blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy Kounde jest topowym prawym obronca? Nie. Czy Kounde jak gral u nas na stoperze byl Topowy? Nie. Dziekuje za uwage.
34
Widze ze juz niektorzy tutaj sadzaja Gundogana na lawce mimo ze chlop jest kluczowym zawodnikiem druzyny na ten moment 2 polki lepszej od nas:d
1
@Adamski69 brak Currego w 1 skladzie kosztem Doncicia lub Shaia to zenada.
5
Jak to tej pory jakakolwiek krytyka omija Kounde a moim zdaniem tez narazie nie daje tego co powinien. Na prawej obronie jest przecietny a na stoperze jak juz gral to mial tyle wylewow ze glowa boli.
3
Nie moge sie doczekac az Leo pokaze miejsce w szeregu gwiazdeczce z Polski.
1
@ProMILs co ty chrzanisz czlowieku
5
Biedny Robert nie mogl chodzic dlatego zagral taki dramat… a nie czekaj on gra tak od pol roku.
2
Lewandowski jest najbardziej wkur… i irytujacym pilkarzem Barcelony. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Chlop ma mega tupet a jego ego zaczyna sie nie mieścić w szatni. Grajac taka kupe od kilku miesiecy ma jeszcze czelnosc miec pretensje czy to do Balde czy do Fatiego i wymachiwac kikutami.
3
Sciagnijcie tego sabotazyste z nr 9
1
@Cochise nie chodzi o samo machanie lapami tylko o w jaki sposob to robi. Czasem zbyt pretensjonalnie, jak on psuje sytuacje a jest ich ostatnio sporo to nikt tak nie robi.
4
@AllBundy napewno nie sa lepsi niz Pique, Puyol, Alves i Abidal
0
Lewy oprocz tego ze ostatnio jest drutem to irytuje tym ze chce robic wiecej niz powinien i czesto biega nie tam gdzie powinien.
0
Guedes na wylocie z Wolves. Mam nadzieje ze to on zastapi Depaya
1
@Encore chyba zartujesz. Legenda to jest Valdes. Niemiec jeszcze duzo musi zrobic zeby byc legenda. To ze jest sympatyczny i jest w dobrej formie nie czyni go jeszcze legenda.
0
Lewy niech sobie ociosa te sęki bo nie da sie na tego druta patrzec.
4
@Kszysiek7 podpowiem Ci ze nie zawsze wygrywa druzyna z najsilniejsza kadra i skladem.
0
Jestem pewny ze kupienie za 150 mln Zubimendiego i Bernardo rozwiaze nasze problemy… a tak serio to martwi mnie Gavi i to ze on mentalnie zaczyna sie ukierunkowywac tylko na pitbulla zamiast na kreatora ktory potrafi zrobic roznice.
2
@Irmscher10 kompletnie sie nie zgodze bo mimo wszystko w Barcelonie jego komunikacja jest pozytywna a w kadrze nie koniecznie.
0
Tylko Felix albo Verratti mnie zadowoli.
1
Mysle ze jesli uda sie sprzedac Aube i jeszcze np Desta albo Memphisa to pod koniec okienka wplacimy klauzule za Foytha.
1
W bezposrednich pojedynkach Frenkie niszczy Bernardo.
0
@BoreekxD nie chrzanie tylko pisze po 1 a po 2 zobaczysz ze tak bedzie.
2
Jesli naprawde Foyth trafi do nas to za chwile Araujo bedzie w hierarchi Xaviego 4 stoperem za Ericiem, Christensenem i Kounde.
0
@masq ale bzdury piszesz.
13
@MarcinVeB10 ty opusc juz ta strone.
0
Eric dzisiaj to był top. Frenkie znakomity.
0
Panowie czy da sie dzielic konto na viaplay?
0
Moi drodzy gdzie mozna obejrzec dzisiejszy mecz Barcy?
0
@Fabik87 oby tak.
2
Ale po co to bronienie kwoty 75 baniek na sile? To jest za duzo i kazdy o tym wie. Tak czy srak lepsze to niz 60 baniek za Ferrana