1

Na ktora kolejke ligowa maksymalnie mozna teraz kupic bilety?
Mozna prosic link do artykulu jak kupic bilet na mecz Barcy i jak zaplanowac wyjazd?

0

@ViscaBarca123 nie zgodze sie ze de Jong bez szalu. Bardzo dobre wejscie

2

@szkutnik91 taka oferta to gruba przesada.

0

@ViscaBarca123 nie uwazam transferu Juniora za swietny ruch. Jednowymiarowy zawodnik ktory nie pasuje do Barcelony. Nie zrobi u nas kariery.

0

@kenneth99 Alaba tylko taki gorszy w kazdym aspekcie oprocz szybkosci.

11

@Messibestplayerintheworld nie pisz bzdur. Nie mial dobrych relacji z kierownictwem klubu dlatego postanowil odejsc.

0

Alfonso Pedraza zostanie dzisiaj nowym zawodnikiem Betisu takze wlaczenie Mirandy w transfer Firpo byloby totalnie bez sensu.

5

Nie wiem skad to przekonanie ze de Ligt za pare lat wyladuje u nas. Rownie dobrze moze przejsc do realu ktory tez bedzie szukal zastepstwa za Ramosa. Oby tak nie bylo.

0

Napisze wam prawde o Firpo. Dobry motorycznie zawodnik idealnie nadajacy sie do roli wahadlowego. Bez dryblingu, bez dośrodkowania, kiepsko odnajdujacy sie w grze na malej przestrzeni. Jego duzym atutem jest wlaczenie sie na pelnym gazie do akcji ofensywnej. Ogolnie w mojej opinii gosc sredni ktory nie zrobilby u nas wielkiej kariery. 25 baniek to max za niego. Nadaje sie bardziej do ligi angielskiej gdzie moglby biegac po kresce w ta i spowrotem. W grze pozycyjneij slaby.

30

@kenneth99 nie moge juz sluchac tych bredni ze to Valverde jest przyczyna jego slabej formy

0

@kerouac Villa w formie byl lepszym pilkarzem od Griezmanna.

0

@Copernicus nikt o zdrowych zmyslach nie twierdzi ze z marszu zostalby kapitanem. Natomiast po erze Messiego, Busiego i Pique to pewniak na kapitana.

2

Widze tutaj duzo opinii ze Cancelo nie bo slaby w obronie. Ok rzeczywiscie nie jest orlem jesli chodzi o defensywe tak samo jak Roberto i Semedo ale w ataku bije ich na glowe. Alba w obronie tez nie jest rewelacyjny a wszyscy go tu kochaja mimo ze czesto w waznych momentach jest zenujacy.

7

@YoungMan nie pamietam tak brzydkich koszulek domowych. Sa okropne.

0

@norbi77 ale zablysnales, gratuluje

0

@thebaanqn dlatego bylby rezerwowym.

1

Coutinho, Rakitic i Semedo bez zadnej doplaty za Neymara to byla by idealna opcja. Roberto przesuwamy do pomocy a na prawa obrone za darmo bierzemy Alvesa. Na lewa obrone Guerreiro za 20 mln i za 140 baniek mamy kadre kompletna.

2

@BarcaInfo nie wiem o co im chodzi. Sprzedac za 45-50 mln. Gosc jest do odpalenia.

0

@ViscaBarca123 transfer Guerreiro byłby duzo lepszy niz Firpo.

0

Czy ktos z Was orientuje sie kiedy PLAY wprowadzi e sim do swojej oferty?

1

@ViscaBarca123 bardzo przecietny mecz Arthura.

0

@malicinho Semedo jest dobry na taki klub jak Valencia a nie Barcelona.

16

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego praktycznie wszyscy w swoich wymarzonych skladach na prawej obronie wystawiaja Semedo? Ten zawodnik jest przecietniakiem ktory powinien opuscic klub.

0

@juliacicha dziekuje Ci bardzo. W takim razie zaczynam ogladac:)

0

Duzo rozmow o serialach. Jakie macie opinie o Westworld?

3

@fcbheroes nie

0

Bardzo podobny do Busiego tylko duzo motorycznie. Silniejszy szybszy lepiej gra glowa. Oprocz jakosci czysto pilkarskiej wprowadzilby troche fizycznosci. To by byl genialny transfer.

0

Ma ktos info czy koszulki z celebracji te z napisem 8 z 11 beda w sprzedrzy?

0

Jeden typowy skrzydlowy i jeden bardziej kreatywny operujacy tez w srodku. Jak dodasz Messiego to jest idealne rozwiazanie.

0

Lo celso jest takim kozakiem ze glowa boli. W systemie 1-4-2-3-1 wpadowalby sie na prawe skrzydlo jak ulal. Po lewej Dembele/Coutinho i jazda. Umowmy sie jest lepszy od Malcoma mimo ze ten tez jest niezly ale chyba za malo w nim naszego stylu. Lo Celso skrojony pod nasz system.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?