1

Wszystko ok za wyjatkiem Vidala. Moim zdaniem powinien byc w 4 grupie.

0

Nie ma kontuzji. po prostu nie został powołany do reprezentacji i zostaje w Barcelonie.

10

Chyba sobie jaja robisz. Varane narazie nie osiagnol poziomu ktory prezentowal Verma za najlepszych lat w Anglii.

0

Kameni rozgrywal juz lepsze mecze w karierze.

0

Sergi Darder nie polecial z druzyna Malagi do Barcelony. Jest o krok od Lyonu za 12 mln.

3

Iphone 5s. Wzorowo sie spisuje a smiga jak dzik.

0

No tak ale MSN caly sezon grac nie bedzie a taki Martial ktory ma 19 lat a juz jest kozakiem byl by mega wzmocnieniem. Bo z calym szacunkiem ani Munir ani Sandro na razie nie gwarantuja odpowiedniego poziomu.

0

Nolito bylby bardzo dobrym transferem ale kupno Martiala to byl by dopiero kozacki ruch z naszej strony.

0

Za 20 mln taki talent to mega promocja.

5

Do tego mecz Villareal-Espanol i Sociedad- Sporting Gijon.

0

Macie moze jakies info czy eleven bedzie dolaczone do UPC?

0

Tak.

0

Ah przepraszam wylecial mi z glowy. Ivan nie miesci sie w once de gala ale oczywiscie byl by bardzo waznym zawodnikiem na przestrzeni calego sezonu.

0

Marzenie na przyszly sezon:
Bravo
Vidal Pique Verma Alba

Verratti Busi
Messi Coutinho Ney
Suarez
Lawka: Ter Stegen, Alves, Mathieu, Masche, Rafa, Arda, Nolito

2

Ostatnio ktos napisal ze nie rozumie dlaczego Rzezniczak nie gra w kadrze. Dzisiaj dostal odpowiedz.

2

Dzieki panowie:)

0

OT: orientuje sie ktos o ktorej jest final na 100m w sprincie panow?

0

Niestety wszystko wskazuje na to ze zagra Bartra....

10

Piękny pojazd dostaje Canal + na facebooku. Zapewniaja ze nadal pracuja nad pokazywaniem La Ligi.

1

Za duzo dragow.

1

Wstyd za takich pseudo kibicow.

0

Marca: Llorente wypozyczony do Sevilli.

1

Mnie to nie dziwi bo Rzezniczak jest dobry tylko na lige polska. Co kilka meczy daje babole.

0

To jest bardzo dobre rozwiazanie przed waznymi meczami w LM. 1 dzien wiecej na odpoczynek. We Francji PSG gra bardzo czesto w piatki przed meczami w LM.

0

Z Zilina a nie Zalgirisem.

6

Smieszny jestes czlowieczku.

0

Gaya przedluzyl kontrakt a jego klauzula obecnie wynosi 40 mln a wszyscy wiemy jaki Valencia ma stosunek do proby zbicia ceny. Laporte rowniez przedluzyl a jego klauzula obecnie to 50 mln.

0

Mysliscie ze jest szansa ze eleven bedzie w UPC?

0

Mam nadzieje ze eleven bedzie w UPC.

0

Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?