blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na ktora kolejke ligowa maksymalnie mozna teraz kupic bilety?
Mozna prosic link do artykulu jak kupic bilet na mecz Barcy i jak zaplanowac wyjazd?
0
@ViscaBarca123 nie zgodze sie ze de Jong bez szalu. Bardzo dobre wejscie
2
@szkutnik91 taka oferta to gruba przesada.
0
@ViscaBarca123 nie uwazam transferu Juniora za swietny ruch. Jednowymiarowy zawodnik ktory nie pasuje do Barcelony. Nie zrobi u nas kariery.
0
@kenneth99 Alaba tylko taki gorszy w kazdym aspekcie oprocz szybkosci.
11
@Messibestplayerintheworld nie pisz bzdur. Nie mial dobrych relacji z kierownictwem klubu dlatego postanowil odejsc.
0
Alfonso Pedraza zostanie dzisiaj nowym zawodnikiem Betisu takze wlaczenie Mirandy w transfer Firpo byloby totalnie bez sensu.
5
Nie wiem skad to przekonanie ze de Ligt za pare lat wyladuje u nas. Rownie dobrze moze przejsc do realu ktory tez bedzie szukal zastepstwa za Ramosa. Oby tak nie bylo.
0
Napisze wam prawde o Firpo. Dobry motorycznie zawodnik idealnie nadajacy sie do roli wahadlowego. Bez dryblingu, bez dośrodkowania, kiepsko odnajdujacy sie w grze na malej przestrzeni. Jego duzym atutem jest wlaczenie sie na pelnym gazie do akcji ofensywnej. Ogolnie w mojej opinii gosc sredni ktory nie zrobilby u nas wielkiej kariery. 25 baniek to max za niego. Nadaje sie bardziej do ligi angielskiej gdzie moglby biegac po kresce w ta i spowrotem. W grze pozycyjneij slaby.
30
@kenneth99 nie moge juz sluchac tych bredni ze to Valverde jest przyczyna jego slabej formy
0
@kerouac Villa w formie byl lepszym pilkarzem od Griezmanna.
0
@Copernicus nikt o zdrowych zmyslach nie twierdzi ze z marszu zostalby kapitanem. Natomiast po erze Messiego, Busiego i Pique to pewniak na kapitana.
2
Widze tutaj duzo opinii ze Cancelo nie bo slaby w obronie. Ok rzeczywiscie nie jest orlem jesli chodzi o defensywe tak samo jak Roberto i Semedo ale w ataku bije ich na glowe. Alba w obronie tez nie jest rewelacyjny a wszyscy go tu kochaja mimo ze czesto w waznych momentach jest zenujacy.
7
@YoungMan nie pamietam tak brzydkich koszulek domowych. Sa okropne.
0
@norbi77 ale zablysnales, gratuluje
0
@thebaanqn dlatego bylby rezerwowym.
1
Coutinho, Rakitic i Semedo bez zadnej doplaty za Neymara to byla by idealna opcja. Roberto przesuwamy do pomocy a na prawa obrone za darmo bierzemy Alvesa. Na lewa obrone Guerreiro za 20 mln i za 140 baniek mamy kadre kompletna.
2
@BarcaInfo nie wiem o co im chodzi. Sprzedac za 45-50 mln. Gosc jest do odpalenia.
0
@ViscaBarca123 transfer Guerreiro byłby duzo lepszy niz Firpo.
0
Czy ktos z Was orientuje sie kiedy PLAY wprowadzi e sim do swojej oferty?
1
@ViscaBarca123 bardzo przecietny mecz Arthura.
0
@malicinho Semedo jest dobry na taki klub jak Valencia a nie Barcelona.
16
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego praktycznie wszyscy w swoich wymarzonych skladach na prawej obronie wystawiaja Semedo? Ten zawodnik jest przecietniakiem ktory powinien opuscic klub.
0
@juliacicha dziekuje Ci bardzo. W takim razie zaczynam ogladac:)
0
Duzo rozmow o serialach. Jakie macie opinie o Westworld?
3
@fcbheroes nie
0
Bardzo podobny do Busiego tylko duzo motorycznie. Silniejszy szybszy lepiej gra glowa. Oprocz jakosci czysto pilkarskiej wprowadzilby troche fizycznosci. To by byl genialny transfer.
0
Ma ktos info czy koszulki z celebracji te z napisem 8 z 11 beda w sprzedrzy?
0
Jeden typowy skrzydlowy i jeden bardziej kreatywny operujacy tez w srodku. Jak dodasz Messiego to jest idealne rozwiazanie.
0
Lo celso jest takim kozakiem ze glowa boli. W systemie 1-4-2-3-1 wpadowalby sie na prawe skrzydlo jak ulal. Po lewej Dembele/Coutinho i jazda. Umowmy sie jest lepszy od Malcoma mimo ze ten tez jest niezly ale chyba za malo w nim naszego stylu. Lo Celso skrojony pod nasz system.