blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uwazam ze faze ataku czyli wyprowadzanie pilki bardzo do nas pasuje. Bardzo uzdolniony technicznie obronca. Tu jego zachowania taktyczne sa problemem.
1
Wszystko wskazuje na to nie bedziemy miec prawa do odkupu Miny a szkoda. Chlopak ma potencjal na topowego obronce i stylem pasuje do nas ale z drugiej strony wole chyba de Ligta. Obserwuje go od roku i przyznam ze chlopak jest genialny. Para stoperwo De Ligt- Umtiti na kolejne 10 lat. A mamy przeciez jeszcze Lengleta.
0
A ja ci mowie ze w ciagu 2 lat Kepa bedzie top 4.
1
Twoja odpowiedz sigeruje ze nie masz zielonego pojecia o NBA. Wysmiewany przez Shaqa Mcgee jest bardzo dobrym zawodnikiem co potwierdzily chocby tegoroczne finaly.
8
Otoz na prawej obronie dalej bedzie grac Sergi Roberto.
1
Ogladam mecz. De Jong gra w pomocy a Blind na stoperze. Frenkie wyglada bardzo dobrze.
0
Znasz jakis sprawdzony sklep z takimi ramkami na koszulki?
16
Jestes glupi czy tylko udajesz?
2
Spokojnie. Zycie zweryfikuje tych wszystkich optymistow. Ivan jest nie do wygryzienia. To nasza fundamentalna postac.
1
Jesli zobaczymy wykres podan Mirandy to wyjdzie na jaw ze praktycznie wszystkie pilki zagrane do przodu. byly niecelne. Reszta to wszystko podania wsteczne. Ma chlopak talent ale nie rozumiem narazie zachwytu nad nim. Co najwyzej poprawny wystep.
3
Jedyne co mam do powiedzenia na temat tego meczu to ze sedzia jest totalnym debilem pozwalajac na gre w takich strojach.
1
Vidal w kazdej wielkiej druzynie byl jednym z liderow. Juve, Bayern i kapitalna reprezentacja Chile. Super zawodnik. Niech wniesie troche jaj i charakteru do gry i do szatni Barcy. Niech młodzi gracze maja sie od kogo uczyc jak walczyc. Czasem przegrywamy mecz poddajac sie bez walki (tak jak w ostatnich latach z PSG , Juve, a teraz Roma)a taki Vidal potrafi dac sygnal do wojny. Cena to juz wg. genialna rzecz. 2 watpliwosci to jego zdrowie po dlugiej kontuzji i to jakie relacje mial z Messim czy Suarezem podczas tych wszystkich meczy miedzy nimi na Copa America. Jak mial kose z Messim to chyba Leo go nie polubi.
13
Mysle ze poczatek sezonu moze nalezec do Malcoma.
2
Mróz źle, upał źle. Polakom nigdy sie nie dogodzi.
0
Riki Puiż.
0
Posiada ktos skrot meczu Portugalii z Włochami u-19 w ktorym gral ten Quina?
1
Brali byscie rudego z City za 250 mln?
0
Ousmane niestety chyba nie wie do konca co robi bo jest jeszcze troche glupiutki. Bledy mlodosci. Oby to nie wplynelo na jego kariere.
0
O tym ze przy tak malej ilosci minut Paco kiedy juz gral to gwarantowal nam bramki.
4
Odejscie Paco to bedzie strzal w stope Barcy. Taki rezerwowy w klubie to skarb. Munir ma profil zblizony do Malcoma i dziwie sie ze chca go zostawic.
1
A ja Ci powiem ze jest cos takiego jak ambicja i chec stania sie waznym ogniwem Barcy.
0
Spoko. Ja na Navasa. Za pol roku weryfikacja.
0
Navas jest lepszy w defensywie od Vidala. W ataku zreszta tez. W drugiej rundzie tamtego sezonu gral na prawej obronie i radzil sobie kapitalnie.
0
Nie ma szans. Navas jest lepszym pilkarzem i jak tylko bedzie dopisywalo zdrowie to bedzie podstawowym zawodnikiem. Jestem tego pewny.
0
Dla Vidala to dobry system ale w Sevilli czeka go lawka. Na prawym wahadle kroluje Jesus Navas i nie ma szans zeby go wygryzl.
0
Ma ktoś może linka do meczu Ajax- Sturm Graz? Był bym wdzięczny.
0
Jaka jest najlepsza strona ze streamami bo chcialbym obejrzec dzisiaj Ajax?
0
Wyrazaj sie dzieciaku. Kultury troche.
1
Tymczasem Dembele zabawia sie na imprezce z Ronaldinho i Floydem Mayweatherem do bialego rana. Cos czuje ze jego kariera w Barcelonie moze sie szybko skonczyc.
0
To nie jest glupi pomysl tylko debilny.