3

@Hindus Poprawione.

@Messibestplayerintheworld Musiałby sam obniżyć wymagania. Inaczej skończy się pewnie tym, że Barca będzie opłacała część.

@Esteban_ No to jednak jest wskazane.

5





Francuskie źródła o Fatim.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Faro

4

@kanver_ potężnym Bayernem*

@Comentateiro @mekston @Lanosss

6



Pamiętam, jak był łączony z Barcą.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2

@Pawel13sz Jest klimacik.

1

@Frimpong Chcesz @Kessiego w Liverpoolu?

8

8



Nijstad, łączony z Barcą i potężnym Bayernem, z golem.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @mekston @Lanosss

8



Olympique Mediolan lub Inter Marsylia.

@FcPortoFan1999

8



Lucho.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

6



Nike.

@PatrychoO

3

@Dari0G W sumie racja. Nie bez powodu, @Kessie umie liczyć tylko do 3.

3

@Dari0G No niby kolory.

3

@Kessie Jak koloryzowane, skoro to czarno-białe zdjęcie.

2

@BORO_12 Chyba ma mieć klauzulę 60 mln € w nowej umowie, co nie jest też jakoś odstraszającą sumą dla Realu, potężnego Bayernu czy klubów PL.

@Comentateiro @mekston @Lanosss

1

13





Oficjalka.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @AmigoBlancos @DonCarletto

7

@Messibestplayerintheworld Dla obu stron to będzie chyba najlepsze wyjście. Barca zarobi, a Casado dostanie niezbędne minuty w nowym klubie.

@ViscaelBarca2007 @Adran360 @MirusAmisz

2



Eintracht.

@PatrychoO

4

Niezły popis Celty z Freiburgiem.

11



Como.

@PatrychoO

0

@FcPortoFan1999 A gdyby miał iść do Porto, to chciałbyś go?

@Czajka90

3



Nike.

0

@Czajka90 To było do przewidzenia. Już zimą mógł odejść do Spurs.

1

@mkord Chyba z Club Brugge.

9



Był łączony z Barcą i potężnym Bayernem.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @mekston @Lanosss

9



Arbeloa: Asencio powinien grać więcej. To moja wina.

2

@July_6_BcN Już nie musisz udawać.

@Kessie Będzie się musiała uczyć na błędach.

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?