1

Alena i Arthur to zupelnie rozne pozycje na boisku.

2

Mimo wszystko troche dziwne ze Messi odpoczywa po meczu w ktorym tak naprawde tez odpoczywal.

10

Logika la rambli: Skoro de Jong woli kase to niech idzie u nas musza grac ludzie ktorzy marza o grze dla Barcy! I dlatego chetnie przygarneli by Morate ktory chamsko drapal sie po jajach na Camp Nou w kierunku naszych kibicow.

4

Frenkie de Jong zmienil zdanie co do gry w Barcelonie. Obawia sie ze nie bedzie zawodnikiem pierwszego skladu i woli przejsc do PSG ktore oferuje pierwszy sklad od zaraz i wiecej pieniedzy. Mundodeportivo

0

Betis jest dzisiaj fatalny. Tak powolny i nudny ze nie da sie na to patrzec.

8

Nicolas Pepe dzisiaj gol i 2 asysty. Ciekawy grajek.

3

Miranda jest za slaby i nic tego nie zmieni. I nie mowie tutaj absolutnie o dzisiejszym meczu. Zwyczejnie jest slaby. Jesli chodzi o prawa obrone to zacznijmy jak najszybciej inwestowac w Wague.

3

Dobre zrodlo?

8

Predzej grawitacja na ziemi sie skonczy niz szejk dogada sie z Barcelona i pusci go w styczniu.

3

Wszyscy sa oburzeni wysoka pensja Rabiota ale moim zdaniem najwiekszym minusem jest fakt ze gosc przyjdzie do nas po 7-8 miesiacach bez gry. To bardzo duzo szczegolnie ze aklimatyzacja w naszym klubie nie jest latwa.

3

Wyprowadzenie pilki podobno na wysokim poziomie. Chlopak gral kiedys jako pomocnik.

1

Hehe wybacz. Nie zajarzylem ze to komentarz do komentarza skn:) to chyba przez pogode. Pozdro

0

Twoj jeszcze wiecej.

1

Za chwile moze sie okazac ze Coutinho to bedzie problem dla Barcelony. Nie jest typowym skrzydlowym, brakuje mu troche szybkosci, ale moim zdaniem tym bardziej nie jest srodkowym pomocnikiem na pozycje nr. 8. Jest wiele opinii ze powinien grac w pomocy ale moim zdaniem male szanse ze tak bedzie. Brakuje mu wiele cech potrzebnych do gry na tej pozycji. A poza tym wydaje sie ze do tej roli przygotowywany jest Puig. Ciekawe jaka bedzie przyszlosc brazylijczyka. Dla mnie mimo wszystko blizej mu do skrzydlowego niz do srodkowego pomocnika.

48

Skriniar lepszy od Van Dijka? Hehe dobre

0

Myslicie ze przyjscie Rabiota calkowicie przekresli transfer de Jonga? Wydaje mi sie ze jesli prawdziwa szanse maja dostac Aleña , Riqui czy Oriol to nie ma miejsca dla dwoch.

0

Moim zdaniem powrot Grimaldo to kapitalny ruch. Chlopak ma 24 lata jest juz uksztaltowanym zawodnikiem a jego charaterystyka jest dla nas idealna. Z calym szczunkiem dla Mirandy ale nie widze w nim potencjalu na zawodnika once de gala.

18

Nie wierze w to jakie niskie sa standardy dla niektorych zawodnikow. Slabiutki mecz Mirandy

1

La rambla uwaza ze Semedo to kocur ktory jest krzywdzony przez Valverde.

1

Czy sa tu jacys nauczyciele? Co uwazacie o nadchodzacym strajku i o podwyzkach?

23

Najwiekszy absurd jaki dzisiaj przeczytalem to ze Rabiot rezygnuje z milionow szejka bo woli grac w Barcelonie. U nas bedzie zarabial skromne 13 mln rocznie co uplasuje go w scialej czolowce klubu. Rzeczywiscie poswiecenie Adriena jest godne podziwu.

60

Mam nadzieje ze Rabiot nie przyjdzie i nie zablokuje rozwoju naszych chlopakow.

0

Bardzo prosze o linka na priv. :)

3

Barcainfo.

6

Mimo wszystko nie jest to zawodnik profilem pasujacy do Barcelony. My musimy miec napastnika kompletnego a Maxi najlepiej czuje sie jednak w polu karnym.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Ludzie błagam sciagnijcie rozowe okulary i nie piszcie ze Semedo zagral dobrze. Slaby mecz i nie wiem ile czasu musi jeszcze uplynac zebyscie zobaczyli ze nie jest i nigdy nie bedzie zawodnikiem na miare once de gala. Fajny chlopak ale brakuje mu jakosci. Koniec kropka.

8

Ter Stegen 2 mecz z rzedu wpuszcza babola...

0

Ktora gra na ps4 lepsza UFC 3 czy WWE 2k19 ?

0

Ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?