blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystko ok za wyjatkiem Vidala. Moim zdaniem powinien byc w 4 grupie.
0
Nie ma kontuzji. po prostu nie został powołany do reprezentacji i zostaje w Barcelonie.
10
Chyba sobie jaja robisz. Varane narazie nie osiagnol poziomu ktory prezentowal Verma za najlepszych lat w Anglii.
0
Kameni rozgrywal juz lepsze mecze w karierze.
0
Sergi Darder nie polecial z druzyna Malagi do Barcelony. Jest o krok od Lyonu za 12 mln.
3
Iphone 5s. Wzorowo sie spisuje a smiga jak dzik.
0
No tak ale MSN caly sezon grac nie bedzie a taki Martial ktory ma 19 lat a juz jest kozakiem byl by mega wzmocnieniem. Bo z calym szacunkiem ani Munir ani Sandro na razie nie gwarantuja odpowiedniego poziomu.
0
Nolito bylby bardzo dobrym transferem ale kupno Martiala to byl by dopiero kozacki ruch z naszej strony.
0
Za 20 mln taki talent to mega promocja.
5
Do tego mecz Villareal-Espanol i Sociedad- Sporting Gijon.
0
Macie moze jakies info czy eleven bedzie dolaczone do UPC?
0
Tak.
0
Ah przepraszam wylecial mi z glowy. Ivan nie miesci sie w once de gala ale oczywiscie byl by bardzo waznym zawodnikiem na przestrzeni calego sezonu.
0
Marzenie na przyszly sezon:
Bravo
Vidal Pique Verma Alba
Verratti Busi
Messi Coutinho Ney
Suarez
Lawka: Ter Stegen, Alves, Mathieu, Masche, Rafa, Arda, Nolito
2
Ostatnio ktos napisal ze nie rozumie dlaczego Rzezniczak nie gra w kadrze. Dzisiaj dostal odpowiedz.
2
Dzieki panowie:)
0
OT: orientuje sie ktos o ktorej jest final na 100m w sprincie panow?
0
Niestety wszystko wskazuje na to ze zagra Bartra....
10
Piękny pojazd dostaje Canal + na facebooku. Zapewniaja ze nadal pracuja nad pokazywaniem La Ligi.
1
Za duzo dragow.
1
Wstyd za takich pseudo kibicow.
0
Marca: Llorente wypozyczony do Sevilli.
1
Mnie to nie dziwi bo Rzezniczak jest dobry tylko na lige polska. Co kilka meczy daje babole.
0
To jest bardzo dobre rozwiazanie przed waznymi meczami w LM. 1 dzien wiecej na odpoczynek. We Francji PSG gra bardzo czesto w piatki przed meczami w LM.
0
Z Zilina a nie Zalgirisem.
6
Smieszny jestes czlowieczku.
0
Gaya przedluzyl kontrakt a jego klauzula obecnie wynosi 40 mln a wszyscy wiemy jaki Valencia ma stosunek do proby zbicia ceny. Laporte rowniez przedluzyl a jego klauzula obecnie to 50 mln.
0
Mysliscie ze jest szansa ze eleven bedzie w UPC?
0
Mam nadzieje ze eleven bedzie w UPC.
0
Tak.