blaugrana100
Dołączył/a: luty 2011
Kutno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie, ta koszulka z Unknown Pleasures tak przykuła moją uwagę, że nie zwróciłem uwagi na ten śmieszny akcent :)
1
https://mobile.twitter.com/barcastuff_real/status/755305993131716608/photo/1
Jeżeli mnie wzrok nie myli, to Leo na tym zdjęciu ma na sobie koszulkę, na której widnieje okładka płyty Unknown Pleasures zespołu Joy Division. Ciekawe czy to przypadek, czy nasz Crack ma tak świetny ( według mnie oczywiście ) gust muzyczny
1
Ja.
0
Osobiście trzymam za GSW. Imponują mi swoim stylem gry można powiedzieć że grają koszykarską Tiki-takę, dawno w NBA nie było drużyny, która gra tak przyjemnie dla oka. Poza tym nie do końca jestem fanem LeBrona, jest jednym z najlepszych graczy na świecie (biorąc pod uwagę bilans obrona-atak pewnie najlepszym ), ale denerwują mnie niektóre jego zachowania chociażby pod koniec meczu nr 4. A tak w ogóle zawsze byłem fanem niskich zwinnych, genialnych technicznie graczy do których zaliczania się Steph Curry.
0
Ja.
Za kim jesteś?
0
Widzę, że powstała ciekawa dyskusja o muzyce. Słyszeliście panowie może o Joy Division ? Moim skromnym zdaniem był to zespół, który wywarł ogromny wpływ na muzykę późniejszych lat,inspirując wiele zespołów grających muzykę alternatywną, a także rockową w późniejszych latach. Szkoda ze tak mało ludzi o nich pamięta, uważam, że zasłużyli na więcej, zwłaszcza nieżyjący Ian Curtis. Niestety poza Love will tear Us apart tak naprawdę inne utwory są bardzo rzadko przypominane, a niektóre były genialne
1
Dzięki wam wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam
0
No obecność kieszonkowców niestety odczułem na własnej skórze. Jednak chyba wole kieszonkowców niż terrorystów.
PS ktoś może wie jak się dostać z tego centralnego na Okęcie ?
0
Witam cules!
Muszę się pochwalić, że będzie mi dane być na sobotnim klasyku na Camp Nou. Powiem Wam, że biorąc pod uwagę to co dzieje się we współczesnej Europie człowiek ma trochę pietra przed tego rodzaju podróżami, co prawda sam stadion nie wydaje mi się zagrożony, ale strefa przed stadionem czy przykładowo metro zwłaszcza pełne ludzi podróżujących na klasyk już takowe może być. Stąd mam dwa pytania, do tych którzy przebywali w Barcelonie częściej niż ja myślicie, że miasto podczas takiego wydarzenia jest realnie zagrożone ? Byłem tam tylko raz na finale Copa del Rey z Bilbao. Prawdę mówiąc zauważyłem tam sporą liczbę kieszonkowców, często raczej nie pochodzących z Europy jednak oprócz tego miasto sprawiło wrażenie raczej bezpiecznego, chociaż wiadomo, że tego nie da się do końca sprawdzić i zaobserwować.
Drugie pytanie jest trochę bardziej "przyziemne " jak kolwiek to brzmi. Jako, że nie będę podróżował razem z Fan Clubem bilety kupiłem dużo wcześniej zarówno na samolot jak i na mecz. Nie jestem z Warszawy i chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej i najszybciej dostać się z Dworca Centralnego na Okęcie? Być może jest tu ktoś lepiej poinformowany i doświadczony.
Z góry dzięki, pozdrawiam wszytkich cules mam nadzieje, że w sobotę wszyscy będziemy mogli świętować i w dobrych nastrojach przystępować do boju o półfinał z bandą Simeone.
2
Pozwólcie, że trochę się pochwalę. Miałem okazję widzieć tę nieziemską bramkę Leo z wysokości trybun i mówię wam, że wyglądała ona jeszcze efektowniej niż w TV. Moment, gdy na paru metrach przyspiesza i zostawia za sobą 2 przeciwników wygląda jakby przeciwnicy wręcz cofali się, a nie biegli za nim,ma naprawdę niesamowite przyspieszenie na pierwszych metrach. Dla mnie bezapelacyjnie najładniejsza bramka sezonu.
Pozdrawiam
0
Dzięki za odpowiedź
5
Witam
Mam do Was pytanie. Mianowicie w maju byłem na finale cdr na CN. Bilety udało mi się pozyskać nie z pierwszej ręki, załatwiłem je przez paru znajomych powiązanych poniekąd z biurem podróży. Przed meczem spotkałem polskiego kibica Barçy (którego serdecznie pozdrawiam jeżeli w jakiś sposób przeczyta tą wiadomość) który poinformował mnie że udało mu się zakupić bilety zdecydowanie taniej niż mi ( nie przytoczę dokładnych cen poprostu ich nie pamiętam). Stąd moje pytanie, ponieważ o ile Bóg da wybieram się na kwietniowe El Clasico, w jaki sposób najtaniej i najpewniej zdobyć bilety, podejrzewam, że jest tu parę osób które mają w tym doświadczenie, a final Cdr był moim pierwszym razem i takowego nie posiadam.
Serdecznie pozdrawiam wszytkich
0
Nie wiem co się zmieniło w głowie Leo i co na to miało wpływ. Pamiętam jak w sezonie 2010-11 wykorzystał chyba wszystkie rzuty karne, strzelał bardzo pewnie czekając wcześniej na ruch bramkarza. Natomiast w sezonie 2011-12 zaczął strzelać inaczej, przyszedł między innymi nie wykorzystany karniak z Sevillą w ostatniej minucie przy 0-0. Nie wiem dlaczego zmienił sposób ich wykonywania.
0
Myślę, że warto również przypomnieć, że wracamy na stadion, na którym zdobyliśmy 3 puchar Europy po pamiętnym finale z MU.
1
Przepraszam, że nie na temat, mam pytanie do tych którzy się znają na takich rzeczach. Czy uważacie, że jeśli będę oglądał jutrzejszy mecz na eleven przez ten program vlc media player, to prawdopodobieństwo obejrzenia meczu w komfortowych warunkach ( tzn mniej lagów ) jest większe ? Poprostu boje się, aby jutrzejszego meczu naszej drużyny nie oglądać w postaci pokazu slajdów
0
No ten komentarz podczas meczu Realu, moim zdaniem to był poroniony pomysł, ten kometarz nakładał się z tym francuskim i wogóle nic nie można było zrozumieć. Nie wiem czy w drugiej połowie coś im się nie popsuło,bo oprócz tego, że cięło to ten kometarz Polski tez się wyłączył
0
Dzięki za odpowiedź. Cały czas mam nadzieję, że następne kolejki będzie można obejrzeć w TV, ale różnie może być.
1
Przepraszam, że nie w temacie, ale mam do Was sprawę. Wykupiłem premium na futbol.hd, po raz pierwszy (ze względu na ruchy nc+ na rynku tego lata). Nasze spotkanie z Bilbao obejrzałem elegancko bez żadnych cięć, pierwsza połowa meczu Gijon z Realem również, ale druga zaczęło się strasznie ciąć, czy ktoś wczoraj tak miał ? Co mogło być tego powodem czy na tej stornie to się często zdarza ?
Pozdrawiam
0
Czy wam też się druga połowa meczu Realu na futbolhd zacinała ? Nie wiem co się stało, ale pierwsza połowa chodziła bardzo płynnie, a druga to był praktycznie pokaż slajdów
0
Miejmy nadzieję, że uda im się coś z tym zrobić, bo całego sezonu na internecie chyba nie wytrzymam
0
To jest jakaś totalna abstrakcja. Tak gdzieś 5 lat temu LM w internecie się jeszcze oglądało jak nie było meczu w TVP1 czy w Polsacie, ale PD to zawsze oglądałem w Canal+.
0
Dziękuję, mam nadzieję, że tak będzie. Człowiek przyzwyczaił się, że wszystkie mecze naszej Barçy oglądało się w tv. Niestety teraz się to zmieniło.
0
Słuchajcie dzisiaj wykupiłem premium na Sopcasthd.pl i obejrzałem mecz Atletico. Jakość obrazu dobra, ale dość często transmisja się "cieła ". Myśliwce, że to dlatego, że mój internet (około 7 mb/s ) jest za wolny ? Pierwszy raz od dłuższego czasu będę oglądał jutrzejszy mecz Barçy w necie i chciałbym go obejrzeć w jak najlepszych warunkach.
Pozdrawiam
0
Słuchajcie przepraszam że znowu odejdę od tematu, ale rozpoczynam przygotowania do oglądania niedzielnego meczu w internecie. Nie mam żadnego doświadczenia dlatego mam pytanie. Gdy wchodzę na stronę sopcasthd.pl i opłata jakąś transmisję pokazuje mi się informacja typu "no player found". Ściągnąłem ten program Sopcast w najnowszej wersji, jednak na stronie sopcasthd.pl ciągle pokazuje się to samo. Czy ktoś z was Cule mógłby mi pomóc ? Przepraszam za zadawanie tych pytań pod tym artykułem, ale poprostu nie mam w tym żadnego doświadczenia, do tej pory NC+ mnie w tym "wyręczało".
Pozdrawiam
0
A jeżeli chodzi o tego Sopcasta to jaki jest tam system płatności ?
0
Dzięki za podpowiedź będę próbował.
1
A jeżeli nie futbol HD to co polecacie ? Nie mam w tym żadnego doświadczenia, ponieważ byłem rozpieszczony w ostatnim czasie wszystkimi meczami w TV. Może być płatne poprostu chciałbym obejrzeć najbliższy mecz w cywilizowanych warunkach.
3
Chciałbym zapytać się jeszcze o jedną rzecz. Prawdopodobnie będę oglądał pierwszy mecz Barçy na stronie Futbol HD, ponieważ cieszy się ona dobrymi opiniami. Ze względu na to, że z niej jeszcze nie korzystałem, bo jak wcześniej wspominałem do tej pory oglądałem mecze na NC+ w TV chciałbym się spytać czy na tej stronie można opłacić jednorazowo daną transmisję czy trzeba płacić jakiś abonament. Natomiast drugie pytanie dotyczy formy płatności czy np. można tam płacić SMS-em.
Przepraszam za ponowne odejście od tematu dyskusji, ale chcę być przygotowany na tą 1 kolejkę.
Pozdrawiam i z góry dzięki.
0
Dzięki wszytkim za odpowiedzi. Z internetem u mnie rewelacyjnie nie jest, prędkość na ogół jest w granicach 6, czasami 7 Mb/s ( nie jestem pewien czy dobrze ten skrót napisałem ) . Pamiętam tak jakoś 5 lat temu i wcześniej to mecze Barçy w LM się oglądało w necie, to było już dawno z tego co pamiętam to raczej się tak bardzo nie przycinało, ale jakość lekko mówiąc nie powalała. Tak, czy inaczej dzięki za rady będę próbował i mam nadzieje, że w dalszej części sezonu La Ligę będzie można obejrzeć po ludzku w TV.
0
Słuchajcie Cúles mam pytanie. Przepraszam, że nie na temat i być może już się powtórzyło. Mianowicie jako wieloletni abonent nc+, w ostatnich latach byłem przezwyczajony do oglądania wszystkich spotkań naszej Barçy w TV. Jednak po tym co stało się w to lato na 99 % będę zmuszony do oglądania przynajmniej 1 kolejki w internecie. Stąd moje pytanie do użytkowników, którzy oglądają mecze już jakiś czas w internecie. Jaką stronę polecacie, aby jakość była przynajmniej znośna oraz aby nie występowały non-stop przycięcia obrazu.
Pozdrawiam i z góry dzięki