blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tylko statystyki. Wystarczy zobaczyc wczorajsza asyste Coutinho zeby wiedziec ktory z panow jest dla nas idealny.
1
Do zobaczenia:)
2
Ja rowniez zapisalem sie na ten wyjazd. Koszt maly nie jest ale warto:) ponadto robie niespodzianke swojej dziewczynie i zabieram ja na ten wyjazd. Dowie sie na pare dni przed wylotem:d
2
Robert moglby ukrasc z tego meczu Baillego. Duet stoperow Bailly- Umtiti zdominowalby ta pozycje na najbizsze 10 lat.
3
Nie widze w nim nic genialnego. 90% pilek granych do tylu albo do boku.
0
Pytanko do milosnikow Armina i ASOTa. Jak mysliscie po ile moga chodzic bilety na ASOT w Gliwicach kolo kwietnia lub na paczatku maja? Dodam ze w internecie byly do kupienia za 259 zl.
0
Ja mam autograf i zdj z Cr7. Zrobione w jego 1 sezonie w realu.
0
Moj wielki idol Ruud van Nistelrooy
1
Prawda jest taka ze w takim klubie jak Barca nie powinno byc miejsca w pierwszym skladzie dla takiego zadownika jak Pique, ktory ma tak czeste i dlugie okresy kompletnie bez formy. Na przyszly sezon moim zdaniem 2 nowych stoperow niezbednych w tym jeden podstawowy do pary z Umtitim.
1
Jaki mecz w koncu transmituja w srode tvp 1?
0
Orientuje sie ktos jak wygladaja statystyki Icardiego w tym sezonie oraz w dwoch poprzednich jakie mial?
11
Fazio lewy obronca. Ludzie co wy jestescie taktykami to nie wiem czy sie smiac czy plakac.
3
To jest program dla ludzi inteligentnych i z dystansem. Widocznie nie zaliczasz sie do nich.
2
Bardzo bym chcial zeby Pep na stare lata byl dyrektorem sportowym Barcy. Prezedent Pique trener Xavi i jego asystent Puyol. Marzenie.
0
Jedno pytanko. Zakladajac ze Pique zanotuje bardzo slaby sezon i trzeba bedzie dokupic stopera do pary z Umtitim to kogo byscie widzieli ? Pytam bo jestem ciekawy czy padnie kandydatura jednego pana.
0
Dobry w powietrzu? Ale z ciebie zartownis.
0
Polsat jest zenujacy na 2 kanalach siatkowka a na polsat sport news mecz Bulgaria- Szwecja....
7
Miesiac czasu stracilismy na machanie szabelka w sprawie Verrattiego , drugi miesiac na Coutinho. Jesli ten drugi naprawde nie przyjdzie to bedzie zenada. Nastepna do kolekcji.
12
Jesli sprzedamy Gomesa za 40 baniek , Rafe za 25 i Munira za 10 to z palcem w d... mozemy zaplacic za Coutinho kolo 150 mln.
8
Czlowieku nie osmieszaj sie. Ceballos jest dobry ale jest na poczatku swojej kariery i stawianie go juz teraz wyzej od Iniesty to jest kpina zenada skandal i debilizm.
4
Ceballos to Iniescie narazie moze buty wiazac. Ewentualnie bidon nosic.
0
Chyba nie chcesz mi powiedziec ze nasza oferta jest atrakcyjna. Jest po prostu smieszna. 110 mln w gotowce plus 20 zmiennych i by bylo git. Trzeba wydac teraz na ta 2 kupe hajsu bo raz ze takie sa czasy a dwa to jest inwestycja na wiele lat i kiedys moze sie okazac ze to wcale nie bylo az tak drogo tak samo jak z Pogba.
1
Moge. Chlopak zrobil wszystko zeby u nas grac. Zlozyl tranfer request poinformowal Kloppa i klub ze nie chce juz dla nich grac i marzy o grze w Barcelonie. Kibice Liverpoolu sa mega rozczarowani takim zachowaniem i wielu z nich chcialo by zeby odszedl. Czyli nie kupujc go zostawiamy go w lekkim syfie a wierzac tym wszystkim informacjom to jego relacje z Kloppem nie sa najlepsze. I zaloze sie ze jego zachowanie bylo spowodowane m.in. prosba Barcelony. A teraz składamy jakies zalosne oferty na dodatek dajemy im jakies smieszne ultimatum.
2
Jesli nie kupimy Dembele i Cou to nie dosc ze okienko tragiczne to jeszcze zrobimy poprostu tym zawodnikom turbo swinstwo. Na rok przed mundialem robia wszystko co moga aby u nas grac i jesli tak sie nie stanie to wspolczuje im. Proszenie o wybaczenie kibicow itd itp.
0
Zakldajac ze przyjdzie Seri i Dembele to dalej uwazam to okienko za bardzo slabe.
2
Masz racje. Caly pobyt niemca w Barcelonie swiadczy o tym ze jest przecietny.
7
Jestem bardzo ciekawy kiedy w koncu przejrzycie na oczy i dacie sobie powiedziec ze Ter Stegen to nie jest poziom Barcelony. Barca zamienia sie w zwyklego przecietniaka i taka jest smutna prawda.
0
Drodzy Cules mam pytanko. Myslicie ze FM 2018 ktory wyjdzie gdzies w pazdzierniku bedzie dobrze hulal na macbooku air z 2017 roku?
0
Odejscie Roberto to by byla tragedia ale juz prosze was nie ustawiajcie go z urzedu w once de gala bo wczoraj wszedl i byl gorszy od Rakiticia.
1
Spieszmy sie z tym kupnem Dembele i Coutinho bo Mbappe za chwile w PSG za 180 baniek i ceny znow pojda w gore.