blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Przy 1 golu Ardy kluczowe podanie do Messiego, przy golu Messiego kluczowe prostopadłe podanie do Lucasa. Chlopie jaki Ty mecz ogladales.
0
A jak dzisiaj zagra slabiej to znaczy ze wydalismy kase w bloto? Dajmy chlopakowi czas.
22
Co ma piernik do wiatraka?
5
Dzisiaj wieczorem powinniśmy wiedzieć więcej odnośnie transferu Paco. Valencia gra u siebie z Fiorentina. Przed meczem prezentacja drużyny. Wiadomo, jeśli nie zagra to znak , że coś jest na rzeczy.
0
Z jakiej paki w pierwszym skladzie Umtiti? Bo jest nowy? Utalentowany? Lubisz go? Trenuje raptem od paru dni, wczoraj zagrał swoje pierwsze minuty i myślisz ze Lucho rzuci go na głęboką wodę? Zapomnij. Na 100% zacznie duet Pique Mathieu.
0
Taa chodzi o Kantera.
1
Kompany, Jesus Navas , Fellaini, Ramsey, Nasri.
4
Słyszymy juz to od paru lat a potwierdzenia nie ma i wątpie, że tak się stanie.
0
Jeszcze jedno: on jest dzisiaj mobilny, szybki:p
0
Ja planuje sprzedac swojego ktory jest w idealnym stanie. Ale 1000 chcialbym dostac.
15
O jakich ty fochach mowisz? Bo to ze nie spodobalo mu sie zabranie jego nr bez pytania to jest foch? Normalna reakcja ambitnego pilkarza.
0
Sandro juz dawno jest zawodnikiem Malagi.
0
Chodzi Ci o zabranie nr 9 na rzecz Ibry?
0
Piona!! Zrobilem dokladnie tak samo! :)
1
Czlowieku co ty bredzisz. Andre Gomes to typowa ósemka. Rozgrywający.
0
To nie jest pojscie na latwizne tylko chec wejscia na sam szczyt. I jestem pewny ze w koncu mu sie uda.
0
Jestem tego samego zdania.
1
Miło było patrzeć na miazgę jaką zrobiło GSW z Cavs. Jak tak dalej pójdzie może się skończyć na gładkim 4-0 a to by była deklasacja. Steph Curry i spółka pewnie zmierzają po 2 z rzędu mistrzowski pierścień.
0
To ze lanserka u tego chłopaka jest na 1 miejscu.
1
Kroos odszedl z Bayernu bo nie mogl dojsc do porozumienia z Bayernem w sprawie nowego kontraktu.
0
Mysle że za jakis czas bedzie dostepna na stronie nike. Tak bylo rok temu z koszulka w ktorej swietowali tryplet.
2
Z Andre Gomesem mega ich ponioslo. Nie mial wybitnego sezonu ale byl lepszy niz np. Parejo.
6
Nie filozuj :)
1
Gralem w 3 i powiem szczerze ze rewelacja. Na 4 czekam z niecierpliwoscia i juz w najblizszy wtorek w dniu premiery smigam do media markt. Takze z mojej strony polecam i to bardzo.
2
Dla mnie wymarzony scenariusz to wygrana Sevilli i ponownie szansa na 5 hiszpanskich druzyn w LM.
4
Myslisz ze nikt oprocz ciebie nie sledzi na fb postow Footrolla? Troche slabe kopiowanie jego tekstow.
6
Ja nie żałowalem sprzedarzy Thiago i nigdy nie będę.
2
O tym samym pomyslalem:d pewnie jakies szklane beda.
4
A uwazasz ze to calkowicie w porzadku? Brakuje temu chlopakowi troche taktu m.in. wlasnie w takich chwilach.
0
"A Bravo pewnych rzeczy "nie przeskoczy" jak choćby wzrost" . A niemiec który jest niższy od Bravo nagle zacznie rosnąć tak?