blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W takich meczach? To jest kluczowy mecz dla ligi i trzeba rzucic wszystko co najlepsze sie ma a nie kierowac sie sympatia.
0
Absolutnie kluczowy mecz dla losów ligi.
0
Jeśli chodzi o kontuzje Bayernu to na 100% zagra tylko Robben. Ribery, Benatia i Javi Martinez nie wiadomo a na pewno nie zagra Badstuber i Alaba.
1
Villa? Proszę Cię. David wypromował się w Valencii a nie Atletico.
2
Drodzy cules! Mnie osobiście odpadnięcie Realu z jakichkolwiek rozgrywek nie zależnie od fazy bardzo ale to bardzo cieszy i nie ukrywam tego, dlatego byłem wczoraj bardzo rozczarowany tak jak pewnie wielu z Was, ale jak to się mówi nie ma tego złego:) Real za tydz ma cięzki wyjazd do Sevilli nastepnie mecz półfinałowy w LM a pózniej od razu mecz z Valencia. Czeka ich mały maraton i jestem pewny że gdzies zgubia pkt, dlatego może nam to pomóc w wygraniu ligi a jednoczesnie bedziemy trzymac kciuki za odpadniecie halowcow w połfinale i nasz awans do wielkiegio finalu! VEB!
1
A Ty myslisz ze co Pogba jest wysoki i od razu lepszy od Verrattiego ? Wloch kasuje francuza pod kazdym katem pilkarkiego rzemiosla z wyjatkiem uderzenia z dystansu.
0
Chyba inny mecz oglądałeś. Ja widziałem przeciętnego chorwata , który pod pressiengiem miał panike i często się gubił oraz w większości podającego do tułu i do boku.
1
Mając za trenera Simeone to ciężko jest przegrać mecz w głowie.
0
Skoro Verratti przy Busim wyglądał jak uczeń to Rakitic przy nich wyglądał na inwalide.
0
A Ty znowu cwaniakujesz nie u siebie.
0
I bardzo dobrze. Mam nadzieję że nie wydamy 80 baniek na zawidnika który absolutnie nie rozwiaze naszych problemow w drugiej linii.
2
Tylko Marco Verratti.
0
Kiedy tylko oglądam Kovacicia to gra właśnie tak jak wczoraj czyli jedną wielką kupe.
1
Co Di Maria ma stylówkę to nie mam pytań:D
22
Takie to śmieszne?
0
I tu mamy problem bo żaden szanujacy się i ambitny piłkarz nie przyjdzie do nas bo czeka go ławeczka.
1
Niektórzy zapominają ze to zawodnika dobiera się do taktyki drużyny a nie na odwrót, a zobaczyli kilka spektakularnych zwodów i bramek po strzałach z dystansu i myślą ze u nas robił by tak co mecz. Rzeczywistość jest troszkę inna.
1
W przypadku tak długich kontuzji nie ma co patrzeć na czas powrotu co do dnia. Wszystko zależy od postępów w rehabilitacji i samopoczucia samego zawodnika a w przypadku Vermy to już w ogóle trzeba dmuchać na zimne.
5
Moim zdaniem Pogba to nie jest rozwiązanie na nasze problemy w pomocy.
0
Do tego grona dorzucił bym jeszcze Neuera:)
2
Komentarz usunięty
21
Muller: Bayern wcale nie potrzebuje cudu żeby wygrać u siebie 2-0.
Gebelsy są zbyt pewni siebie i mam nadzieję że solidnie się na tym przejadą.
4
Co to się porobiło żeby za takich grajków jak Dybala płacić po 40-50 mln.
1
Rozwiązanie? Verratti!
0
Victor Sanchez nie zagra. Dostał 5 kartke.
0
Niestety ale to był jakiś błąd. Mustafi jest w kadrze i na pewno zagra.
0
Ja bym chciał Verrattiego i Andre Gomesa.
0
Moim zdaniem muzyka właśnie jest rewelacyjna.
0
Meega fajny filmik:)
0
Dziękuję!