blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejsze L'Equipe donosi ze Real przygotowuje sie do transferu Camavingi.
0
@ViscaBarca123 No i pieknie. Trzeba zaczac znow stawiac na swoich. Ilaix czy Nico a moze Jandro. Bardzo duzo talentu. Wydanie 100 baniek na Fabiana bylo by bledem.
0
@Johnnie_Walker czas pokaże:) dla mnie to absolutnie nie ta jakość nawet jak grał w Betisie.
1
Jestem wielkim zwolennikiem talentu Fabiana Ruiza, ale uważam że jego zakup aktualnie jest zbędny. Jest bardzo drogi a my mamy już De Jonga, Arthura, Alene, Puiga, któremu trzeba dać w końcu prawdziwą szansę, a pamiętajmy jeszcze o świetnym Pedrim czy Moribie, który też ma papiery na fantastycznego zawodnika. Lepiej zainwestować te pieniądze w Lautaro albo w lewego obrońce z prawdziwego zdarzenia do once de gala typu Grimaldo czy Davies albo dać szanse Akieme, który super wyglada w Barcy B. Sorry, ale Junior to absolutnie nie ten rozmiar kapelusza.
0
Widze ze Camavinga stracil ostatnio miejsce w podstawowym skladzie
0
Dawno nie widzialem takiego kocura na lewej obronie jak Davies. Ma chlopak potencjal na zdecydowanie top 1.
0
@Azi zarty zartami ale Madryt to zajefajne miasto.
4
@macio_944 zarzucanie Borkowi stronniczosc tylko dlatego ze jest kibicem Realu jest troche bezsensu. Gol Sona byl fenomenalny i nie tylko dla niego byl to ladniejszy gol.
2
@messi564 Ivan slaby motorycznie? Aha.
0
@ViscaBarca123 jakosc to jedno a styl gry to drugie. Zdecydowanie nie jest to typ pilkarza pasujacego do Barcelony. Tak samo jak Firpo ktory dlugo u nas nie zabawi.
0
Widze ze dobry mecz Barcy troche zamydlil oczy niektorym co do wystepu Firpo. Gosc totalnie nie pasuje do nas. Procz szybkosci nie ma za wiele atutow. Jest kolkiem ktory nie daje nam praktycznie nic. Pisalem juz po transferze ze to pomylka i jestem pewny ze tak bedzie.
0
@Ratamahatta nie powiedziałbym ze Firpo prezentowal sie porzadnie. Mial niezle momenty ale na ogol gral slabo. Z reszta sie zgadzam.
2
Nie ma bardziej irytujacego zawodnika niz Alba. Jego pajacowanie i podania od niechcenia sa zalosne. Jak przychodzi co do czego to jada z nim jak w fura gnoju.
0
@masq co ty za brednie wypisujesz to jest hit.
0
@Janiama brak Van Nistelrooya to kpina.
2
@OzzyFCB tak ze podczas walki byl upalony.
0
@Jordi10 Tyson po latach przyznal ze to byla jego jedyna walka w zyciu przed ktora palil marihuane
0
Ktos wie dlaczego we wczorajszym meczu Las Palmas Pedriego nie bylo nawet na lawce?
6
Co to za błazenada z tym Lahozem? To ma kogos smieszyc czy co...
0
@DonAndresFCB ale juz siwieje
1
Pytanie brzmi. Jakie wnioski wyciagnal trener i druzyna o ktorych tyle mowili skoro wczoraj przy lepszej skuteczności BVB spokojnie moglo byc 3-0 ?
0
Pewnie wymienimy sie z Juve Rakiticiem na Ruganiego.
8
@SeeleyBooth Lenglet 100%
1
@BarcaInfo to by bylo troche dziwne. Promes juz nir lapie sie w podstawie a jeszcze Olmo by doszedl.
0
Kiedy ten sparing z Napoli? Dzisiaj czy jutro?
1
@Deraxium i co z tego? Potrzebujemy zawodnika meczowego a nie treningowego.
3
@XBlairrX absolutnie nie. Na CA byl tak samo przecietny jak w Barcelonie.
0
@ViscaBarca123 wszystko sie zgadza ale Abel to niech najpierw zacznie strzelac gole bo za nim slaby sezon. Na euro tez prezentował sie slabo mimo wygranej hiszpanow.
14
@BarcaInfo mamy szanse zarobic kolo 40-50 baniek na gosciu ktory jest slaby i sie nie nadaje ale po co.
2
Kazda jedenastka marzen Barcelony w ktorej znajduje sie Semedo nie jest jedenastka marzen.