blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos Potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
7
https://x.com/Rayanwaves/status/2045635454981022202
Ciężkie się wylosowało.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
2
@Popitek12 A kopulować z Argentyńczykami, Lil Pops?
@mekston @Kessie @Lanosss
11
Tak.
3
@Popitek12 No np. @Kapitan hawk, Poppers.
@mekston @Kessie @Lanosss
17
Barca.
0
@FIJI Bo jednak mają jakość piłkarską. Prędzej z nich bym cisnął, że nie trzymają ciśnienia w finale, podobnie, jak Arsenal w Carabao. Dlatego dwumecz, pomiędzy tymi 2 ekipami, będzie bardzo ciekawy.
2
@kamyk_23 Jak chcą, to potrafią.
3
@Kapitan hawk Co najlepsze, że RSSS zapewnił sobie udział w LE.
4
Tak.
5
@Kapitan hawk teraz: https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@Kessie
5
https://x.com/SackArtetaa/status/2045620307692495106
@ViscaelBarca2007 lubi to.
@mekston @Adran360 @BORO_12 @Eklerek @Bolton @Kessie
5
@Encore potężnego Bayernu*
@mekston @Comentateiro @Lanosss @Kessie
2
Czekam na highlightsy Garnka z dzisiejszego meczu.
@Encore
13
@ViscaelBarca2007 nie lubi tego.
@BORO_12 @Adran360 @Eklerek @Kessie @Bolton
7
Opinia @Kessie, @BulaKG?
2
@turhiay Abstrahując od ceny, to Diomande byłby idealnym skrzydłowym, bo gra na obu stronach.
1
@VegetaPolska Kolejny dzień w biurze dla Pana De Friesa.
1
Świetne skrzydła.
5
Kolejna poprzeczka Chelsea.
4
Tak.
@FcPortoFan1999
0
@Katalończyk 99 No to fakt. Ona i tak będzie tylko do końca sezonu, ale doświadczenie dla niej będzie kluczowe.
2
Chelsea blisko gola.
0
Admin Unionu.
6
Man Utd na 1-0.
4
@MariusGajusMaximus Opinia @ViscaelBarca2007, jako naczelny zarządca ugrupowania jebaczy Alvareza?
@Eklerek @Bolton @Kessie @BORO_12 @Adran360
2
@Adran360 Tymczasem Laporta i jego orkiestra:
3
@marti31 Na KMŚ chyba to debiutowało.
0
@Kapitan9 Raczej młody Conceicao byłby dalej podstawowym PS. Jeśli Roony miałby odejść, to byłbym za sprzedażą 50% praw do niego z opcją pierwokupu, ale do fajnego klubu z niższej półki, gdzie mógłby się dalej rozwijać.
7
Już się boję.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz