0

Sport pisze ze w ciagu 48h moze zostac zamkniety transfer Alexa Songa :)

0

sport podaje ze transfer Alby jest już bardzo blisko,pozostały tylko szczegóły do ustalenia!!!

0

Nie rozumiem o co wam chodzi z tym minusowaniem ludzi którzy pisza ze Hummels podpisał nowy kontrakt z Borussia. Doskonale wiedział na co sie decyduje i jest to znak zarówno z jego strony ze dalej chce grac dla Borussi jak i samego zarzadu ktory pokazuje ze nie ma zamiaru sprzedawac swojego najlepszego obrońcy ani nawet negocjowac. Zrozumcie to ze Hummels po podpisaniu kontraktu jest nie do wyciągnięcia!!!!!!!!!!! Choć sam bym go bardzo chciał. VEB!!!!!!!!

0

wszyscy tylko nie Luiz!!!!!!!! jest poprostu za słaby

0

przestancie wkoncu pisac o tym Hummelsie!!!!!!!!!!!! chlop podpisal nowy kontrakt z Borussia nie kumacie???!!!!!!!!!!! zobaczymy czy silva sie sprzeda

0

pywbelos:
jezeli uwazasz ze Thiago Silva jest przecietnie zaawansowany technicznie to pozdrawiam i gratuluje wiedzy.....

0

santana10:
ogarnij zwieracze... Thiago Silva to obecnie najlepszy srodkowy obronca swiata a mowie to na podstawie tego iz widzialem sporo meczy Milanu w tym sezonie. Jest fantastyczny i bylby idealny dla Barcy!!!! do tego Alba i dziekuje:)

0

wiecie gdzie mozna obejrzec caly mecz lub obszerny skrót???

0

jak mozna tam miszkac i nie przyjsc na fieste!!!!!!??????????

0

zdecydowanie nie,ogladalem kilka meczy romy i musze powiedziec ze chlopak jest bardzo bardzo przecietny.... nie ten pozim

0

buzinga:
to raczej ty masz jakies problemy s samym soba a to ze twoja wiedza jest marna potwierdzasz to z kazdym nowym postem....

0

FcBarca_Messi,
wiesz o ile sie orientuje to zagral w reprezentacji 1 mecz od pierwszyc minut na lewej obronie w ktorym zagral naprawde znakomicie ale jeden mecz to troche za malo,w sporej ilosci meczow tez gral jako skrzydlowy wiec mowienie ze bale to nie obronca jest nieuzasadnione..... do tego Bale jest fizycznie duzo lepszy,aczkolwiek uwazam ze Alba jest tez bardzo dobry i w zasadzie oboje moim zdaniem pasuja do Barcy

0

fcbarca_messi:
rownie dobrze mozna napisac ze Alba to tez nie jest obronca.........

0

constantine16 i coti96 :
ten chlopak chyba nie wie co pisze dobrze..... takie porownania sa conajmniej smieszne i swiadcza o tym ze kompletnie nie zna sie na pilce. jak dla mnie takie statystyki na lewego obronce badz czesciej skrzydlowego sa naprawde bardzo bardzo dobre :) dawac bale do barcy!!!!!!!!!

0

fcBarca_Messi:
zablysnąć chciałeś człowieku??? cos ci nie wyszlo. taka jest prawda ze w wielu sytuacjach Barcelonie tego brakuje chociazby w pojedynku z Chelsea.... a Bale nie dosc ze jest szybki silny to dobry technicznie i ma duzo asyst oraz strzela sporo bramek

0

rozwalaja mnie ludzie ktorzy twierza ze bale nie ma stylu barcy??? skad wy to mozecie wiedziec??? to chyba Tito decyduje czy go chce albo ze jest za drogi!!!???? co wy jestescie ludzmi od finansow w Barcelonie???? chlop jest naprawde bardzo dobry i wnioslby troche sily fizycznej

0

Motyl17:
http://www.as.com/futbol/video/ultimo-show-neymar-sarina-espaldinha/20120511dasdasftb_9/Ves
obejrzyj np to z ostatniego meczu jesli takie rzeczy sa dla ciebei zwykłymi kiwkami to pozdro,niezapominaj ze on ma dopiero 19 lat..... podaj lepszz kandydature na lewe skrzydlo....

0

ja bym juz kupil Neymara ale niech jeszcze rok gra w santosie. teraz jeszcze Villa bedzie gral a od nastepnego roku Neymar. ogladam jego popisy i jestem pod wrazeniem,mam nadzieje ze w la liga tez bedzie tak gral,dlatego teraz chyba wole Albe :) i Thiago Silva

0

Grandee Masche!!!!!!!!!!

0

sprzedac go do jakiegos hiszpanskiego klubu z opcja pierwokupu. np deportivo ktore awansuje villareal i niech chlop sie rozwija przez najblizsze 2-3 lata i zobaczymy co z iego jeszcze bedzie.

0

Adriano zostaje!!!!!!!! Jest bardzo uniwersalny a do tego szybki silny i ma fajny charakter!!!!!

0

skwar 113:
wkoncu ktos madry napisal ze hulk to cienias.... zgadzam sie a do tego kompletnie nie pasuje do barcy... to nie fm albo fifa... tylko llorente lub adrian a na obrone alba i martinez lub silva :)

0

takiego obroncy potrzebujemy!!!!!!!!!! jestem pewny ze bylby lekarstwem na tracenie glupich bramek ze stalych fragmentow gry . gra kapitalnie glowa do tego dobrze rozgrywa i mega sie ustawia. jesli sie nie uda to Martinez zaden luiz

0

Pozdrawiam wszystkich kibicow Barcy ktorzy dalej uwazaja ze nie potrzebujemy w obronie Thiago Silvy.... , kazdy rzut rozny to syf potrzebujemy kogos takiego!!!!!!!!!!!

0

Thiago Silva jest niesamowty, On i Jordi Alba i wszystko:D sklad kompletny

0

masa11: kpał sie po czole!!! zenujacy wystep tak jak jego forma, tak jak Alvesa... jego straty sa irytujace

0

messikoksiarz:
człowieku nie ośmieszaj sie!!!!!!! Messi zagral kolejny bardzo slaby mecz!!! z tylu setek to i ja bym cos strzelil jego skutecznosc wola o pomste do nieba a ty sie nim podniecasz??? kazdy ma gorsze chwile i nawet Leo nie jest maszyna ale nie gadaj takich rzeczy.... wykorzystal by przynajmniej 2 okazje i dawno by bylo po meczu i busi nie musialby wchodzic. A forma Fabregasa to jest wogole hit nie powinien grac chlop nie wiem co on na boisku robi. wielki plus dla Tello Thiago i oczywisci Puyola i Masche!!!

0

kurinhoo:
zal mi takich frajerów jak ty, i jak najszybciej opusc ta strone dzieciaku bo nie potrzeba tu takich znawcow futbolu. Xavi jest najwybitniejszym zawodnikiem na swojej pozycji i w glownej mierze sukcesy barcy zawdzieczamy jemu!!!!!!!!! jeszcze bedziesz plakal za Xavim a narazie fabs jest o klase gorszy..... wiec nie pisz takich rzeczy!!!!!!!!! jeszcze na stronie barcy!!!!! visca Xavi!!!!!!

0

culeforlife:

jakbys nie wiedzial to Vucinic dalej jest zawodnikiem Romy a Nasri zostaje w Arsenalu wiec nie wiem jakie Ty informacje posiadasz a Aguero drodzy koledzy jest juz praktycznie zawodnikiem City.... zycze im powodzenia heh :) VEB

0

Powiem tak: najlepszy bramkarz świata bez dyskusji lepszy niz Casillas. Jego technika i gra nogami na poziomie polskich piłkarzy ekstraklasy . Jego charakter idealnie pasuje do Barcy nie mowiac o pewnosci z jakimi lapie pilki oraz w pojedynkach 1 na 1 dziekuje:)) VISCA EL VALDES!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?