blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zakładając że juve za Pogbe zaśpiewa ok. 70 mln to sto razy bardziej wolałbym przeznaczyć te pieniądze na Verrattiego. Inna sprawa że Psg i tak raczej by się nie zgodziło.
1
Gotze może Verrattiemu buciki pucować.
1
Verratti kreatywnością niszczy Pogbe a wiadomo , że właśnie ta cecha jest nam potrzebna. Od wykańczania akcji mamy juz kozaków.
3
Moje marzenie żeby real trafił na PSG.
0
Skończ się ośmieszać.
0
Dla tych , którzy tak głośno krzyczą Fabs wróć: chłop oprócz Kuipersa jest jednym ze słabszych aktorów tego widowiska.
0
Kto tak mówi?:D Najlepszy śr. obrońca na świecie.
0
Serio?!!! Dzięki stary za olśnienie mnie.
0
Obie akcje ładne , ale jak dla mnie gol Aduriza to prawdziwy majstersztyk.
0
To by było prawdziwe spełnienie marzeń.
0
Ozil wyjdzie tylko na dłuższy spacer.
0
Akurat Mascherano w grze głową nie ma startu do Otamendiego.
0
Ale kolega jest chyba fanboyem Masche i tego nie widzi.
1
A mi ciebie. albo jesteś ślepy albo nie chcesz tego widzieć.
2
Ponarzekajcie sobie na waszego ulubieńca Masche , który jest najsłabszym zawodnikiem na boisku, wiecznie spóźniony w rozegraniu tragedia. Dzisiaj widać ze w systemie gry barcy Busquets jest niezbędny.
7
Cieszy mnie porażka Realu, ale dziś wyjątkowo cieszy mnie bardziej wygrana Bilbao. Ich serce do walki , doping na San Mames , młody Wiliams, który dał z siebie 200% no i na deser ten cudowny gol Aduriza. A jutro po lidera!
2
Ożenisz się ze mną?:D
2
Można tylko ubolewać że Aduriz ma już 34 lata. Fantastyczny napastnik a jego gra głową to po prostu bajka. Bel Bosque otwórz oczy.
0
Z tym Sergio Rico się trochę wygłupiłeś. Rozumiem ze gra regularnie bo Beto jest kontuzjowany i że jest młody,perspektywiczny , ale to nie poziom reprezentacji, a na pewno nie teraz.
0
Być może, ale San Mames to zawsze ciężki teren dla każdej drużyny więc trzeba wierzyć w jakąś niespodziankę, a dogrywki już na pewno nie będzie:D
2
Wyluzuj się trochę... real mógł robić tak rok temu i na pewno robił a trochę dowcipu nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
7
Dla nas cule bardzo ważne żeby w 2 półfinale nie było dogrywki, bo Athletic wypruje żyły z siebie , a na większej świeżości na pewno są w stanie urwać pkt białym.
0
Będzie na 100%.
5
Jedyne co mu się należy za te wszystkie lata to szacunek. Nic więcej. Płacenie mu ogromnej pensji bo taki ma kaprys to żenada.
0
Nie mogl sobie poradzic w Valencii? Chlopie byl jednym z najlepszych ich zawodnikow ale zapragnol zagrac jeszcze w LM dlatego przeniosl sie do Rzymu.
0
Bo od wielu tygodni jest w slabszej formie i Emery na niego nie stawia.
0
Sytuacja Denisa i Deulo w Sevilli robi sie delikatnie mowiac zla. W druzynie ktorej powinni blyszczec grzeja lawe a Deulo w Gladbach nawet trybuny.
0
Przez jedna przypadkowa asyste? Blagam Cie.
0
Mozemy podziekowac za to Neymarowi ktory nie zakonczyl rywalizacji na Camp Nou.
0
Bo tak zadecydowal Rodgers.