0

Munir jest niezly na mniejszy klub. Moje zdanie jest takie ze jest za slaby zeby grac w Barcelonie. Nawet jako rozerwowy.

7

Totalnie nie podzielam Twojej opinii. Nie widze w nim nic genialnego. Owszem jest dobry ale mysle ze Sergi Roberto jest na podobnym poziomie.

0

Sportklub

0

Wydaje sie ze Valverde raczej nie przedluzy umowy z Barcelona. Moim zdaniem na pierwsze miejsce wysuwa sie jeden kandydat. Nasz czlowiek Abelardo. Fajna opcja.

4

Moim zdaniem wczoraj jednym ze slabszych zawodnikow byl Miranda. Znow totalnie mnie nie przekonal. Przecietny i w obronie i w ataku. Malo zwrotny, nie ma zmyslu do gry kombinacyjnej gubi sie pod presem przeciwnika wykopuje na oslep. Moim zdaniem zawodnik nie pasujacy do stylu gry Barcy i ide o zaklad ze nie odniesie sukcesu w naszym klubie. Oprocz przyzwoitego dosrodkowania ciezko mi dostrzec jakies jego wielkie atuty. I tu nie chodzi o hejt bo zycze mu wszystkiego dobrego i bede trzymal kciuki ale o zwykla chlodna opinie i powiedzenie sobie jak jest.

1

Wszystko fajnie ale to tylko Andora. Nie podniecajmy sie takimi wyczynami.

0

Czemu za nim nie przepadasz? Curry to geniusz. Ma w sobie cos z Messiego.

0

Masz racje bede wtedy rozpaczal bo wygralismy lige. Takie komentarze powinny byc banowane. Idz juz spac dziecko bo jutro szkola.

0

Co za brednie piszesz

0

Kontuzja.

0

De Jong gra dzis w pomocy. Nie wiem skad masz informacje ze na stoperze gra.

0

Spider-man na Ps4 naprawde taki kapitalny czy troche przesadzaja?

34

Liczby go bronia ale z samej gry to Dembele wyglada przecietnie. Czy odpalil to pokaze caly sezon a nie kilka spotkan ze slabszymi rywalami.

0

W meczu z Peru wszedl na 2 polowe i zagral swietnie. Zaliczyl bardzo ladna asyste. Ciekawy jestem dzisiejszego wystepu.

0

Ciekawe czy to poprawienie oferty to obowiazek wykupu.

0

Twoj za to jest przedupny.

21

Ogladam go wystarczajaco czesto zeby stwierdzic ze nie jest zawodnikiem dla Barcelony. Tylko wszyscy daja sobie wmawiac ze jego slaba gra to wina Mou i koniec.

7

I jego cudowne podania w aut? Ewentualnie do przeciwnika. Dajcie spokoj z tym Pogba.

4

Te kompromitujace podania Pogby to tez wina Mourinho?

0

Jakby zerwal miesien to by nie mogl isc o wlasnych silach. Co najwyzej naciagnal lub naderwal.

1

Koledzy i kolezanki potrzebuje pomocy. Chce przedluzyc subskrycje PS plus ale juz setny raz wybija mi informacja ze dane karty platniczej sa nieprawidlowe podczas kiedy sa prawidlowe na 100%. Jakies pomysly?

7

Na rambli jest ostatnio taka tendencja do nazywania jego przecietnych wystepow mianem swietnych lub bardzo dobrych.

3

Jestes jednym z najwiekszych placzkow na rambli.

1

I to znaczy ze nie moze grac do przodu? :d

0

Straszne.

0

Mysle ze cena za de Ligta w nastepnym roku bedzie oscylowac w granicach 80 baniek.

0

Dembele mial jedna powazna kontuzje. 2 to byl normalny uraz miesniowy.

0

Z tym wyroznieniem Semedo to przesadziles troche. Po raz kolejny kazde kluczowe podanie bylo fatalne.

0

Dobrze ze nie ty o tym decydujesz.

0

Dobre zrodlo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?