blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@qbuteq popieram
2
Oprocz tego ze czysto pilkarsko wystep Lewego to zart to jeszcze niesamowicie mnie irytuje jego pizdowatosc w grze w kontakcie. Intensywnosc , agresja nie istnieje. Tak latwo tego chlopa przestawiac ze to sie nie miesci w pale.
0
Kiedy sie konczy okienko? Juz dzisiaj o polnocy?
0
Sprawa z lewusem zaczyna byc ciekawa. W wywiadzie Xavi dal jasnk do zrozumienia ze ma nie opuszczac swojej pozycji tymczasem lewy na stare lata postanowil sobie porozgrywac czego kompletnie nie potrafi zeby polechtac swoje ego.
0
@Rewolucja123 co Ty za glupoty gadasz? Im wiekszy natlok meczy tym mniej czasu na treningu a co za tym idzie odpowiednie przygotowanie organizmu. Nie ma czasu na trening prewencyjny przez co mamy plage zerwan acl. Simeone podczas turne po Azji mial tylko 3 jednostki treningowe. O tym samym mowil Pep.
0
Mam wrazenie ze jakby kibice mieli teraz do wyboru kupic Felixa czy Bartosza Śpiączke to zdania i tak byly by podzielone.
0
Liverpool zapraszamy po Raphinie. 100 baniek i jest wasz.
17
Przeciez wymiana Felixa za Abde to by byl skok jakosciowy o 200%. To wg inna klasa sportowa. Nie kumam jak mozna jeszcze grymasic.
0
@MarcepanowyKsiaze to pozdro
0
O co chodzi wam z tym Cancelo? Wiadomo jaka jest nasza sytuacja. Troche cierpliwości. Do piatku pewnie bedzie here we go.
3
@Jakchcesz dla mnie zawsze Kane>Lewy
0
Macie gdzies tego posta ze kibice Borussi sa niezadowoleni a klub kupuje koty?
7
@bari_94 sufit ci na leb spadl czy co?
0
I powiem Wam wiecej. Jak felix przyjdzie to na bank wezmie 10 od Fatiego i bedzie ladna presja przyjsca jako gwiazdy
0
@pioz123 a nie zauwazyles ze Xavi najbardziej lubi grac na skrzydle zawodnikami ze srodka pola? I Felix ma charakterystyke idealna.
0
Ale tak juz na serio to Felix w naszej taktyce na lewym skrzydelku by sie sprawdził. Jakby w końcu odpalil to by byl topowy transfer. On miewa momenty fenomenalne moze i za rzadko ale miewa.
1
@sewciu50 zeby twierdzic inaczej trzeba byc niezle odklejonym
4
@VegetaPolska a to jak kolega ci mowil to ok. Czeste przypadki zerwania ACL moga byc spowodowane zaniedbaniem treningu prewencyjnego.
0
Gdzie mozna wykupic walke Hajty?
0
@lucca87 gundogan to pewniak do 1 skladu
1
@TR3YWAY dlaczego nie? Cou byl top 3 premier league koedy tu przychodzil. Bernardo moim zdaniem nie jest.
2
@wojopancer bierz połowe
1
Ja tylko przypomne ze do wziecia za darmo byl Grimaldo i Guerreiro.
23
@MarFan co ty czlowieku sie sapiesz. Nie mam pretensji o mecz tylko o mega slaba wypowiedz Xaviego ale widocznie tego nie zrozumiales.
36
Xavi jest niezle odklejony. Ma pretensje ze Arsenal zagral jak final LM? A czemu my tak nie potrafimy zagrac. To chyba seiadczy zajebiscie o Artecie ze potrafi tak nastawic zespol nawet na sparing.
0
@Hubert102 czyli z dzisiaj na jutro a nie z niedzieli na poniedzialek?:d
0
Ten mecz gramy dzisiaj w nocy czy jutro?
1
Czy ktos z Was ma sprawdzony sklep z antyramami na koszulki?
0
@Kgorecki2500 jak tak by bylo to trudno bo bardziej potrzebujemy Brozo niz turka.
1
@ToWinaSedziego alez zalosne sa takie wpisy