0

Dobra skończ z tym swoim pseudo obiektywizmem. Ronaldo To wieśniak który nie potrafi sie zachowac na salonach a to ze Neuer zasluzyl to wie kazdy.

2

Widocznie nie kazdy bo niektorzy juz pisza na kogo wydamy 580 mln.

0

Ludzie ogar. Artukul jest o kosztach jakie musial by poniesc ewentualny pracowawca Messiego a nie o tym ze 580 trafia do klubowej kasy. Barcelona zarobila by 250 mln odstepnego.

0

Jakie 580? Barcelona dostaje 250 mln odstepnego, pozostala czesc to ogromny podatek ktory nie trafia do nas.

0

Daily mirror podaje ze jeden z kandydatow na prezydenta ma jasno okreslony cel. Chce powrotu Ferrana Soriano , Txikiego oraz Pellegriniego na trenera.

0

Bo taka prawda.

0

no wiem:D pokazuje jak niektórzy 'błyszczą':D

0

Ehh wydaję mi się ze kibic Barcy powinien choć w minimalnym stopniu ogarniać lige hiszpańską ale dla niektórych to takie skomplikowane:D

0

Jak bardzo trzeba sie nie znać albo być glupim zeby pisac Athletico Madryt albo Atletico Bilbao.

0

Ok. Potrójna korona nasza;)

0

Ja takiego syfu w klubie na pewno bym nie narobił a też jestem panem od WF-U :)

0

Ok, ale uważasz ze LE jest dobrym trenerem i powinien zostać czy bardziej chodzi Ci ze Messi jest rozkapryszony i nie powinno tak byc?

0

Tak z czystej ciekawości, czy na tej stronie jest w ogóle ktoś kto trzyma stronę Lucho?

1

Bartomeu tak czy siak wyborów nie wygra, a sprzedaż Messiego to by był gwóźdź do jego trumny także logiczne jest ze ratując swoje dupsko będzie wolał pozbyć się LE. Generalnie nie podoba mi się ze jakikolwiek zawodnik jest ponad klubem, trenerem i wszystkim dookoła, ale w tym przypadku może wyjść nam tylko na lepsze bo Lucho nadaję się tylko do Celty ewentualnie Eibaru.

0

Żenujące kłamstwa LE.

3

"Mecz przeciwko Elche nie jest dla nas ważny"

0

Tak czy owak Michel to fatalny pomysł.

0

2 dzienniki madryckie tak podały. Dodatkowo za utratę panowania nad szatnią.

0

Nie pytaj mnie tylko zarząd Olympiakosu. Powodem zwolnienia są ostatnie słabe wyniki taki jest powód:)

0

Michel nie zrezygnował tylko został wyrzucony na zbity pysk za ostatnie fatalne wyniki.

0

A Pep co osiągnął przed objęciem 1 drużyny. Nie zawsze chodzi o sukcesy. W naszym przypadku chodzi o charakter własny pomysł ,a przede wszystkim fantastyczny warsztat trenerskich którego Lucho nie posiada. Bielsa byłby idealny.

0

Neymar ma w dupie Barcelone taka jest prawda. Zależy mu tylko na kasie, sławie i promowaniu samego siebie.

0

Klubem powinien zarządzać Laporta, Cruyff , Stoiczkow, Pep, a trenować Bielsa.

8

Ten oszołom ogarnął by Barce. Taki Busi po tygodniu treningów by się zesrał.

0

Real wygral w lidze ACB.

0

Skoncz juz z tym Neymarem. Gowniarz jeszcze nic nie zrobil dla klubu a dzisiaj swoim wejsciem wiele nie dal.

0

Jakie jaja? Po aferze z agentem Montoyi caly czas gra , a jaki prezentuje poziom widzielismy dzisiaj.

0

Taka prawda. Neymar jest w Barcelonie dla siebie a nie dla dobra klubu. Promuje siebie na kazdym kroku i zarabia gruby hajs. Ale dla wiekszosci Neymar juz jest legenda klubu.

0

W każdym poście jarasz się tym Deulofeu jak murzyn blaszką. Skończ już bo na chwilę obecną to jest bliższy zmarnowania sobie kariery przez swój zryty charakter niż zostania gwiazdą. Reusowi może buciki pucować.

0

A Ty co nagle zadowolony? Po takiej żenadzie? Jestes tu 1 do pajacowania i hejtowania wszystkiego i wszystkich a teraz nagle nikogo nie rozumiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?