blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedna z lepszych decyzji jakie można teraz podjąć to sprzedaż Cesca. prawie 28 lat i dalej gra kupe. Jest Rafa i Halilovic.
0
Cuardado napewno nie przyjdzie bo takiego zawodnika nie ma... Co najwyzej Cuadrado
0
To kogo byś chciał?
0
jeszcze Reus:D
1
Haha jak ty twierdzisz ze Pogba jest wiekszym walczakiem to pozdro. Ten to dopiero truchta. Rakitic jest mega walczakiem.
0
Niby skąd zna się z Marquinhosem? Benatia przyszedl do Romy rok temu właśnie w zastępstwie za Marquinhosa więc raczej się nie znają.
0
Szlag mnie trafia jak czytam wasz lament i placz po Fabregasie ktory byl slabiutki.
1
Dobra ogarnijcie sie z tym Cesc musi zostac!!! Za rok znow chlopa nie bedzie od polowy rundy bedzie sie czolgal po boisku wielka gwiazdeczka i celebryta. Sprzedac go za 40 baniek. Trzeba nam ludzi ambitnych i walecznych a nie taka panienke.
1
Tak dla Marquinhosa ale tylko na prawa obrone.
0
Czlowieku ty tak na powaznie? Jak bys nie wiedzial to naszym bramkarzem zostal Ter Stegen a Courtous wczoraj pokazal klase a wszyscy sie spuszczaja jaki to nie jest najlepszy. Po 2 to Luiz jest juz w PSG. po 3 jak chcesz Suareza na lawke to pozdro. A po 4 to nie koncert zyczen.
0
Bozee niee!! Tylko Benatia i Laporte. 2 wysokich silnych stoperow a nie drugi Mascherano. I to za 40 baniek zal za 60 mozemy miec wyzej wymienionych.
0
Luiz oficjalnie zawodnikiem PSG!!!!
0
Alexis + 15 mln = Pogba
0
Powiem Wam ze ogladam River na sportklubie i bardzo dobre wrazenie robi na mnie Balanta. Naprawde chlopak jest silny szybki i dobrze wyprowadza pilke.
0
Tymczasem Juventus potwierdził oficjalnie że są zainteresowani pozyskaniem Alexisa...
2
Co Javi Martinez wczoraj gral to jest poezja...
18
Uff ale ulga... to by byla porazka roku. Mangala Lub Laporte ;)
0
Niestety zle przeczytales. Pisze ze Uefa moze ukarac city 60 mln za nieprzestrzeganie zasady fair play. Silva jest tylko na zdj :)
0
A nawet za marne 35 baniek bo taka ma klauzule:)
1
z Panem Bogiem... lubie Cesca i uwazam ze jest dobrym zawodnikiem ale przez 1 runde, pozniej gra zenujaco i snuje sie po boisku. Po co nam taki zawodnik ktory w kluczowym momencie sezonu zawodzi? 55 baniek to duzo a my mamy Rafinhe ktoremu bedzie sie chcialo biegac i Halilovica ktory bedzie pukal do 1 druzyny.
0
Blagam Was skonczcie z argumentem ze 36 mln za stopera w tym wieku to jest zenada. Taki jest rynek a za kilka lat bedziemy sobie pluc w brode bo chlopak bedzie kozakiem. Tak samo bylo z T.Silva zamiast zalowac moglismy go sciagnac z Milanu al nieee 40 baniek to zaduzo. Trzeba brac Lapotra za 36 poki jest okazja u sie cieszyc bo jest swietny.
2
bez komentarza... facet chyba pomylił miejsca...
0
ja Cie prosze.... on sie po boisku turla a nie biega...
2
A ja się przejmowałem jakimiś śmiesznymi porażkami z Granada czy Realem.... jakie to ma teraz znaczenie:/ jakas masakra:/ FORCA TITO!!!
0
jebnięty jesteś?
0
Poproszę Ter Stegena, Danilo lub Cuadrado, T.Silve, Laporta, Reusa, oczywiście Rafinhe i na deser Kloppa:D
2
potwierdzone info: zubi juz pracuje nad tranferem radwanskiej, wkoncu przyniosla nam dzisiaj szczescie. ma to byc nasz nowy stoper:D
0
zmiana fabregasa to jakas paranoja. obserwowałem chłopa.... dramat człapie po boisku zero szybkości, dynamiki , agresji, odbioru, piłkarz statysta gra na alibi. Przygotowanie fizyczne na poziomie dramatycznym!!!
0
wypierdalaj z jakims kanonierami to nie ta strona
0
Bylbym sklonny kupic go pod warunkiem ze na lewej obronie gralby zawodnik typu Abiego, przy Albie to troche glupota zbyt ofensywnie.