blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Brozovic jest kapitalnym pomocnikiem.
1
@POLAK12345 1 gol idzie na konto niemca ktory zamiast grac krotko to wykopal pilke na strate i z tego padl gol.
3
Brozovic > Kessie tu nawet nie ma o czym dyskutowac.
0
Harden niezle zezłomowany przez Lebrona i Duranta.
0
@Kaziol47 wlasnie na LVbet nie ma wg juz Halaanda. Jest tylko opcja z Raphina i Bellinghamem.
0
U jakiego buka mozna postawic na transfer Halaanda do nas?
0
Zdecydowanie wolalbym Zakarie ktory zagralby na pivocie. Kessie dla mnie przecietniak.
0
@Emhyr i mowisz to na podstawie jakiegos screenu z dupy na ktorym ewidentnie widac ze nie ma linii podania do bodajze Ferrana? Gratki
2
@Faun ludzie sa spragnieni Klaya nie wiem co w tym takiego dziwnego.
1
Ostatnio juz to pisalem ale w zasadzie mozna to robic co mecz. Alba jest tak skandaliczny ze trzeba sie z nim rozstac jak najszybciej.
0
@MESSIah16 jest cienki jak sik pająka.
1
@ElKamil co zrobi? Przeciez on wg nie wchodzi w pojedynki
0
@matirix20 to juz przeszlosc. Dzisiaj Alba jest tragiczny.
11
Powiedziec o wystepie Alby „kryminal” to jak by nic nie powiedziec. Gosc jest tak fatalny, dramatyczny, skandaliczny ze brak slow. Trzeba sie pozbyc jak najszybciej tego pseudo pana pilkarza ktory zarabia krocie.
0
@333tricampeones333 juz nie przesadzaj ze bezbledny bo ostatnio przez niego stracilismy gola.
1
Widze ze wszystkie drogi u Xaviego prowadza to tego ze Depay sie nie liczy w kontekscie 1 skladu.
0
@Huck Azpilicueta jest kapitalnym obronca. Zagra na kazdej pozycji w 4 i 3 obroncow.
1
Zakladajac ze kazdy z naszych zawodnikow ofensywnych jest zdrowy i w top formie jaki wyjsciowy sklad?
Moj to Ansu-Ferran-Dembele
2
Ciekawa robi sie sytuacja Depaya w Barcelonie. Wydaje sie ze Ferrana bardzo chcial Xavi na pozycje nr 9. Dembele jesli przedluzy kontrakt i bedzie zdrowy wydaje sie pewniakiem. Fati jesli wroci do swojej top formy to tez wydaje sie ze musi grac a jest jeszcze rozwijajacy sie Abde. No i w lecie ma przyjsc jakas gwiazda na 9 takze Memphis naprawde bedzie mial ciezko co moze doprowadzic do jego sprzedazy co dla mnie bylo by calkiem rozsadnym ruchem.
1
Dla mnie to bardziej kontrowersyjny ruch niz kupno Coutinho. Brazylijczyk byl wowczas absolutna gwiazda Premier league, zdecydowanie top 3. Kwota 2 razy wieksza niz Ferran bo i poziom 2 razy wiekszy. Czas zweryfikowal Cou negatywnie. Oby z Ferranem bylo odwrotnie. Bede kibicowal.
3
Przepraszam ale co to za zachwyty nad transferem Ferrana za za prawie 60 mln? W tej chwili te 60 baniek powinno isc na Laporte’a a w lato na Haalanda/ Vlahovicia. Dobry pilkarz za ogromna kwote. Nie wyglada mi to na genialny ruch.
0
Wytłumaczycie mi dlaczego wiekszosc grilluje Laporte i mówi ze narazie jego kadencja to dramat jednocześnie twierdzi ze Alemany to geniusz, kozak i najlepszy transfer od dawna? Nie jest ani tak ani tak. Chlopy robia co moga i mowienie ze Laporta sie osmiesza jest jakims zartem.
1
@Objectivo przeciez tak sie nie da nawet w NBA 2k a on to robi w realu.
2
To co Dest zrobil przy bramce do teraz nie miesci mi sie w glowie. Gosc jest tak rzadki ze szkoda gadac.
1
@AllBundy od dzisiaj pykam w 22 na ps5
0
Araujo w obronie to potwor ale nigdy nie zostanie najlepszy na swiecie jak nie poprawi wprowadzenia pilki. Wczoraj tez kiepski z pilka przy nodze.
5
Ponad 50 mln w naszej obecnej sytuacji finansowej za Ferrana to dla mnie kiepski pomysł. Dobry piłkarz i nic wiecej. Ani nie jest 9 z prawdziwego zdarzenia a skrzydlowy z niego taki sobie. Nie drybluje i nie robi roznicy. Na plus napewno to ze potrafi strzelac bramki, ale dla mnie to nie jest dobry pomysl. Juz wolalbym tego Cabrala za grosze i zainwestowac w Laporte’a. Stoper idealny pod nasza gre i to na lata.
2
Nie podzielam zachwytu nad ewentualnym przyjsciem Ferrana Torresa. Ani to topowy skrzydlowy ani klasyczna 9.
1
@leomessi1710 ja mam oleda lg cx 65. Sztos. Polecam.
4
Depay jest cienki jak dupa węża.