27

Jak widac druzyna jest wazniejsza od jednostek takze sprzedarz Neymara okazala sie dla nas zbawieniem. Szczegolnie przy takim specu jak Ernesto.

3

Nie ma lepszego sposobu na poznawanie stylu gry niz sama gra.

9

Ludzie ogarnijcie sie z tym oszczedzaniem Cou. Chlopak nie gral miesiac czasu a nie jak Dembele 4. Jak tylko bedzie zdrowy to z Espanolem kilka minut i a Alaves od poczatku powinien wyjsc.

5

Mysle ze to idealny moment na sprowadzenie Frenkiego de Jonga od razu z Ajaxu. Przez kolejne 2-3 lata Ernesto by go uksztaltowal na perfekcyjnego nastepce Rakiticia lub Sergio i w wieku 23 lat staje sie absolutnym liderem naszej drugiej linii.

1

Jak widzicie once de gala Barcy za 5 lat?

0

Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej nr 7 jest trzymany dla Griezmanna w chwili kiedy np Coutinho chcial by grac z tym numerem. To dla mnie zdecydowanie wiekszy transfer i zawodnik wiekszego kalibru. A wszystko wskazuje na to ze tak jest. Bo skoro 7 zwolnila sie pare dni temu a Cou dalej nie ma przydzielonego numeru to logiczne ze czeka na odejscie Masche zeby dostac 14.

0

To nie jest wylumaczenie. W tym samym Atletico 2 lata temu blyszczal i walil bramki jak na zawolanie.

0

Z cala sympatia do Griezmanna ,ale w takiej formie nie jest wart nawet 50 mln. Jesli do konca sezonu bedzie tak slaby a my zabulimy 100 to bedziemy frajerami.

0

Kogo byscie widzieli najbardziej na pozycje nr 6 Arthura, Rodriego czy Lobotke? Mile widziane uzasadnienie.

0

Rodri dzisiaj wciagnal nosem cala pomoc realu.

4

Niezly klan latynosow nam sie zrobil. Messi , Suarez, Paulinho, Coutinho, Mina, Rafinha no i Masche a mowi sie jeszcze o Arthurze.

1

Po transferze Cou wydanie kolejnych 100 baniek za 27 letniego szklanego pilkarza na pozycje na ktorej mamy Rakiticia, Roberto, Inieste, Paulinho, Coutinho , Denisa a w obwodzie jeszcze Alene to byly najglupszy mozliwy transfer.

0

Coutinho tez jest juz dlugo w europie moze on by dostal paszport.

0

Zalozmy ze kupimy Mine, Coutinho i Arthura ktorego wypozyczymy na rok do Gremio. I co z tym Arthurem za rok?

1

Trzeba powiedziec ze z ligi holenderskiej mozna obecnie wyciagnac kapitalnych mlodych grajkow za stosunkowo nie duze pieniadze. Kluivert, Neres, de Ligt z Ajaxu czy Hirving Lozano z PSV.

0

Co takiego zrobil?

12

Coraz wiecej zrodel pisze o tym Griezmannie a dla mnie to totalny bezsens. Nie lepiej zainwestowac te 100 mln w jakis mlodych wilczkow. Bedzie jeszcze smieszniej jak kupimy go kosztem Coutinho. Zakladajac jednak ze kupimy obu to sklad z Suarezem, Griezmannem, Messim, Dembele i Coutinho nie ma prawa bytu. Zawsze jeden bedzie siedzial na lawce co bylo by glupota. Jak Wy to widzicie?

31

Bardzo dobrze. Za duzo mamy zawodnikow o jego profilu. Potrzebujemy rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia.

1

As donosi ze jednym z glownych celow tranferowych Barcy w letnim okienku bedzie Rodri z Villareal. Barca widzi w nim idealnego nastepce dla Busiego. Klauzula tylko 20 mln.

0

Kazdy kto ogladal 1 polowe wie ze ten mecz sie skonczy 3-1 lub wyzej dla Realu.

1

Jaka once de gala widzicie za 2 lata? Oczywiscie chodzi mi o realne opcje. Moje marzenie wyglada tak:
Ter Stegen- Odriozola,?, Umtiti, Alba- Busi, Sergi Roberto-Dembele, Messi, Coutinho- Martial
1-4-2-3-1 bylo by dla mnie idealna opcja. Sprawa drugiego stopera dla mnie otwarta. Narazie nie widze faworyta. Bylby nim Bailly ale jego transfer niemozliwy. Pique dla mnie zdecydowanie nie powinien juz grac w podstawie.

80

To do czy ponad? :d

0

Jakbyscie mieli juz wydac 120-140 mln na transfer jednego zawodnika to wybralibyscie Coutinho, Hazarda czy de Bruyne?

1

0

Nie wiem jak ktokolwiek moze do once de gala wstawiac Pique. On nie daje nam zadnej pewnosci ani gwarancji. Jego forma to jedna wielka tragedia.

2

Chyba Ci sie cos pomylilo bo wlasnie przestal pelnic funkcje trenera tego klubu.

5

Co za czasy nastaly ze w kluczowym meczu przy stanie 1-0 dla Valencii z lawki wchodzil Deulofeu, Denis i Aleix.... mizeria straszna. Do tego od dluzszego czasu gramy bez napastnika bo Luis jest zalosny.

1

Mysle ze Guedes moze stac sie 2 najwieksza gwiazda po CR7 jak dalej tak bedzie gral.

1

Ktos sie orientuje jaki jest najlepszy sposob kupienia Fm 2018. Na Steamie? Czy moze jakos inaczej. Jak cenowo sie to przedstawia?

1

Martial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?