blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Romero to jest inny poziom dziennikarstwa.
0
@masq dzieci z la rambli gowno sie znaja na pilce wiec takie wnioski sa smieszne.
9
Sprzedaż de Jonga sama w sobie to kpina i nieporozumienie, a jak niektórzy sie cieszą ze zastąpimy go Solerem to juz wg nie wiem czy sie śmiać czy płakać.
0
@fenix1983 z taka pomoca to daleko bysmy nie zajechali.
0
@Borry Durant zdrowy to dalej top 3 NBA wiec mysle ze za wczesnie na taki ruch. Pozatym musialby zrezygnowac z 80% pensji.
0
@kamilop Keita przy Kessim to byl pan pilkarz.
0
Czyli co sprzedajemy Frenkiego za 70 mln bo sytuacja finansowa jest tragiczna zeby wydac 40 mln na 34 letniego Lewego? Super opcja.
1
Jak mozna sie cieszyc z tego ze za Frenkiego bedziemy mieli Solera? Po 1 de Jong to pozycja 6/8 a Soler typowa 10 czyli u nas pozycja ktora ni ch.. sie nie sprawdza a po 2 hiszpan to taki tylko troche lepszy Sergi Roberto czyli przecietniak. Na takich pilkarzach chcemy budowac wielka Barcelone? Powodzenia.
0
Moi drodzy potrzebuje pomocy a mianowicie chce wlaczyc mecz NBA na moim telewizorze LG z aplikacji przez AirPlay i nie da rady. Nie zaskakuje. Natomiast jak robie to ze strony internetowej to normalnie sie zaladuje ale nie ma obrazu. Aplikacje typu HBO normalnie mozna bez problemu wlaczyc. Ktos pomoze?
2
Green znow to zrobil….
0
@Damian11 Ferran nawet nie stał kolo el Guaje.
4
Jutro jeszcze pewnie info ze Pedri wypada na 4-6 tygodni…
0
Awantura na koniec meczu to jedno, ale to co Atletico miazdzylo City w 2 polowie to bylo piekne. Anglicy nie wiedzieli co sie dzieje jak banda Cholo weszla na intensywnosc nieosiagalna dla nikogo.
0
Ale co tu za lamenty nad Lewym, ze szkoda, ze poszkodowany, ze Bayern nie dojechal poziomem do Roberta?! A gdzie byl Robert w tym dwumeczu? Na wakacjach? Oprocz troche szczesliwego gola wczoraj to 180 min chlopa nie bylo, totalnie bez sztycha. Porownania jego z Benzema w tej chwili sa nie na miejscu.
0
@tristan87 Dla Cb i dla mnie to oczywiste ale dla wielu to lewy jest najlepszy.
5
@Deviler no wkoncu rozmawiamy o najlepszym pilkarzu swiata to od kogo wymagac jak nie od niego?
3
Jest wielu komentatorow slabych albo tragicznych ale nikt nie ma podjazdu do Feddka.
0
@sokot bo nie masz pojecia o futbolu.
1
@Pawel13sz swoja droga Rafa w latach swietnosci mial pewnie dupeczek pod dostatkiem.
1
Felix przy Xavim bylby u nas potworem.
0
Czy ktos posiada gre F1 2021 na PS5? Moglby powiedziec jak sie gra? Czy warto kupic, jak sie gra na DualSense?
0
@KrychaFCB doskonale o tym wiem ale dla mnie nie zasluguje nawet na polowe tego bo jest zwyczajnie tragiczny.
0
Kessie jest takim kasztanem ze to sie w pale nie miesci ze my go sciagamy za jeszcze za pokazne wynagrodzenie.
1
Mundial bez Włochów to nie to samo…
3
@masq W 1 polowie gral slabo. Mnostwo niecelnych podan.
2
O ile transfer Christensena uwazam za swietny, Azpilicuety bardzo rozsadny a Mazrouiego dobry tak Kessie to dla mnie pomylka. Pilkarz do bolu przecietny ktory nie wiele ma do zaoferowania a zarobki dosc duze.
1
@Emhyr Bzdura. Wiekszosc jego podan jest celna. Nie jest przy tym bardzo zgrabny ale jego gra nogami jest zdecydowanie deprecjonowana.
0
Wszystkie ruchy kadrowe zapowiadaja sie fajnie tylko do cholery po co nam Kessie? Przecietny grajek za pokazne wynagrodzenie.
0
@_komar tylu latach perfekcji? Wolne zarty
30
Za 6 lat Pedri bedzie mial 25 lat a Gavi 23:)