0

Najgorzej....:/

0

Nie jest do konca normalne ale skupmy sie rzeczach wazniejszych a dzisiaj bylo ich duzo:) Zachwycajmy sie golem Messiego i fajnym meczem Ghany a na fanaberie pilkarzy przymykajmy oko.

2

Ale nie kumam po co Ty w ogole zawracasz sobie takimi pierdolami glowe zamiast skupic sie na meczu ktory byl genialny, albo docenic gre Muntariego i jego piekna asyste, a Ty najezdzasz na chlopa bo pokazal kawalek majtek.

0

W ostatnim meczu Ghana potrzebuje wygranej z Portugalią, na dodatek gebelsy musza wygrac z USA a jutro Portugalia musi wygrac a przynajmniej zremisowac jesli liczy sie bilans bramkowy a nie bezposredni pojdedynek.

3

Moze lubi tak grac, co sie przychrzaniasz o kazda pierdole.

0

dobrze prawi.

0

Mangala jak i Danilo są zdecydowanie za slabi jak na progi Barcy.

1

No chyba nie. Silva Był już jedna noga w Barcelonie ale ostatecznie tranfer nie wypalil bo nie chcieli dac takiej duzej sumy. Psg zrobilo to bez problemu i sprzatneli nam go sprzed nosa.

2

Tylko żeby Zubi nie przespał kolejnego zawodnika ktorego mozna kupic za ok. 30 mln ktory jest w idealnym wieku 26 lat tak samo jak bylo z Thiago Silva zamiast kupic z milanu za 40 baniek kiedy mial 27 lat to nieee bo za zdrogi, bo za duzo zarabia itp....

27

hahaha Ty tak na poważnie?

1

Takiego walecznego, dynamicznego, szybkiego kociaka nam brakuje. Brać i to najszybciej!

0

tylko czekac az Zubi sprzeda Go za 20 baniek a oni nas wydymaja i nie sprzedadza Koke...

0

sport, mundodeportivo, as

0

ale rozjebal mnie Wołek w przerwie ze Del Bosque nie zabral Illary... hahaha:D

0

Najlepszy moment na ogłoszenie ze Bravo jest oficjalnie nowym zawodnikiem Barcelony. 12 mln.

0

Już nie moge sluchac tekstow ze to nie jest po, ze to skrzydlowy, ze nie potrzebujemy takich grajkow itp itd...

2

Chyba inny mecz oglądałeś człowieniu...

1

w ping ponga Cesc może jest lepszy , ale napewno nie w piłkę nozną. Jeszcze w byciu celebrytą i gwiazdeczką.

0

Po co Ty w każdym newsie piszesz ten sam komentarz? Wszyscy już wiemy ze jesteś rozgoryczony i niezadowolony z powodu ceny za Fabregasa, ale czas sie z tym pogodzic.

1

Dobra nie płacz już. Za tego nieudacznika dobre i 21 mln.

2

hahahahaha najlepszy rozgrywający ale w co? bo nie w pilke nozna. Odchodzi bo byl przecietny.

0

Każdy może mieć swoje zdanie. Dla mnie jest ogórem bo jest słabiutki i ciesze sie ze nie bedzie go juz w tym klubie a ty zamknij jape leszczu bo nie mówie do ciebie ani o tobie.

3

ja tez bardzo czekam na potwierdzenie tego transferu i bede juz spokojny ze pozbylismy sie tego ogóra

0

No nie mam pytan! Kupujemy za ok 20 mln jednego z najlepszych pomocnikow la liga. Doswiadczony a zarazem mlody. Ktos musi tyrac na gwiazdy jak Messi czy Neymar a tym kims napewno nie byl Fabregas. Wkoncu jakis konkretny transfer:)

0

super. Zacznij jeszcze nie srac w majty w kazdym meczu i zacznij brac gre na siebie a nie podawac do najblizszego.

0

Cholera Laporte przedluza kontrakt z Bilbao. Teraz klauzula wynosi juz 42 mln.

2

A no dlatego jak sobie na spokojnie przeanalizujesz 3 lata Cesca w Barcelonie dojdziesz do wniosku ze jego gra byla przeciętna. Statystyki statystykami ale On sobie głownie nabijał z zespołami słabszymi. W każdym sezonie gral tylko 1 runde a pózniej.... ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie. W najważniejszych meczach w tym sezonie byl ściągany bo grał poprostu słabo. Jego motoryka to jest dramat jakich mało. Zero szybkości sily, dynamiki, poprostu mobilnosci. Przypomnij sobie ostatni sezon Pepa i jego wystep z Chelsea w Londynie.... miał chyba z 4 takie patelnie że szkoda gadać i w dużej mierze przez Niego przegralismy ten półfinał. Następna rzecz przypomnijmy sobie udane mecze Barcy jak choćby ten ostatni na Bernabeu, jaką role odegrał tam Cesc? Tak naprawde żadną, 1 skrzypce grał Iniesta i Messi. Jego super mecze można policzyć na palcach 1 ręki a wydaje mi się ze jak na 3 lata to troszkę za mało jak na człowieka wokół którego ma kręcić się cala Barca. Zawodnikiem jest dobrym ale nie spełnił oczekiwań i nie ma co płakać ze odchodzi. Potrzeba ludzi z wiekszym sercem do gry i pracy. Tak wiem ze tyle sie o niego staralismy, jest wychowankiem ale co z tego? To nie jest żaden sensowny argument. Moze angielski styl bardziej mu pasuje, nie wiem. Trzeba życzyć mu powodzenia bo wkońcu Barce ma w sercu. VEB.

1

haha błagam Cie! Podaj choć 1 przyklad ważnego meczu w którym błyszczał, strzelil bramke i dal genialna asyste?

1

Napewno nie budowal bym druzyny w oparciu o Fabregasa ktory 3 rok z rzedu w polowie sezonu znika i jest gleboko w szafie. Taki zawodnik nie jest potrzebny klubowi ktory w 2 czesci sezonu rozgrywa najwazniejsze mecze.

1

Dokladnie. Barca teraz potrzebuje w srodku pola mobilnosci ,sily fizycznej i serca do walki a Cesc niestety tego zaoferowac nam nie moze. Taka jest prawda i statystyki sa tutaj sa bez znaczenia. Nie ogarniam jak on radził sobie w lidze angielskiej skoro jego motoryka to jest kabaret.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?