2

Czy Kounde jest topowym prawym obronca? Nie. Czy Kounde jak gral u nas na stoperze byl Topowy? Nie. Dziekuje za uwage.

34

Widze ze juz niektorzy tutaj sadzaja Gundogana na lawce mimo ze chlop jest kluczowym zawodnikiem druzyny na ten moment 2 polki lepszej od nas:d

1

@Adamski69 brak Currego w 1 skladzie kosztem Doncicia lub Shaia to zenada.

5

Jak to tej pory jakakolwiek krytyka omija Kounde a moim zdaniem tez narazie nie daje tego co powinien. Na prawej obronie jest przecietny a na stoperze jak juz gral to mial tyle wylewow ze glowa boli.

3

Nie moge sie doczekac az Leo pokaze miejsce w szeregu gwiazdeczce z Polski.

1

@ProMILs co ty chrzanisz czlowieku

5

Biedny Robert nie mogl chodzic dlatego zagral taki dramat… a nie czekaj on gra tak od pol roku.

2

Lewandowski jest najbardziej wkur… i irytujacym pilkarzem Barcelony. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Chlop ma mega tupet a jego ego zaczyna sie nie mieścić w szatni. Grajac taka kupe od kilku miesiecy ma jeszcze czelnosc miec pretensje czy to do Balde czy do Fatiego i wymachiwac kikutami.

3

Sciagnijcie tego sabotazyste z nr 9

1

@Cochise nie chodzi o samo machanie lapami tylko o w jaki sposob to robi. Czasem zbyt pretensjonalnie, jak on psuje sytuacje a jest ich ostatnio sporo to nikt tak nie robi.

4

@AllBundy napewno nie sa lepsi niz Pique, Puyol, Alves i Abidal

0

Lewy oprocz tego ze ostatnio jest drutem to irytuje tym ze chce robic wiecej niz powinien i czesto biega nie tam gdzie powinien.

0

Guedes na wylocie z Wolves. Mam nadzieje ze to on zastapi Depaya

1

@Encore chyba zartujesz. Legenda to jest Valdes. Niemiec jeszcze duzo musi zrobic zeby byc legenda. To ze jest sympatyczny i jest w dobrej formie nie czyni go jeszcze legenda.

0

Lewy niech sobie ociosa te sęki bo nie da sie na tego druta patrzec.

4

@Kszysiek7 podpowiem Ci ze nie zawsze wygrywa druzyna z najsilniejsza kadra i skladem.

0

Jestem pewny ze kupienie za 150 mln Zubimendiego i Bernardo rozwiaze nasze problemy… a tak serio to martwi mnie Gavi i to ze on mentalnie zaczyna sie ukierunkowywac tylko na pitbulla zamiast na kreatora ktory potrafi zrobic roznice.

2

@Irmscher10 kompletnie sie nie zgodze bo mimo wszystko w Barcelonie jego komunikacja jest pozytywna a w kadrze nie koniecznie.

0

Tylko Felix albo Verratti mnie zadowoli.

1

Mysle ze jesli uda sie sprzedac Aube i jeszcze np Desta albo Memphisa to pod koniec okienka wplacimy klauzule za Foytha.

1

W bezposrednich pojedynkach Frenkie niszczy Bernardo.

0

@BoreekxD nie chrzanie tylko pisze po 1 a po 2 zobaczysz ze tak bedzie.

2

Jesli naprawde Foyth trafi do nas to za chwile Araujo bedzie w hierarchi Xaviego 4 stoperem za Ericiem, Christensenem i Kounde.

0

@masq ale bzdury piszesz.

13

@MarcinVeB10 ty opusc juz ta strone.

0

Eric dzisiaj to był top. Frenkie znakomity.

0

Panowie czy da sie dzielic konto na viaplay?

0

Moi drodzy gdzie mozna obejrzec dzisiejszy mecz Barcy?

0

@Fabik87 oby tak.

2

Ale po co to bronienie kwoty 75 baniek na sile? To jest za duzo i kazdy o tym wie. Tak czy srak lepsze to niz 60 baniek za Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?