby otwarty na włączenie kogoś z akademii w deal.

0

@BORO_12 Ja bym był bardziej za sprzedażą 50% praw do Roony'ego z opcją odkupu, wtedy nabywający klub miałby w interesie, aby grał jak najwięcej. Przy tej formule, nawet kluby z La Ligi by mogły sobie na niego pozwolić.

0

@BORO_12 Nie zdziwię się, jak obaj odejdą.

1

@Kessie Autobus totalny*

2

@BORO_12 Zwłaszcza, że dołączyłby za 2 lata.

8

Potężny Bayern jest potężny.

@Comentateiro @mekston @Lanosss

2

@Kessie Tylko się pośpiesz, bo po 22 nie kupisz alkoholu.

3



Męczennik.

1

@mekston A chyba sobie odpalę w tle.

5



+1.

1

@Lionel_Messi10 No spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?