blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir jest niezly na mniejszy klub. Moje zdanie jest takie ze jest za slaby zeby grac w Barcelonie. Nawet jako rozerwowy.
7
Totalnie nie podzielam Twojej opinii. Nie widze w nim nic genialnego. Owszem jest dobry ale mysle ze Sergi Roberto jest na podobnym poziomie.
0
Sportklub
0
Wydaje sie ze Valverde raczej nie przedluzy umowy z Barcelona. Moim zdaniem na pierwsze miejsce wysuwa sie jeden kandydat. Nasz czlowiek Abelardo. Fajna opcja.
4
Moim zdaniem wczoraj jednym ze slabszych zawodnikow byl Miranda. Znow totalnie mnie nie przekonal. Przecietny i w obronie i w ataku. Malo zwrotny, nie ma zmyslu do gry kombinacyjnej gubi sie pod presem przeciwnika wykopuje na oslep. Moim zdaniem zawodnik nie pasujacy do stylu gry Barcy i ide o zaklad ze nie odniesie sukcesu w naszym klubie. Oprocz przyzwoitego dosrodkowania ciezko mi dostrzec jakies jego wielkie atuty. I tu nie chodzi o hejt bo zycze mu wszystkiego dobrego i bede trzymal kciuki ale o zwykla chlodna opinie i powiedzenie sobie jak jest.
1
Wszystko fajnie ale to tylko Andora. Nie podniecajmy sie takimi wyczynami.
0
Czemu za nim nie przepadasz? Curry to geniusz. Ma w sobie cos z Messiego.
0
Masz racje bede wtedy rozpaczal bo wygralismy lige. Takie komentarze powinny byc banowane. Idz juz spac dziecko bo jutro szkola.
0
Co za brednie piszesz
0
Kontuzja.
0
De Jong gra dzis w pomocy. Nie wiem skad masz informacje ze na stoperze gra.
0
Spider-man na Ps4 naprawde taki kapitalny czy troche przesadzaja?
34
Liczby go bronia ale z samej gry to Dembele wyglada przecietnie. Czy odpalil to pokaze caly sezon a nie kilka spotkan ze slabszymi rywalami.
0
W meczu z Peru wszedl na 2 polowe i zagral swietnie. Zaliczyl bardzo ladna asyste. Ciekawy jestem dzisiejszego wystepu.
0
Ciekawe czy to poprawienie oferty to obowiazek wykupu.
0
Twoj za to jest przedupny.
21
Ogladam go wystarczajaco czesto zeby stwierdzic ze nie jest zawodnikiem dla Barcelony. Tylko wszyscy daja sobie wmawiac ze jego slaba gra to wina Mou i koniec.
7
I jego cudowne podania w aut? Ewentualnie do przeciwnika. Dajcie spokoj z tym Pogba.
4
Te kompromitujace podania Pogby to tez wina Mourinho?
0
Jakby zerwal miesien to by nie mogl isc o wlasnych silach. Co najwyzej naciagnal lub naderwal.
1
Koledzy i kolezanki potrzebuje pomocy. Chce przedluzyc subskrycje PS plus ale juz setny raz wybija mi informacja ze dane karty platniczej sa nieprawidlowe podczas kiedy sa prawidlowe na 100%. Jakies pomysly?
7
Na rambli jest ostatnio taka tendencja do nazywania jego przecietnych wystepow mianem swietnych lub bardzo dobrych.
3
Jestes jednym z najwiekszych placzkow na rambli.
1
I to znaczy ze nie moze grac do przodu? :d
0
Straszne.
0
Mysle ze cena za de Ligta w nastepnym roku bedzie oscylowac w granicach 80 baniek.
0
Dembele mial jedna powazna kontuzje. 2 to byl normalny uraz miesniowy.
0
Z tym wyroznieniem Semedo to przesadziles troche. Po raz kolejny kazde kluczowe podanie bylo fatalne.
0
Dobrze ze nie ty o tym decydujesz.
0
Dobre zrodlo?