0

Zakładając że juve za Pogbe zaśpiewa ok. 70 mln to sto razy bardziej wolałbym przeznaczyć te pieniądze na Verrattiego. Inna sprawa że Psg i tak raczej by się nie zgodziło.

1

Gotze może Verrattiemu buciki pucować.

1

Verratti kreatywnością niszczy Pogbe a wiadomo , że właśnie ta cecha jest nam potrzebna. Od wykańczania akcji mamy juz kozaków.

3

Moje marzenie żeby real trafił na PSG.

0

Skończ się ośmieszać.

0

Dla tych , którzy tak głośno krzyczą Fabs wróć: chłop oprócz Kuipersa jest jednym ze słabszych aktorów tego widowiska.

0

Kto tak mówi?:D Najlepszy śr. obrońca na świecie.

0

Serio?!!! Dzięki stary za olśnienie mnie.

0

Obie akcje ładne , ale jak dla mnie gol Aduriza to prawdziwy majstersztyk.

0

To by było prawdziwe spełnienie marzeń.

0

Ozil wyjdzie tylko na dłuższy spacer.

0

Akurat Mascherano w grze głową nie ma startu do Otamendiego.

0

Ale kolega jest chyba fanboyem Masche i tego nie widzi.

1

A mi ciebie. albo jesteś ślepy albo nie chcesz tego widzieć.

2

Ponarzekajcie sobie na waszego ulubieńca Masche , który jest najsłabszym zawodnikiem na boisku, wiecznie spóźniony w rozegraniu tragedia. Dzisiaj widać ze w systemie gry barcy Busquets jest niezbędny.

7

Cieszy mnie porażka Realu, ale dziś wyjątkowo cieszy mnie bardziej wygrana Bilbao. Ich serce do walki , doping na San Mames , młody Wiliams, który dał z siebie 200% no i na deser ten cudowny gol Aduriza. A jutro po lidera!

2

Ożenisz się ze mną?:D

2

Można tylko ubolewać że Aduriz ma już 34 lata. Fantastyczny napastnik a jego gra głową to po prostu bajka. Bel Bosque otwórz oczy.

0

Z tym Sergio Rico się trochę wygłupiłeś. Rozumiem ze gra regularnie bo Beto jest kontuzjowany i że jest młody,perspektywiczny , ale to nie poziom reprezentacji, a na pewno nie teraz.

0

Być może, ale San Mames to zawsze ciężki teren dla każdej drużyny więc trzeba wierzyć w jakąś niespodziankę, a dogrywki już na pewno nie będzie:D

2

Wyluzuj się trochę... real mógł robić tak rok temu i na pewno robił a trochę dowcipu nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

7

Dla nas cule bardzo ważne żeby w 2 półfinale nie było dogrywki, bo Athletic wypruje żyły z siebie , a na większej świeżości na pewno są w stanie urwać pkt białym.

0

Będzie na 100%.

5

Jedyne co mu się należy za te wszystkie lata to szacunek. Nic więcej. Płacenie mu ogromnej pensji bo taki ma kaprys to żenada.

0

Nie mogl sobie poradzic w Valencii? Chlopie byl jednym z najlepszych ich zawodnikow ale zapragnol zagrac jeszcze w LM dlatego przeniosl sie do Rzymu.

0

Bo od wielu tygodni jest w slabszej formie i Emery na niego nie stawia.

0

Sytuacja Denisa i Deulo w Sevilli robi sie delikatnie mowiac zla. W druzynie ktorej powinni blyszczec grzeja lawe a Deulo w Gladbach nawet trybuny.

0

Przez jedna przypadkowa asyste? Blagam Cie.

0

Mozemy podziekowac za to Neymarowi ktory nie zakonczyl rywalizacji na Camp Nou.

0

Bo tak zadecydowal Rodgers.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?