1

Curry pewnie zmierza po MVP finalow. To co robil wczoraj to czysty geniusz.

1

Ja za to nie kocham twoich glupich komentarzy. Jestescie zaslepieni tymi statystykami ktore nie pokazuja wszystkiego. W tej formacji Rakitic zjada Thiago. I mowie to z punktu widzenia taktyki a nie samych umiejetnisci. Przekonacie sie ze mam racje.

4

Wybijcie sobie z glowy Thiago. Po transferze Antka nie ma dla niego miejsca. W formacji 4-2-3-1 Rakitic jest nie do wygryzienia i pogodzcie sie z tym. Thiago zdecydowanie za malo daje z defensywie zeby grac w parze z Sergio.

0

Nic nie odwalili. Kilka waznych decyzji ale moim zdaniem kazda sluszna. Chodzi pewnie o domniemany faul w ataku Duranta na Lebronie ale tam byl faul obrony i dobra zmiana decyzji.

0

Jesli kupimy Griezmanna to zapomnijcie o Thiago. Wtedy w srodku Rakitic i Sergio sa nie do wygryzienia. I bardzo dobrze.

0

Thiago: lepsze dlugie podania i wieksza odpowiedzialnosc w grze. Dobre dobre. Widze ze masz marne pojecia o tych zawodnikach i chyba wg o pilce.

2

Zadan Thiago nie wygryzie ze skladu Rakiticia. Wbij to sobie to glowy.

1

Rakitic, Busquets, Paulinho Coutinho, Aleña, Arthur, Oriol a za rok jeszcze de Jong. Jesli dolozymy to tego grona Thiago to nie zdziwie jak Puig i paru innych odejda. Alcantara mial swoja szanse ale braklo mu cierpliwosci. Dla mnie jego transfer bedzie glupota. Teraz czas na innych.
PS. Ktos nizej napisal ze Thiago jest lepszy w defensywie od Rakiticia i naprawde nie wiem czy mam sie z tego smiac czy plakac.

0

Co Ty kolego za scieme wrzucasz. As podaje jedynie wypowiedz ojca Alaby ktory mowi ze „ caly swiat wie o zainteresowaniu Realu jego synem”. Nic wiecej.

0

Tak. Jedna z naszych najwiekszych perelek.

1

SPORT: Riqui Puig bardzo blisko przejscia do Totenhamu.

1

Arthur nie dolaczy do Barcy latem tylko zima 2018.

2

Zgadzam sie ale uwazam ze mimo wszystko Henry byl lepszy pilkarsko od Suareza.

5

Pociesze Cie ze nawet jak by jakims cudem Cavs awansowali do finalu to tam zostana zjedzeni czy to przez Golden czy Rockets gladkim 4-0 max 4-1.

0

Tylko ze jego umowa konczy sie za rok i zaloze sie ze nikt nie da wiecej niz 15 baniek.

0

Czy ktos sie orientuje kiedy do gry ma wrocic de Jong?

5

Jak bardzo trzeba sie nie znac na pilce zeby pisac takie komentarze.

0

Gdzie bedzie final LM w przyszlym sezonie? Orientujecie sie?

0

Ciekawe czy bedzie na Camp Nou dzis jakas kartoniada bo zawsze byla informacja od klubu z wizualizacja a teraz cisza. Mozaika na el Clasico to klasyka.

2

Zadziwia mnie jak bardzo statycznym zawodnikiem jest Dembele przy swojej niesamowitej dynamice i szybkosci. W ogole nie gra bez pilki, nie robi ruchu na wolne pole nie szuka wolnej przestrzeni. Jego gra zaczyna sie w momencie kiedy dostanie pilke a to wielki blad. Jesli nie poprawi tego to jego przyszlosc w Barcelonie po przyjsciu Griezmanna moze byc zagrozona.

1

Pulpfiction bez szalu? Chlopcze nie masz pojecia o filmie w takim razie albo po prostu go nie zrozumiales.

0

Jak mozna sie tak podniecac meczem ktory ewidentnie byl jednym wielkim przekretem?

1

Widze ze dla wiekszosci kupno Eriksena rozwiaze problem. Dunczyk z miejsca wejdzie w buty Iniesty i bedzie super. Ludzie zrozumcie ze takiego pilkarza jak Andres nie da sie zastapic nawet w polowie. Zaden Eriksen tego nie zrobi ani tym bardziej Thiago o ktorym tak bardzo marzycie. Nasza druga linia jest w tej chwili w czarnej dupie i taka jest smutna prawda.

0

Macie jakis fajny skrot wczorajszej wygranej z Chelsea?

17

Trzeba przyznac ze spokoj i pewnosci u Cillesena porażała wczoraj. Gosc po takiej przerwie wchodzi i jest kozakiem jakich mało.

0

Przeciez Lenglet kapitalnie radzil sobie z taka bestia jak Lukaku. Z lewym tez sobie dobrze radzil. Fizycznie jest swietny.

4

Duzo zrodel twierdzi ze United chce sprzedac Pogbe i odzyskac 105 mln. Szczerze mowiac mysle ze warto pomyslec nad jego kupnem. U nas moglby pokazac pelnie swoich umiejetnosci.

7

Xavi byl geniuszem ale napewno nie byl wiekszym magikiem od Iniesty. Dla mnie nawet Leo nie jest wiekszym magikiem od Andresa.

9

Tak naprawde to juz sie odbilo na jego formie bo ostatnio obnizyl loty.

0

No nie wiem czy to taka okazja skoro Lipsk wycenia go na 100 melonow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?