blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jest jakas szansa na pakiet Kluivert, De Ligt i de Jong. To by bylo potezne zabezpieczenie przyszlosci.
0
Z tym Rullim to nie przesadzaj. Chlopak ma tragiczny sezon w Sociedad w ktorym grzeje lawe.
0
Ja rowniez:).
0
Posiadasz jakis link do transmisji?
4
Wszystkich? Wymienieni zawodnicy nie maja praktycznie zadnego wplywu na nasza gre wiec procz pozytecznego Paco reszta dla mnie jest zbedna. No moze Digne jest jeszcze niezlym zmiennikiem ale w jego miejsce mozemy dac juz szanse np. Mirandzie.
2
Jesli zarzad Barcy w koncu sie ogarnie i sprzeda w letnim okienku zawodnikow za normalne ceny to powinnismy zarobic ok. 200 baniek. 35 Rafinha, Andre 40 , Denis 30 , Paco 30, Vidal 10, Deulofeu 10, Digne 30 i za Arde moze jakies drobne wpadna. Nie jestem zwolennikiem odejscia Paco ale nie wydaje mi sie zeby po transferze Griezmanna zostal w klubie. Niestety trzeba wziac poprawke na nasza nieudolnosc wiec pewnie zarobimy ok. 150 mln czyli w pelni sfinansujemy kupno Antka i Athura.
0
Wiesz moze czy bedzie gdzies transmisja meczu?
0
Cezary Wilk konczy kariere w wieku 32 lat. Powodem jest kolano ktore nie jest w najlepszej kondycji do grania w pilke.
0
Jakas transmisja czy tylko w necie?
4
To troche tak jak z Ronaldo i Messim. Ten 1 niby ma liczby ale wszyscy wiedza ze barcainfo jest poza konkurencja:)
0
Jesli Iniesta zdecyduje sie odejsc to nasza pomoc bedzie wygladac dosc ubogo w obliczu dalszej adaptacji Coutinho i przyjscia Arthura dopiero w styczniu. Jesli klub odrzucil Verrattiego to mysle ze powinnismy postarac sie o Frenkiego de Jonga.
1
Tymczasem L'eqipe donosi ze PSG jest zdecydowane w lecie sprzedac Verrattiego.
7
Fajny chlopak z Alenii ale nie widze w nim potencjalu na pierwszy sklad w przyszlosci.
0
Mowimy tutaj o Barcelonie a nie Dortmundzie czy reprezentacji wiec nie cwaniakuj.
39
Wole czekac do usranej smierci na eksplozje formy i talentu Dembele niz powrot tego najemnika.
1
Teraz kiedy transfer Arthura wydaje sie pewny trzeba porzadnie sie zajac zwolnieniem miejsca dla zawodnika spoza europy. Pytanie brzmi co jesli Cou nie uda sie zalatwic obywatelstwa? Jesli Paulinho do konca sezonu bedzie sie prezentowal tak fatalnie jak ostatnio to mysle ze powinnismy rozwazyc jego sprzedarz tym bardziej ze nie jest zawodnikiem 1 mlodosci.
0
Czy ktoś się orientuje kiedy bedzie mozna zobaczyc Arthura w akcji? Jakies transmisje czy cos?
0
Lewandowski lepszy od Griezmanna? Czlowieku co Tybza dropsy bierzesz.
4
Srodka pola? Pulisic to typowy skrzydlowy.
0
Czy ktos moglby napisac czym rozni sie Gran turismo sport z czerwona okladka gry a czarna? Bo w roznych sklepach sa 2 rozne okladki.
6
Coutinho tak naprawde mocno przecietnym wystepem zrobil wiecej niz Andre przez caly pobyt w Barcelonie.
1
Mozesz pokazac jak to wyglada?
0
Jakie polecacie sklepy sportowe oprocz teamsports i r-gola?
0
Czy ktoś mogłby przedstawic bilans finansowy Barcy z ostatnich 2 okienek tranferowych. Jestem ciekawy jak to wyglada przy ewentualnych tranferach Griezmanna i Arthura.
8
Oficialnie: Fabian Ruiz przedluzyl kontrakt z Betisem. Klauzula 30 mln.
1
Duzo mlodszy, mniej podatny na kontuzje i pilkarsko zdecydowanie lepszy jest Laporte.
11
Juz na wstepie dales ciala. Denis nie jest naszym wychowankiem.
0
Wychodzil z wlasnej polowy. Nie bylo spalonego.
7
Komentarz usunięty
9
Dla mnie Griezmann. Alexis nigdy nie byl dla mnie jakims fantastycznym grajkiem. Kiwa sie sam ze soba i nic z tego nie wynika.