blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli wykladamy 41 baniek za takiego troche szybszego i mniej szklanego Rafinhe. Malcom nie przemawia do mnie w ogole. Juz widze jak robi roznice w cwiercfinale LM jak Barca musi gonic wynik.
6
Cala La Rambla skakala by z radosci mimo ze Malcolm pilkarsko nie dorasta do piet Wilianowi.
0
Upc z pakietem canal plus, eleven i pewnie za chwile bedzie pakiet polsat sport premium
1
Dobra eksperci. Kogo proponujecie do lini ataku kto mogl by zagrac na obu skrzydlach oraz za napastnikiem. Nie oszukujmy sie, klub napalil sie na Wiliana i pewnie on przyjdzie ale mnie zastanawia czemu zadne plotki nie lacza Pulisicia z nami. Kapitalny zawodnik. Mogliby sie chlopakiem zainteresowac.
0
Niby tak ale ja uwazam ze 30 mln ktorych chce Barca to nie jest mimo wszystko adekwatny zarobek. Mysle ze powinnismy rzadac chociaz 40.
0
Jest taka opcja. Najlepiej by jednak bylo jakby Jasper zostal. Znakomity bramkarz.
0
Jesli Barca bardzo by sie uparla na Hazarda to finansowo wbrew pozorom spokojnie stac na taka transakcje. Ze sprzedazy mozemy uzyskac nawet 180 mln.
Mina 25 ( zapewnic opcje odkupu za 30)
Digne 18
Paulinho 50
Rafinha 35
Andre 20
Munir 12
Aleix 8
A jest jeszcze Paco i Cillessen ale oni powinni zostac moim zdaniem. Szczegolnie Jasper.
To ok 180 mln.
Wydatki:
Arhur 30
Lenglet 35
Rabiot 40 to jest troszke ponad 100.
Czyli to tych 80 ktore zostaja dokladamy nawet 100 i za 180 mysle ze bylby nasz. Nie twierdze ze powinnismy tak zrobic tylko ze mamy takie mozliwosci. 100 mln wydatku w jednym okienku to dla nas standard.
1
Dobrze ze to nie ty zarzadzasz transferami by nylo by kiepsko. Zawodnika o profilu Xaviego zaprezentowalismy wczoraj. A Rabiot ma byc zastepstwem za Paulinho. Wiem ze to dla ciebie moze byc szok ale kazdy trener lubi miec zawodnikow o roznej chatakterystyce.
4
Niesamowite. La Rambla ktora od miesiecy marzy o Thiago nagle rozmarzyla sie i chciala by Kante ktory prezentuje styl gry o 180 stopni inny. :d a najlepsze jest to ze jak przyjdzie Rabiot (ktorego potrzebujemy najbardziej) to bedzie placz i wyrzucanie calego zarzadu.
0
Michael Jordan
0
Rabiot to ma byc zastepstwo za Paulinho czyli idealny profil. Wysoki silny a do tego bardzo dobry w rozegraniu w przeciwienstwie to brazylijczyka.
1
W takim razie gratuluje.
0
To nie ma zadnego znaczenia. Nie bedziemy grac 4 napastnikami.
0
Transfer Hazarda dla mnie zdecydowanie niepotrzebny. Kolejny zawodnik za ok. 150mln plus astronomiczna pensja. Zachamuje rozwoj Dembele. Powrot do formacji 4-3-3( Messi nigdy juz nie bedzie gral jako prawoskrzydlowy). Jak rozbijac bank to tylko na Mbappe.
0
No tak. Ale to mialo by byc zastepstwo za Paulinho ktory ma podobny profil. Czytalem ze Valverde chce miec w skladzie chociaz jednego roslego dajacego troche sily pomocnika.
3
Dzisiejszy L’equipe dobosi ze PSG chce poswiecic Rabiota na rzecz Kante. Jezeli to prawda to mysle ze nawet za ok 30-35 mln jest do wyciagniecia zwazywszy na to ze za rok konczy mu sie kontrakt. Za taka sume byly to swietny ruch. Wtedy sprzedajemy Paulinho za 50 mln i jest git. W srodku mamy Rakiete , Busquetsa, Arthura, Rabiota i Roberto jak trzeba. Za rok de Jong i by bylo super.
4
Rzeczywiscie stanie sie tragedia.
30
Musze powiedziec ze dawno nie przeczytalem tak madrego komentarza na tej stronie. Zgadzam sie w 100%.
1
Barca oczekuje 30 mln za Cilessena. To jest jakas zenada. Chlop ma klauzule 60 baniek jest kapitalnym bramkarzem. Przy obecnym rynku mysle ze 45 to minimum. Jesli nie, zostaje z nami i super.
0
Jakbys ogladal caly sezon to wiedzial bys ze Rakitic gral tak caly czas.
0
O co ci chodzi. Lenglet nie bawi sie w jakies glupie gierki jak Griezmann wiec po co ta krytyka.
38
Japonia przy naszej reprezentacji wyglada jak Barcelona.
2
Zachwycacie sie gra Rakiticia jakbyscie byli zaskoczeni. Ivan caly sezon gral kapitalnie i to nic nowego ze tak zagral. To poprostu jeden z najlepszych pomocnikow swiata ale nie wy marzycie o szklanym Thiago.
4
Naprawde jestem w szoku ze tak wielu z was uwaza ze Thiago ktory i w Bayernie i w reprezentacji nie ma pewnego placu bedzie zbawiewiem 2 linii Barcelony. Jest dobry ale piekielnie nieregularny a najlepsze jest to ze zachcialo mu sie wrocic do Barcelony bo w Bayernie nie uklada mu sie tak jak by chcial. 70 mln za takiego zawodnika to zdecydowanie za duzo. 40 mln to max.
2
Bo malo wiesz o futbolu. Rakitic to pan pilkarz.
3
Zarzad Barcelony w obliczu fiaska z Griezmannem pewnie bedzie chcial dopiac jakis inny glosny transfer i tak sobie mysle ze w obliczu problemow finansowych PSG powinni po raz ostatni powalczyc o Verrattiego. To bylo by cos.
0
Dla mnie zdecydowanie lepszym pilkarzem byl Keita. Seydou byl bardzo dobry.
2
Akcja transmisyjna to taka kontra w pilce. Zebranie pilki szybkie przejscie do ataku i skuteczna akcja.
0
Ciekawe co teraz Barca zrobi z pomocnikiem po kontuzji Alenii. Sa 3 opcje 1) dajemy szanse Samperowi Oriolowi czy Puigowi 2) kupienie gwiazdy jak Thiago, Pjanic , Rabiot i wylozenie grubej kasy 3) sprowadzenie de Jonga lub Arthura wczesniej niz planowalismy za teoretycznie mniejsze pieniadze.
0
Pozytyw jest taki ze Alena ma ogromne szanse zeby po kontuzji nie zostal zaden slad co udowodnij Dembele.