4

W takich meczach? To jest kluczowy mecz dla ligi i trzeba rzucic wszystko co najlepsze sie ma a nie kierowac sie sympatia.

0

Absolutnie kluczowy mecz dla losów ligi.

0

Jeśli chodzi o kontuzje Bayernu to na 100% zagra tylko Robben. Ribery, Benatia i Javi Martinez nie wiadomo a na pewno nie zagra Badstuber i Alaba.

1

Villa? Proszę Cię. David wypromował się w Valencii a nie Atletico.

2

Drodzy cules! Mnie osobiście odpadnięcie Realu z jakichkolwiek rozgrywek nie zależnie od fazy bardzo ale to bardzo cieszy i nie ukrywam tego, dlatego byłem wczoraj bardzo rozczarowany tak jak pewnie wielu z Was, ale jak to się mówi nie ma tego złego:) Real za tydz ma cięzki wyjazd do Sevilli nastepnie mecz półfinałowy w LM a pózniej od razu mecz z Valencia. Czeka ich mały maraton i jestem pewny że gdzies zgubia pkt, dlatego może nam to pomóc w wygraniu ligi a jednoczesnie bedziemy trzymac kciuki za odpadniecie halowcow w połfinale i nasz awans do wielkiegio finalu! VEB!

1

A Ty myslisz ze co Pogba jest wysoki i od razu lepszy od Verrattiego ? Wloch kasuje francuza pod kazdym katem pilkarkiego rzemiosla z wyjatkiem uderzenia z dystansu.

0

Chyba inny mecz oglądałeś. Ja widziałem przeciętnego chorwata , który pod pressiengiem miał panike i często się gubił oraz w większości podającego do tułu i do boku.

1

Mając za trenera Simeone to ciężko jest przegrać mecz w głowie.

0

Skoro Verratti przy Busim wyglądał jak uczeń to Rakitic przy nich wyglądał na inwalide.

0

A Ty znowu cwaniakujesz nie u siebie.

0

I bardzo dobrze. Mam nadzieję że nie wydamy 80 baniek na zawidnika który absolutnie nie rozwiaze naszych problemow w drugiej linii.

2

Tylko Marco Verratti.

0

Kiedy tylko oglądam Kovacicia to gra właśnie tak jak wczoraj czyli jedną wielką kupe.

1

Co Di Maria ma stylówkę to nie mam pytań:D

22

Takie to śmieszne?

0

I tu mamy problem bo żaden szanujacy się i ambitny piłkarz nie przyjdzie do nas bo czeka go ławeczka.

1

Niektórzy zapominają ze to zawodnika dobiera się do taktyki drużyny a nie na odwrót, a zobaczyli kilka spektakularnych zwodów i bramek po strzałach z dystansu i myślą ze u nas robił by tak co mecz. Rzeczywistość jest troszkę inna.

1

W przypadku tak długich kontuzji nie ma co patrzeć na czas powrotu co do dnia. Wszystko zależy od postępów w rehabilitacji i samopoczucia samego zawodnika a w przypadku Vermy to już w ogóle trzeba dmuchać na zimne.

5

Moim zdaniem Pogba to nie jest rozwiązanie na nasze problemy w pomocy.

0

Do tego grona dorzucił bym jeszcze Neuera:)

2

Komentarz usunięty

21

Muller: Bayern wcale nie potrzebuje cudu żeby wygrać u siebie 2-0.
Gebelsy są zbyt pewni siebie i mam nadzieję że solidnie się na tym przejadą.

4

Co to się porobiło żeby za takich grajków jak Dybala płacić po 40-50 mln.

1

Rozwiązanie? Verratti!

0

Victor Sanchez nie zagra. Dostał 5 kartke.

0

Niestety ale to był jakiś błąd. Mustafi jest w kadrze i na pewno zagra.

0

Ja bym chciał Verrattiego i Andre Gomesa.

0

Moim zdaniem muzyka właśnie jest rewelacyjna.

0

Meega fajny filmik:)

0

Dziękuję!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?