1

Najgorsze jest to ze Griezmann jak dzisiaj siedzial na lawie to znak ze jest szykowany na el Clasico...

7

@horang chyba zartujesz. Pedri wczoraj pokazał taka jakosc i dojrzalosc ze nie dziwie sie ze jest przed Puigiem

0

@kamilop Kounde kosztuje 70 mln a Eric kolo 20

0

Czy ktos sie orientuje czy jest darmowy okres probny na Barca tv+? I ktorą supskrypcje trzeba wykupic zeby miec ten darmowy okres probny?

2

Po 1 o jakich oszczednosciach na pensji Messiego mowicie skoro marketingowo stracimy jakies 100 razy wiecej a po 2 to nie wiem o co wam chodzi z tym Bernardo Silva. Dobry pilkarz tylko kolejny do kolekcji na pozycje nr 10 po Coutinho i Griezmannie. Do tego mamy Trincao o podobnym profilu.

0

@Pilka_jest_okragla rzezba brzucha podobna do Luisa:d

4

Hitem jest to ze w once de gala na przyszly sezon wielu z was wymienia Semedo i Albe.... nie skomentuje tego.

0

Gaya w Barcelonie? Oby nie. Przecietny pilkarz ktory zdecydowanie nie ma poziomu zeby zawalczyc o once de gala. Poczatek kariery ma obiecujacy ale od paru lat jest co najwyzej solidny z przeblyskami.

0

Pytanie za 100 pkt. Co dał nam wczoraj Griezmann czego nie dał by Riqui?

1

@Ratamahatta Griezmann bylo wiadomo ze sie nie sprawdzi ale Havertz ktory operuje w podobnych strefach do Messiego juz pewniaczek? Dobre dobre

0

@ViscaBarca123 czekaj czekaj. Piszesz ze Coutinho nie pasuje do koncepcji klubu ale Bruno juz niby tak? Chyba troszke nie wiesz o czym mowisz. Bruno to swietny pilkarz ktory jest klasyczna 10 podobnie jak Cou. A wiec nie ma dla niego miejsca w Barcelonie dopoki jest tu Messi i gramy 1-4-3-3.

0

@BarcaInfo nie ma takiej mozliwosci zeby sie nie dublowali. Nie ma miejsca dla francuza w Barcelonie

6

Vidal 2 mecz z rzedu nie zagral dobrze ani nawet kiepsko. Zagral DRAMATYCZNIE. Arthur zaliczyl kolejny bezbarwny mecz ale o ulubiencu Rambli ani slowa bo on jest wojownikiem...

0

@LuisSalvano o czym Ty mowisz? Puig w tym meczu nie zagral ANI JEDNEGO podania prostopadlego tylko kilka ladnych zagran miedzy linie. Juz przestancie bo za chwile sie okaze ze Riqui to poziom De Bruyne.

2

Nasza gra to jedno ale wypowiedzi Setiena sa w moim odczuciu tak skandaliczne ze powinien po sezonie byc wydupczony na zbity pysk. Nie wie chuba w jakim klubie sie znajduje.

0

@Fawrf przez to Messi jest 100 razy bardziej efektywny niz R10

17

Co do Arthura to obowiazuje ostatnio taka narracja jakby byl totalnym niewypalem tranferowym, cienkim bolkiem i nie dawal absolutnie zadnych nadziei na przyszlosc. Chlopak ma 23 lata przyszedl z Brazylii i moim zdaniem nie mial 2 slabych sezonow. Owszem moze i nie zachwycal tak jak bysmy tego chcieli ale zagral duzo swietnych meczy. Problemy z dyscyplina to inna sprawa, ale mowienie ze dajemy mu ostatni sezon i jak nie odpali to do widzenia to dla mnie jakas patologia.

0

@Fabik87 jego finezja i styl to było coś niewiarygodnego.

2

@abram3k nie przesadzaj. Nie jest nawet najlepszy na swiecie.

0

@mr_robot Cazorla, Sneijder.

1

@Hiacynk i jego epicka solówka z Carlosem Diogo.

0

@liberos35 masz moze tytul tego dokumentu?

0

@ViscaBarca123 bardzo bym chciał u nas zobaczyc Guerreiro. Jego styl gry jest idealny dla Barcelony. Grimaldo tez by byl super wzmocnieniem.

0

@smiatuniu zdecydowanie tak. Super sie oglada.

0

@ViscaBarca123 bez Suareza i Busiego? Odwaznie:) ja mimo wszystko zamienilbym Luisa za Griezmanna i Lengleta za Umtitiego.

0

@KapitanFCB Aleña> Thiago? Zmień dilera.

0

@Bykunn pewnie jestes zbyt biedny zeby miec sprzet Apple wiec hejtujesz. Brawo

6

@quarto ja mam autografy od pilkarzy realu z sezonu 2009-10. Pewnie malo kogo to zainteresuje ale mam:) moze kiedys opyle autograf Crisa.
Edit. Dostalem je osobiscie od kazdego z nich po treningu.

0

@Mroziu pamietaj kolego ze mistrzem trojek jest Curry.

0

@Szicek10 ja mam serie 4 i jestem zachwycony. Ale najlepiej jak masz Iphona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?