blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 W Porto jest przecież Pepe.
7
Soso o Roony'm.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
5
@MessiForeverTheBest Przecież @July_6_BcN ma @Kessiego.
0
@FcPortoFan1999 Też chciałbym to wiedzieć.
7
VAR.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
1
@Dari0G Arbeloa: Perez bierze winę na siebie? To moja wina.
0
@BORO_12 Chyba się kiedyś przewijał w mediach, ale tylko tyle.
2
@Lanosss Opinia @BulaKG?
9
Kolejne źródło o potężnym Bayernie i Gordonie.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie @Lionel_Messi10
4
@Messibestplayerintheworld Warto jednak poczekać do oficjalki, jeśli chodzi o zasadę 1:1.
1
@Encore Rabiot za Camavingę.
3
@blakkudium Również: @Safrani @KRISU77
11
Ekstraklasa.
@FcPortoFan1999 @Hosh @fart @Adran360 @escarabajo @Kessie @Luciano99 @Comentateiro @Frimpong @JanZagloba
5
@Popitek12 Opinia @mekston?
@Lanosss @Kessie
2
@Kessie chyba jednak nie wypali ten pomysł z biznesem z koszulkami na bazarku UK.
@PatrychoO
7
Przeciek.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @PatrychoO
1
@BORO_12 Mendes chyba nie jest już jego agentem, ale dalej może działać w jego sprawie. Dodatkowo, Laporta jest jego fanem od lat.
2
@blakkudium Również: @michaleu @takisobiektos @Karol145
0
@kamilop Dodatkowo Diomande gra też na PS.
8
Liverpool również chce ściągnąć Diomande.
Leao.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Frimpong @Comentateiro @Kessie
1
@Hubertusk Ja bym był nawet za powrotem Abde. Kosztowałby mniej, Barca ma nadal 20% od przyszłej sprzedaży. Dodatkowo, wyrobił się w tym Betisie.
0
@Hubertusk Niby tak, ale rynek nie rozpieszcza LS obecnie.
3
@maroon
Ponoć spory talent.
@PatrychoO Pytanie, ile ostatecznie miałby kosztować.
13
Eduardo Conceicao.
Diomande.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
4
@Benz Czy (znaki).
3
@Laminedependencia Opinia @Kessie, @BulaKG?
18
Tak.
3
xG Man City i Arsenalu.
4
Pojedynek @Frimponga i @Kessiego w pigułce.
0
Kolejny słupek Arsenalu.