11

@qbuteq popieram

2

Oprocz tego ze czysto pilkarsko wystep Lewego to zart to jeszcze niesamowicie mnie irytuje jego pizdowatosc w grze w kontakcie. Intensywnosc , agresja nie istnieje. Tak latwo tego chlopa przestawiac ze to sie nie miesci w pale.

0

Kiedy sie konczy okienko? Juz dzisiaj o polnocy?

0

Sprawa z lewusem zaczyna byc ciekawa. W wywiadzie Xavi dal jasnk do zrozumienia ze ma nie opuszczac swojej pozycji tymczasem lewy na stare lata postanowil sobie porozgrywac czego kompletnie nie potrafi zeby polechtac swoje ego.

0

@Rewolucja123 co Ty za glupoty gadasz? Im wiekszy natlok meczy tym mniej czasu na treningu a co za tym idzie odpowiednie przygotowanie organizmu. Nie ma czasu na trening prewencyjny przez co mamy plage zerwan acl. Simeone podczas turne po Azji mial tylko 3 jednostki treningowe. O tym samym mowil Pep.

0

Mam wrazenie ze jakby kibice mieli teraz do wyboru kupic Felixa czy Bartosza Śpiączke to zdania i tak byly by podzielone.

0

Liverpool zapraszamy po Raphinie. 100 baniek i jest wasz.

17

Przeciez wymiana Felixa za Abde to by byl skok jakosciowy o 200%. To wg inna klasa sportowa. Nie kumam jak mozna jeszcze grymasic.

0

@MarcepanowyKsiaze to pozdro

0

O co chodzi wam z tym Cancelo? Wiadomo jaka jest nasza sytuacja. Troche cierpliwości. Do piatku pewnie bedzie here we go.

3

@Jakchcesz dla mnie zawsze Kane>Lewy

0

Macie gdzies tego posta ze kibice Borussi sa niezadowoleni a klub kupuje koty?

7

@bari_94 sufit ci na leb spadl czy co?

0

I powiem Wam wiecej. Jak felix przyjdzie to na bank wezmie 10 od Fatiego i bedzie ladna presja przyjsca jako gwiazdy

0

@pioz123 a nie zauwazyles ze Xavi najbardziej lubi grac na skrzydle zawodnikami ze srodka pola? I Felix ma charakterystyke idealna.

0

Ale tak juz na serio to Felix w naszej taktyce na lewym skrzydelku by sie sprawdził. Jakby w końcu odpalil to by byl topowy transfer. On miewa momenty fenomenalne moze i za rzadko ale miewa.

1

@sewciu50 zeby twierdzic inaczej trzeba byc niezle odklejonym

4

@VegetaPolska a to jak kolega ci mowil to ok. Czeste przypadki zerwania ACL moga byc spowodowane zaniedbaniem treningu prewencyjnego.

0

Gdzie mozna wykupic walke Hajty?

0

@lucca87 gundogan to pewniak do 1 skladu

1

@TR3YWAY dlaczego nie? Cou byl top 3 premier league koedy tu przychodzil. Bernardo moim zdaniem nie jest.

2

@wojopancer bierz połowe

1

Ja tylko przypomne ze do wziecia za darmo byl Grimaldo i Guerreiro.

23

@MarFan co ty czlowieku sie sapiesz. Nie mam pretensji o mecz tylko o mega slaba wypowiedz Xaviego ale widocznie tego nie zrozumiales.

36

Xavi jest niezle odklejony. Ma pretensje ze Arsenal zagral jak final LM? A czemu my tak nie potrafimy zagrac. To chyba seiadczy zajebiscie o Artecie ze potrafi tak nastawic zespol nawet na sparing.

0

@Hubert102 czyli z dzisiaj na jutro a nie z niedzieli na poniedzialek?:d

0

Ten mecz gramy dzisiaj w nocy czy jutro?

1

Czy ktos z Was ma sprawdzony sklep z antyramami na koszulki?

0

@Kgorecki2500 jak tak by bylo to trudno bo bardziej potrzebujemy Brozo niz turka.

1

@ToWinaSedziego alez zalosne sa takie wpisy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?