1

Jeden z pozytowow jest taki ze Xavi nie jest przesiagniety genem frajerstwa tak jak nasi zawodnicy. Nie uczestniczyl w zadnym naszym europejskim blamazu wiec jest szansa ze ponownie zaszczepi w nich mentalnosc zwyciezcow.

2

Czy Alba albo Busi udzielili juz wywiadu ze sa smutni i musza wyciagnac wnioski? Biedni… wracajac do Barcelony strzela sobie partyjke w parchis i bedzie cacy.

1

Ale to co dramatyczny mecz zagral Alba to jest nieporozumienie… MATS… ehh. Nico przekot.

2

@Pawel13sz przekot. Szybki skrzydlowy z kapitalnym dryblingiem ktory potrafi strzelac gole. Tego nam trzeba.

12

Dembele w Rennes i Borussi ani jednego urazu czy kontuzji miesniowej. W Barcelonie dramat. Przypadek? Zdecydowanie nie. W tamtych klubach poprostu porzadnie sie trenowalo i przygotowanie fizyczne stalo na innym poziomie. Dembele to typ sprintera ktory potrzebuje troche innego treningu. Niestety u nas pilkarze caly rok maja wakacje.

0

@deyna2018 ja chce jego sprzedarzy. Wczoraj nie zrobil absolutnie nic nadzwyczajnego. To obronil by kazdy bramkarz z polki europejskiej.

0

Pisalem o tym juz kiedys. Co laczy wszystkie nasze konpromitacje w europie? Ter Stegen. Recznik w bramce. Dopoki nie bedziemy miec bramkarza z prawdziwego zdarzenia to ciezary.

2

@Crakitic jestescie chorzy.

4

@abram3k mi nie zamknal. Dalej uwazam go za sredniego bramkarza.

22

Depay od 3 meczy jest tragiczny tak samo jak inni. Do tego jakis sfochowany i w ogole nie jest liderem. Pierdyknie za chwile na insta zdj lwa z podpisem ze nie wolno sie poddawac i bedzie cacy.

0

@MeMyselfAndI to nie jest półwolej tylko wolej.

4

Nie mam pojecia czemu caly czas Ter Stegen jest wymieniany w gronie naszych najmocniejszych punktow i topowego bramkarza. Przecietny do bolu bramkarz ktory jak nie jest w swojej najlepszej formie( a nie jest od dawna) to jest zwyklym recznikiem.

0

@IronSanHybrid 70 baniek to byla by gruba przesada biorac pod uwage ze kontrakt konczy mu sie latem 2023 roku. No i trzeba by wkoncu pozegnac Coutinho bo Olmo to bardzo podobny profil.

0

@Bartek22 chyba sobie zartujesz ze Demir jest o wiele lepszy od Collado albo poprostu sie nie znasz. Chyba to drugie.

15

Tylko betony nie są w stanie pojąć, że zarząd Laporty w tej chwili kierował się aspektem finansowym i ratowania tego klubu a nie projektem sportowym. Uważam, że i tak wykonał kawał dobrej roboty. Przez najbliższe 1-2 okienka będzie sprzątał jeszcze ten syf a później zbuduje coś wielkiego. Przedłużenie umowy z Pedrim i Fatim kluczowe.

2

Kilka wniosków ode mnie:
Alba jest słabiutki. Nie potrafi wyjść spod pressingu, zero celnego dośrodkowania.
Dest to biegający chaos, zero konkretów, ciężary w obronie. Narazie z Emersonem toczą wyścig żółwi o miejsce w składzie.
Araujo w obronie to skała, ale duże problemy z wyprowadzeniem piłki.
Eric z piłką przy nodze jest fenomenalny, z takimi sprinterami jak Wiliams kłopoty jednak kto z nim nie miałby problemów? Podejrzewam ze wszyscy stoperzy la liga mieliby ciężary z takim grajkiem. Chłopak ma 20 lat! Materiał na absolutnie topowego stopera. Znakomita decyzja o faulu.
Frenkie, hitem jest to ze ktoś mówi ze nareszczcie gra jak w Ajaxie. On dawno temu przerósł tego De Jonga z Ajaxu. On w tej chwili jest piłkarzem totalnym.
Griezz zero zaskoczenia
Nazario ehh gdyby tylko trafił do siatki…

0

@horang Nico wciaga nosem Moribe.

2

@Ratamahatta Merino nie ma podjazdu do Saula w top formie.

21

@Janas11224 szkaluja bo zagral taki sam dramat jak reszta albo godzej.

2

Ter Stegen- mam wrażenie, że większość osób za bardzo go głaszcze i uważa za jakiegoś supermena. Oczywiście jest bardzo dobry ale ma tez wady. Jego gra na przedpolu jest fatalna. Gra nogami w tym sezonie bardzo przeciętna a i bramkarsko miał dużo słabych momentów. Fajny typ, kocha miasto i klub ale to nie jest chyba najważniejsze. Donnarumma ma 22 lata i duży margines do poprawy w grze nogami. Cała reszta bramkarskiego fachu to krótko mówiąc przewaga Włocha. Jestem zdziwiony ze 99% użytkowników jest nastawionych tak negatywnie do takiego ruchu. Uwielbiam Marca ale sentymentem się nie kierujmy.
Takiej rewolucji chcecie a jego omijacie. Warto dodać, że Ter Stegen brał udział w naszych wszystkich europejskich kompromitacjach. Czy w którymś z meczy ocalił nas i był bohaterem? NIE. wpuszczał wszystko co leciało w bramkę. Podsumowując, dla mnie Donnarumma> Mats.

1

@lukas10 najlepsze ze mimo tego byl kapitalny

2

Nie rozumiem jak ktokolwiek moze uwazac ze przy golu Paulisty byl faul na Ter Stegenie. Niemiec sie zachowal jak junior ot cala historia. Jego gra na przedpolu ogolnie jest bardzo slaba.

1

@Brashearr wydanie ok. 300 mln na dwóch zawodników w dobie kryzysu przy rownoczesnym remoncie Bernabeu- bez szans.

0

@IronSanHybrid chce ci sie wrzucac te bezuzyteczne i wg nie smieszne informacje?

0

@ViscaBarca123 co znaczy imponuje pozycjonowaniem?

0

Ani pół krytycznego słowa na temat wielbionego Ter Stegena ktory przy 1 golu mial pilke na rekawicy i spokojnie powinien ja odbic i przy 2 golu tez mogl sie zachowac duzo lepiej.

3

Ktos wie co sie dzieje z Gabrielem Martinellim z Arsenalu? Zapowiadal sie na top grajka ale od dluzszego czasu nie ma go w skladzie.

9

@pax ty za to jestes geniuszem taktycznym ktory wszystko by ogarnal.

2

@Woland10 otworz oczy i nie badz zaslepiony. Bez Messiego w dzisiejszym meczu wygrywamy na bank.

3

@justfootball o co wam chodzi z ta laska? Zwykla dziewczyna. Na kazdej imprezie widze przynajmniej 10 lepszych a wy sie zachwycacie jakas przecietna dupa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?