blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwazniejsze ze jak Ancelotti odejdzie z realu to na pewno nie pojdzie do bialych. Wiec w razie ewentualnego zainteresowania nim odpada nam najgrozniejszy kandydat.
0
Zmień dilera.
0
Otóż jest tak dobry, że ogarnął by środek w FCB.
0
Wszystko ok ,ale naucz się pisać.
0
Parada Bravo może aspirować do obrony sezonu. Fenomenalna robinsonada!
1
Nawet najgorszy komuch jest lepszy od najlepszego pisiora:)
5
Z kompilacji na youtubie wnioskujesz o przydatności do naszej drużyny? Nie dosc ze nie pasuje do stylu gry to jest mega przereklamowany a jego cena to żart.
0
Ciekawe co powie Raiola. Pogba wart 150 mln. Słaby jak barszcz jest a Pirlo to juz wg.
0
Czyli kochasz Barce tylko dlagego ze wygrywa? Spoko.
2
Bzdura. As jest dziennikiem ogolnokrajowym.
0
Nie. Zagrał słabo.
1
Komentarz usunięty
3
Jak dla mnie żółte paski psują caly efekt koszulki.
0
Ale jak sprzedawaliśmy Fabregasa czy Ville za czapkę śliwek to wielki płacz.
0
Moim zdaniem na pewno silniejsza niż Serie A.
0
Pogba absolutnie nie ma znakomitego odbioru. W defensywie jest bardzo przeciętny. To że ma dobre warunki fizyczne, że jest silny nie znaczy że ma dobry odbiór. Verratti jest niski a odbiór ma fantastyczny.
0
Czterech.
0
Może nie wiele więcej , ale w najważniejszych meczach pokazał swoją wielką klasę jak z nami czy z Chelsea. Pogba sobie gra w słabej lidze włoskiej a na MŚ też niczego wielkiego nie pokazał. Reasumując profil Verrattiego jest nam bardziej potrzebny niż Pogby.
34
Żałosne żeby za grajka który jeszcze nic poważnego nie zrobił płacić 70 baniek a na dokładkę zarobki mniejsze tylko od Messiego. Nie potrzebujemy Pogby! Tylko Verratti.
0
I dobrze. Nie potrzebujemy Pogby.
1
Zapomnialeś o Adamie , Dongou , Sandro , Haliloviciu i Gumbau.
1
A to Fabregas już jak Świerczewski ma podniecać się bo dał jedną ładną piłkę przez 90 min gry? Błagam Cie. Słabizna z niego i tyle.
0
Git:)
0
Bo strasznie mnie irytuje jak ktos pisze Cuardado, Athletico, Atletic , Kross itp itd :)
1
Cudrado to jakiś nowy zawodnik?
0
Cordoba to na pewno nie jest teren do debiutu Vermy jesli ogladales chociaz pare meczy tego klubu u siebie.
3
Tyle właśnie jest warta cała ta Serie A i ten Juventus.
1
Gratulacje za wklejenie posta z twittera Kręcidło.
0
Ja tak samo...
0
Nie rozkazuj mi.