blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Denis znow na lawie...
1
To by byl glupi ruch z jego strony. Aguero, Jesus, Sane, Silva , Bernardo, Sterling. Straszny tlok.
5
Kolejna juz sutuacja w ktorej Ter Stegen stoi jak widly w gnoju i czeka na egzekucje zamiast maksymalnie skrocic kat. Przy takim zachowaniu obojetne czy wisi recznik czy on w bramce stoi jak tak samo sie to konczy.
0
SPORT zmanipulowal słowa Verrattiego. Marco mowi Todo bien, todo bien, to w jezyku hiszpanskim znaczy wszystko ok, wszystko ok. To absolutnie nie znaczy ze wszystko idzie w dobrym kierunku bo Verratti tak nie powiedzial. Jego odp byla troche zbywajaca ale mino wszystko dajaca troche optymizmu.
6
Robolem to jest Rakitic albo Matuidi a Verratti to maestro srodka pola.
1
Do tego ustawienia perfekcyjnie wkomponowal by sie Azpilicueta. Byla by miazga wtedy.
5
Wiekszosc tutaj mega jara sie transferami Verrattiego , Dembele i Bellerina. O ile 2 pierwszych jak najbardziej tak to Bellerin absolutnie nie. Nie jest to poziom Barcy i koniec kropka.
0
A co ma Kluivert do transferu Verrattiego? On juz nie pracuje w klubie przeciez.
0
Mam pytanko do Was drodzy Cules. Mianowicie czy ktos kiedys gral w football menagera na macbooku air? Ciekawi mnie jak gra chodzi na tym laptopie.
0
Reki bym sobie nie dal uciac ze Ter Stegen by to obronil.
1
Musze przyznac ze jak sobie pomysle ze za chwile w realu bedzie blyszczec Asensio, Mbappe czy inne Viniciusy a do tego Isco i paru innych kocurow to ogarnia mnie sowity ból dupy. Ogolnie jesli nie sprowadzimy Verrattiego i Dembele to zostaniemy 100 lat za murzynami. Szok i niedowierzanie co z potega Barcelony zrobil Bartomeu i Rosell.
6
Bez przesady. Donnarumma ma 18 lat a juz jest fantastyczny. Ma mozliwosci na zdecydowanie nr 1 na swiecie.
0
Dla mnie wyglada fajnie ale pieknie bedzie tylko z Andresem.
25
Serio wyrzucacie Inieste ze skladu kosztem Roberto? Dla mnie to smiech na sali.
9
8? Chyba sobie zartujesz albo nie wiesz co piszesz.
1
Mi sie marzy jeszcze Raphael Guerreiro na lewa obrone. Chlopak juz jest fantastyczny a ma potencjal zeby zostac zdecydowanie najlepszym lo na swiecie. Technika, szybkosc, drybling, dosrodkowanie , gra kombinacyjna. Idealny zawodnik na potrzeby Barcelony. Nie dosc ze nie lubie Alby bo jest bucem to uwazam ze nie daje nam tyle ile powinien.
1
Nie wierze w to co czytam. Caly sezon hejtowania i obrzucania gownem Andre Gomesa, caly sezon hejtowania naszego slabego srodka pola i zarzadu. A teraz znajda sie tacy ktorzy hejtuja rowniez oferte 100 mln za Verrattiego. Ze za duzo ze za slaby itp. Ludzie ogarnijcie sie. Wspolczuje wam bo musicie miec smutne zycie.
4
A ja powiem ze dla mnie Verratti jest wart nawet 120 mln. Maestro srodka pola w dodatku ma 24 lata.
0
Moim skromnym zdaniem nawet 120 mln za Verrattiego to turbo promocja.
5
W obliczu coraz bardziej prawdopodobnego transferu Verrattiego czas najwyzszy aby ten darmozjad Braida pomogl nam przekonac Marco do gry u nas a nie np. w Juve.
8
Wlasnie caly haczyk polega na tym ze on jest slabo wyszkolony technicznie. Kompletnie nie odnajduje sie w grze kombinacyjnej.
0
To fakt ze rynek nie oferuje zbyt wielu dobrych opcji ale to nie oznacza ze z braku laku musimy sie chwytac zawodnika ktory poziomem nie dorasta do Barcelony. Dla mnie charakterystyka bardziej pasuje Semedo. Azpilicueta to wiadomo najlepsza ale nierealna opcja.
2
Dla mnie jest za slaby i koniec kropka. My potrzebujemy jakosci na wczoraj a nie kogos kto sie moze super rozwinac.
0
Byle by sie nie wydarzyl jego transfer do Barcy. Przecietniakow nie potrzebujemy.
2
Ma lepsza technike od Verrattiego? Haha Co Ty cpiesz czlowieku.
3
Dla mnie kupno Eriksena to mimo wszystko kolejny półśrodek. Jakos nie moge sobie wyobrazic jak odmienia nasza pomoc. Gosc jest dobry ale mimo wszystko wiekszosc asyst ma ze sfg.
1
Bardzo mnie ciekawi ile przy obecnych cenach na rynku transferowym zaspiewalby sobie Liverpool za Coutinho lub PSG za Verrattiego jesli w ogole zgodzili by sie na negocjacje. Bylbym zdziwiony gdyby za wlocha cena byla mniejsza niz 150 mln.
0
Jesli cos w tym jest i za Semedo sa w stanie zaplacic takie pieniadze to za Verrattiego powinni bez mrugniecia okiem zaproponowac 100 baniek.
4
Santi Mina na obrone? On jest napastnikiem i gra w Valencii. Chyba ze chodzi Ci o Yerrego Mine.
3
Jak zawodnik z absolutnego topu moze byc alternatywa dla takich leszczy jak Bellerin? Powinna byc na odwrot ale przeciez to Barcelona.