38

Przy 1 golu Ardy kluczowe podanie do Messiego, przy golu Messiego kluczowe prostopadłe podanie do Lucasa. Chlopie jaki Ty mecz ogladales.

0

A jak dzisiaj zagra slabiej to znaczy ze wydalismy kase w bloto? Dajmy chlopakowi czas.

22

Co ma piernik do wiatraka?

5

Dzisiaj wieczorem powinniśmy wiedzieć więcej odnośnie transferu Paco. Valencia gra u siebie z Fiorentina. Przed meczem prezentacja drużyny. Wiadomo, jeśli nie zagra to znak , że coś jest na rzeczy.

0

Z jakiej paki w pierwszym skladzie Umtiti? Bo jest nowy? Utalentowany? Lubisz go? Trenuje raptem od paru dni, wczoraj zagrał swoje pierwsze minuty i myślisz ze Lucho rzuci go na głęboką wodę? Zapomnij. Na 100% zacznie duet Pique Mathieu.

0

Taa chodzi o Kantera.

1

Kompany, Jesus Navas , Fellaini, Ramsey, Nasri.

4

Słyszymy juz to od paru lat a potwierdzenia nie ma i wątpie, że tak się stanie.

0

Jeszcze jedno: on jest dzisiaj mobilny, szybki:p

0

Ja planuje sprzedac swojego ktory jest w idealnym stanie. Ale 1000 chcialbym dostac.

15

O jakich ty fochach mowisz? Bo to ze nie spodobalo mu sie zabranie jego nr bez pytania to jest foch? Normalna reakcja ambitnego pilkarza.

0

Sandro juz dawno jest zawodnikiem Malagi.

0

Chodzi Ci o zabranie nr 9 na rzecz Ibry?

0

Piona!! Zrobilem dokladnie tak samo! :)

1

Czlowieku co ty bredzisz. Andre Gomes to typowa ósemka. Rozgrywający.

0

To nie jest pojscie na latwizne tylko chec wejscia na sam szczyt. I jestem pewny ze w koncu mu sie uda.

0

Jestem tego samego zdania.

1

Miło było patrzeć na miazgę jaką zrobiło GSW z Cavs. Jak tak dalej pójdzie może się skończyć na gładkim 4-0 a to by była deklasacja. Steph Curry i spółka pewnie zmierzają po 2 z rzędu mistrzowski pierścień.

0

To ze lanserka u tego chłopaka jest na 1 miejscu.

1

Kroos odszedl z Bayernu bo nie mogl dojsc do porozumienia z Bayernem w sprawie nowego kontraktu.

0

Mysle że za jakis czas bedzie dostepna na stronie nike. Tak bylo rok temu z koszulka w ktorej swietowali tryplet.

2

Z Andre Gomesem mega ich ponioslo. Nie mial wybitnego sezonu ale byl lepszy niz np. Parejo.

6

Nie filozuj :)

1

Gralem w 3 i powiem szczerze ze rewelacja. Na 4 czekam z niecierpliwoscia i juz w najblizszy wtorek w dniu premiery smigam do media markt. Takze z mojej strony polecam i to bardzo.

2

Dla mnie wymarzony scenariusz to wygrana Sevilli i ponownie szansa na 5 hiszpanskich druzyn w LM.

4

Myslisz ze nikt oprocz ciebie nie sledzi na fb postow Footrolla? Troche slabe kopiowanie jego tekstow.

6

Ja nie żałowalem sprzedarzy Thiago i nigdy nie będę.

2

O tym samym pomyslalem:d pewnie jakies szklane beda.

4

A uwazasz ze to calkowicie w porzadku? Brakuje temu chlopakowi troche taktu m.in. wlasnie w takich chwilach.

0

"A Bravo pewnych rzeczy "nie przeskoczy" jak choćby wzrost" . A niemiec który jest niższy od Bravo nagle zacznie rosnąć tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?