1

Jedna z lepszych decyzji jakie można teraz podjąć to sprzedaż Cesca. prawie 28 lat i dalej gra kupe. Jest Rafa i Halilovic.

0

Cuardado napewno nie przyjdzie bo takiego zawodnika nie ma... Co najwyzej Cuadrado

0

To kogo byś chciał?

0

jeszcze Reus:D

1

Haha jak ty twierdzisz ze Pogba jest wiekszym walczakiem to pozdro. Ten to dopiero truchta. Rakitic jest mega walczakiem.

0

Niby skąd zna się z Marquinhosem? Benatia przyszedl do Romy rok temu właśnie w zastępstwie za Marquinhosa więc raczej się nie znają.

0

Szlag mnie trafia jak czytam wasz lament i placz po Fabregasie ktory byl slabiutki.

1

Dobra ogarnijcie sie z tym Cesc musi zostac!!! Za rok znow chlopa nie bedzie od polowy rundy bedzie sie czolgal po boisku wielka gwiazdeczka i celebryta. Sprzedac go za 40 baniek. Trzeba nam ludzi ambitnych i walecznych a nie taka panienke.

1

Tak dla Marquinhosa ale tylko na prawa obrone.

0

Czlowieku ty tak na powaznie? Jak bys nie wiedzial to naszym bramkarzem zostal Ter Stegen a Courtous wczoraj pokazal klase a wszyscy sie spuszczaja jaki to nie jest najlepszy. Po 2 to Luiz jest juz w PSG. po 3 jak chcesz Suareza na lawke to pozdro. A po 4 to nie koncert zyczen.

0

Bozee niee!! Tylko Benatia i Laporte. 2 wysokich silnych stoperow a nie drugi Mascherano. I to za 40 baniek zal za 60 mozemy miec wyzej wymienionych.

0

Luiz oficjalnie zawodnikiem PSG!!!!

0

Alexis + 15 mln = Pogba

0

Powiem Wam ze ogladam River na sportklubie i bardzo dobre wrazenie robi na mnie Balanta. Naprawde chlopak jest silny szybki i dobrze wyprowadza pilke.

0

Tymczasem Juventus potwierdził oficjalnie że są zainteresowani pozyskaniem Alexisa...

2

Co Javi Martinez wczoraj gral to jest poezja...

18

Uff ale ulga... to by byla porazka roku. Mangala Lub Laporte ;)

0

Niestety zle przeczytales. Pisze ze Uefa moze ukarac city 60 mln za nieprzestrzeganie zasady fair play. Silva jest tylko na zdj :)

0

A nawet za marne 35 baniek bo taka ma klauzule:)

1

z Panem Bogiem... lubie Cesca i uwazam ze jest dobrym zawodnikiem ale przez 1 runde, pozniej gra zenujaco i snuje sie po boisku. Po co nam taki zawodnik ktory w kluczowym momencie sezonu zawodzi? 55 baniek to duzo a my mamy Rafinhe ktoremu bedzie sie chcialo biegac i Halilovica ktory bedzie pukal do 1 druzyny.

0

Blagam Was skonczcie z argumentem ze 36 mln za stopera w tym wieku to jest zenada. Taki jest rynek a za kilka lat bedziemy sobie pluc w brode bo chlopak bedzie kozakiem. Tak samo bylo z T.Silva zamiast zalowac moglismy go sciagnac z Milanu al nieee 40 baniek to zaduzo. Trzeba brac Lapotra za 36 poki jest okazja u sie cieszyc bo jest swietny.

2

bez komentarza... facet chyba pomylił miejsca...

0

ja Cie prosze.... on sie po boisku turla a nie biega...

2

A ja się przejmowałem jakimiś śmiesznymi porażkami z Granada czy Realem.... jakie to ma teraz znaczenie:/ jakas masakra:/ FORCA TITO!!!

0

jebnięty jesteś?

0

Poproszę Ter Stegena, Danilo lub Cuadrado, T.Silve, Laporta, Reusa, oczywiście Rafinhe i na deser Kloppa:D

2

potwierdzone info: zubi juz pracuje nad tranferem radwanskiej, wkoncu przyniosla nam dzisiaj szczescie. ma to byc nasz nowy stoper:D

0

zmiana fabregasa to jakas paranoja. obserwowałem chłopa.... dramat człapie po boisku zero szybkości, dynamiki , agresji, odbioru, piłkarz statysta gra na alibi. Przygotowanie fizyczne na poziomie dramatycznym!!!

0

wypierdalaj z jakims kanonierami to nie ta strona

0

Bylbym sklonny kupic go pod warunkiem ze na lewej obronie gralby zawodnik typu Abiego, przy Albie to troche glupota zbyt ofensywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?