0

Najwazniejsze ze jak Ancelotti odejdzie z realu to na pewno nie pojdzie do bialych. Wiec w razie ewentualnego zainteresowania nim odpada nam najgrozniejszy kandydat.

0

Zmień dilera.

0

Otóż jest tak dobry, że ogarnął by środek w FCB.

0

Wszystko ok ,ale naucz się pisać.

0

Parada Bravo może aspirować do obrony sezonu. Fenomenalna robinsonada!

1

Nawet najgorszy komuch jest lepszy od najlepszego pisiora:)

5

Z kompilacji na youtubie wnioskujesz o przydatności do naszej drużyny? Nie dosc ze nie pasuje do stylu gry to jest mega przereklamowany a jego cena to żart.

0

Ciekawe co powie Raiola. Pogba wart 150 mln. Słaby jak barszcz jest a Pirlo to juz wg.

0

Czyli kochasz Barce tylko dlagego ze wygrywa? Spoko.

2

Bzdura. As jest dziennikiem ogolnokrajowym.

0

Nie. Zagrał słabo.

1

Komentarz usunięty

3

Jak dla mnie żółte paski psują caly efekt koszulki.

0

Ale jak sprzedawaliśmy Fabregasa czy Ville za czapkę śliwek to wielki płacz.

0

Moim zdaniem na pewno silniejsza niż Serie A.

0

Pogba absolutnie nie ma znakomitego odbioru. W defensywie jest bardzo przeciętny. To że ma dobre warunki fizyczne, że jest silny nie znaczy że ma dobry odbiór. Verratti jest niski a odbiór ma fantastyczny.

0

Czterech.

0

Może nie wiele więcej , ale w najważniejszych meczach pokazał swoją wielką klasę jak z nami czy z Chelsea. Pogba sobie gra w słabej lidze włoskiej a na MŚ też niczego wielkiego nie pokazał. Reasumując profil Verrattiego jest nam bardziej potrzebny niż Pogby.

34

Żałosne żeby za grajka który jeszcze nic poważnego nie zrobił płacić 70 baniek a na dokładkę zarobki mniejsze tylko od Messiego. Nie potrzebujemy Pogby! Tylko Verratti.

0

I dobrze. Nie potrzebujemy Pogby.

1

Zapomnialeś o Adamie , Dongou , Sandro , Haliloviciu i Gumbau.

1

A to Fabregas już jak Świerczewski ma podniecać się bo dał jedną ładną piłkę przez 90 min gry? Błagam Cie. Słabizna z niego i tyle.

0

Git:)

0

Bo strasznie mnie irytuje jak ktos pisze Cuardado, Athletico, Atletic , Kross itp itd :)

1

Cudrado to jakiś nowy zawodnik?

0

Cordoba to na pewno nie jest teren do debiutu Vermy jesli ogladales chociaz pare meczy tego klubu u siebie.

3

Tyle właśnie jest warta cała ta Serie A i ten Juventus.

1

Gratulacje za wklejenie posta z twittera Kręcidło.

0

Ja tak samo...

0

Nie rozkazuj mi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?