blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki kurs na Coutinho?
12
Jestem tak samo zalamany transferem Paulinho jak wy ale te petycje to jedna z wiekszych zenad jakie widzialem ostatnio na Rambli.
3
Nie badzcie zalosni z tymi petycjami.
23
Bellerin jest tak ubogi pilkarsko ze nic tylko sie cieszyc z transferu Semedo.
1
Na tle druzyny to dobra ocena?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
4
Skoro Barcelona chce wsplacic klauzule za Seriego 40 baniek to ja bym sie powaznie zastanowil nad klauzula Kovacicia 50 mln.
0
Teraz macie odpowiedz dlaczego kupujemy Inigo. Verma znowu sie polamal.
1
Teraz zdecydowanie potrzebujemy takich pilkarzy jak Inigo ktorzy wypruja sobie zyly dla klubu a nie beda najemnikami jak Ney. Dobra cena, swietny pilkarz. Charakter Puyola.
0
Co byscie powiedzieli na takie ustawienie w przypadku gdy Liverpool nie zgodzil by sie na transfer Cou. 4-2-3-1
Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Busi Roberto/Iniesta
Dembele Messi Mbappe
Suarez
0
Laporte ma klauzule 60 baniek.
1
Czy jutrzejszy sparing jest gdzies transmitowany?
7
A kto to jest PLKD?
3
Nie moge sie juz doczekac kiedy Neymar oficjalnie odejdzie. Nie moge juz patrzec na tego gowniarza.
47
Wy serio chcecie kolesia ktory bezczelnie uciszal Camp Nou a na dokladke jest poprostu slaby? Pomysl z di Maria to jakas zenada. Albo Verratti i 140 baniek albo klauzula i adios.
5
Sporo ludzi jara sie Sergim Roberto ale dla mnie narazie wyglada dosyc przecietnie w tym presezonie.
11
Jak wczoraj pisalem ze Camp Nou powinno przywitac go gwizdami to zostalem obrzucony blotem i hejtem. Ale mam szczera nadzieje ze do tego nie doczeka i za pare dni bedzie juz oficjalnie w P$G.
5
Wystarczy dac Denisowi wiecej szans i mamy swojego Asensio.... ludzie ktorzy tak pisza albo mysla sa chyba nie spelna rozumu. To zupelnie inna skala talentu. Asensio za pare lat moze aspirowac do top 3 na swiecie a Denis jest za slaby na Barce. I nie ma sie co oszukiwac.
0
Dla mnie osobiscie Alba jest dosyc ograniczonym zawodnikiem. Ani dryblingu ani dobrego dosrodkowania. Fajnie wycofuje pilki do Messiego ale niewiele wiecej.
0
Nie mam sie czego wstydzic. Takie jest moje zdanie.
1
Tak nazywam sie kibicem Barcy, i co teraz?
3
Mialbym niezly ubaw jak by Camp Nou podczas pucharu Gampera przywitalo Neymara sowitymi gwizdami. W mojej opinii nalezy sie gowniarzowi.
0
Pomyliles sie kolego. MD donosi ze nie bedzie wiecej pieniedzy na Neymara ale celem jest sprowadzenie Coutinho i Paulinho.
2
Ney jest geniuszem, ale chcialbym zeby juz odszedl. To jaki cyrk i szopke nam zafundowal jest nie godne gry w takim klubie jak Barcelona. Nikt nie powinien go blagac o pozostanie. Szkoda to fakt ale wierzcie mi ze jest zycie po Neymarze i wcale nie musi byc gorsze.
0
Bo zagral asekuracyjnie. Praktycznie wszystkie pilki wsteczne. Musi sie rozkrecic.
0
Malo wiesz o pilce kolezko.
10
Kompletnie nie rozumiem dlaczego tak wielu z Was sadza juz Inieste na lawce. Ludzie , Andres jest po dlugich jak na siebie wakacjach, wypoczety, zakladam ze przepracuje caly okres przygotowawczy bez urazow. Bedzie w calkiem dobrej formie fizycznej, a to wystarczy zeby byl jednym z najlepszych pomocnikow na swiecie. Don Andres titular indiscutible.
0
Dla mnie osobiscie idealna opcja:
Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Busquets Iniesta
Messi Coutinho Dembele
Suarez
1
Zakladajac ze po sprzedarzy Rafinhi bedziemy miec kolo 300 mln na transfery powinnismy kupic Thiago, Coutinho i Dembele i to by byla klasa. Kazdy po 100 baniek i dziekuje.
1
Powinnismy na pelnej ruszyc po Dembele lub Mbappe.