0

Jaki kurs na Coutinho?

12

Jestem tak samo zalamany transferem Paulinho jak wy ale te petycje to jedna z wiekszych zenad jakie widzialem ostatnio na Rambli.

3

Nie badzcie zalosni z tymi petycjami.

23

Bellerin jest tak ubogi pilkarsko ze nic tylko sie cieszyc z transferu Semedo.

1

Na tle druzyny to dobra ocena?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

Skoro Barcelona chce wsplacic klauzule za Seriego 40 baniek to ja bym sie powaznie zastanowil nad klauzula Kovacicia 50 mln.

0

Teraz macie odpowiedz dlaczego kupujemy Inigo. Verma znowu sie polamal.

1

Teraz zdecydowanie potrzebujemy takich pilkarzy jak Inigo ktorzy wypruja sobie zyly dla klubu a nie beda najemnikami jak Ney. Dobra cena, swietny pilkarz. Charakter Puyola.

0

Co byscie powiedzieli na takie ustawienie w przypadku gdy Liverpool nie zgodzil by sie na transfer Cou. 4-2-3-1
Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Busi Roberto/Iniesta
Dembele Messi Mbappe
Suarez

0

Laporte ma klauzule 60 baniek.

1

Czy jutrzejszy sparing jest gdzies transmitowany?

7

A kto to jest PLKD?

3

Nie moge sie juz doczekac kiedy Neymar oficjalnie odejdzie. Nie moge juz patrzec na tego gowniarza.

47

Wy serio chcecie kolesia ktory bezczelnie uciszal Camp Nou a na dokladke jest poprostu slaby? Pomysl z di Maria to jakas zenada. Albo Verratti i 140 baniek albo klauzula i adios.

5

Sporo ludzi jara sie Sergim Roberto ale dla mnie narazie wyglada dosyc przecietnie w tym presezonie.

11

Jak wczoraj pisalem ze Camp Nou powinno przywitac go gwizdami to zostalem obrzucony blotem i hejtem. Ale mam szczera nadzieje ze do tego nie doczeka i za pare dni bedzie juz oficjalnie w P$G.

5

Wystarczy dac Denisowi wiecej szans i mamy swojego Asensio.... ludzie ktorzy tak pisza albo mysla sa chyba nie spelna rozumu. To zupelnie inna skala talentu. Asensio za pare lat moze aspirowac do top 3 na swiecie a Denis jest za slaby na Barce. I nie ma sie co oszukiwac.

0

Dla mnie osobiscie Alba jest dosyc ograniczonym zawodnikiem. Ani dryblingu ani dobrego dosrodkowania. Fajnie wycofuje pilki do Messiego ale niewiele wiecej.

0

Nie mam sie czego wstydzic. Takie jest moje zdanie.

1

Tak nazywam sie kibicem Barcy, i co teraz?

3

Mialbym niezly ubaw jak by Camp Nou podczas pucharu Gampera przywitalo Neymara sowitymi gwizdami. W mojej opinii nalezy sie gowniarzowi.

0

Pomyliles sie kolego. MD donosi ze nie bedzie wiecej pieniedzy na Neymara ale celem jest sprowadzenie Coutinho i Paulinho.

2

Ney jest geniuszem, ale chcialbym zeby juz odszedl. To jaki cyrk i szopke nam zafundowal jest nie godne gry w takim klubie jak Barcelona. Nikt nie powinien go blagac o pozostanie. Szkoda to fakt ale wierzcie mi ze jest zycie po Neymarze i wcale nie musi byc gorsze.

0

Bo zagral asekuracyjnie. Praktycznie wszystkie pilki wsteczne. Musi sie rozkrecic.

0

Malo wiesz o pilce kolezko.

10

Kompletnie nie rozumiem dlaczego tak wielu z Was sadza juz Inieste na lawce. Ludzie , Andres jest po dlugich jak na siebie wakacjach, wypoczety, zakladam ze przepracuje caly okres przygotowawczy bez urazow. Bedzie w calkiem dobrej formie fizycznej, a to wystarczy zeby byl jednym z najlepszych pomocnikow na swiecie. Don Andres titular indiscutible.

0

Dla mnie osobiscie idealna opcja:

Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti Alba

Busquets Iniesta

Messi Coutinho Dembele

Suarez

1

Zakladajac ze po sprzedarzy Rafinhi bedziemy miec kolo 300 mln na transfery powinnismy kupic Thiago, Coutinho i Dembele i to by byla klasa. Kazdy po 100 baniek i dziekuje.

1

Powinnismy na pelnej ruszyc po Dembele lub Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?