1

Powiem Wam panowie tak: jesli uwazacie ze nie popelnil bledu to jestescie albo zaslepieni albo nie znacie sie na pilce. Bez urazy oczywiscie. Takie strzaly praktycznie metr od srodka bramki powinien lapac w zeby. Jego ustawienie przed strzalem bylo juz tragiczne.

0

Co powiedzie o fatalnym bledzie ter Stegena w dzisiejszym meczu? Bo naprawde fajnym meczu z realem musial dzisiaj babola zaliczyc.

0

Mi bardzo podoba sie gra Guerreiro. Kapitalny jest.

0

Wiesz wg co piszesz?

0

Walczyli i starali sie? O boze to w takim razie ja tez bardzo im dziekuje ze chcialo im sie wyjsc na murawe i walczyc. Zapieprzac trzeba w kazdym jednym meczu a nie tylko od swieta.

0

Jest zdecydowanie za slabym bramkarzem zeby grac w takim klubie jak Barca.

6

Cos w stylu Ter Stegena z Celta.

1

Szanuje Twoje zdanie, ale uwierz mi ze jest zwyklym przecietniakiem o 2 polki za slabym na Barcelone.

21

My mamy wkoncu wyjsc z tej przecietnosci wiec blagam nie piszcie o Bellerinie czy Aleni w kontekscie wielkich wzmocnien.

11

Powinnismy zaczac od kupna bramkarza klasy swiatowej. Nie dajcie sobie mydlic oczu ze ter Stegen jest idealny dla Barcelony. Gra nogami jest bardzo wazna ale nie najważniejsza. Praktycznie kazdy grozniejszy strzal laduje w siatce. Jego zachowania w bramce sa totalnie nie zrozumiale. Absolutnie nie poziom Barcy.

0

Kapitalnych? Tego przecietniaka nazywasz kapitalnym zadownikiem? Szanujmy sie.

1

Neymar? Haha Alves go miazdzy.

9

Ogladam Arsenal i niedowierzam ze tak slaby zawodnik jak Bellerin ma byc hitem transferowym Barcy...

1

Ludzie nie chodzi o to ze zdobyl gola tylko o sposob w jaki go celebrowal. Z pelna "pompa".

3

Chodzi o zwykly szacunek ktory okazal chocby Munir. Celebrujac gola , ktory praktycznie odbiera Barcelonie szanse na mistrzostwo to zenujce zachowanie Sandro.

0

Suarez do Sandro: "Nie zapominaj kto dawał Ci jeść" , na co Sandro odpowiedzial: " Reprezentuje Malege".
Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie Camp Nou bardzo " cieplo" go przywita.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Transferu Cancelo tez nie popieram ale to juz ten chlopak ma duzo wiekszy potencjal niz Bellerin.

1

Mowisz ze Bellerin ma technike i drybling? Nie rozmieszaj mnie. Ten zawodnik nie ma kompletnie nic oprocz szybkosci.

2

A tak calkiem serio to co widzicie w Bellerinie? Jest bardzo przecietny zeby nie powiedziec poprostu slaby. Totalnie nie polka Barcy.

0

Kosmiczny wyczyn, ale i tak watpie zeby zdolal doprowadzic OKC chociaz do finalu konferencji.

0

Dobry drybling? Chyba o innym zawodniku piszesz.

0

Wszytkim cule radze oswajać się z myślą że nowym trenerem będzie Ernesto Valverde:)

1

Oczywiscie ze tak. Wino i czekolada obowiazkowo.

2

Ja jestem za tym zeby la liga zostala w eleven bo canal plus nigdy nie bedzie transmitowal takiej ilosci meczow.

0

Akurat Vitolo juz wczesniej zachwycał, ale z pozostałymi przypadkami zgadzam się w 100%.

0

Moim zdaniem zdecydowanie nie jest zawodnikiem jakiego potrzebujemy. Widzialbym u nas Fabinho. Znakomity gracz do tego uniwersalny.

0

A nie pomyslales ze obecnosc takiego zawodnika ozywila by nasze prawe skrzydlo i dalo by Messiemu nowe opcje. Widze ze slaba wyobraznie masz.

4

Ja widzialbym Sadio Mane. Barca potrzebuje takiego szybkiego i mobilnego kocura jak on zeby Leo mogl posylac piekne podania.

0

W takim razie ja jestem jak to ujales "znafcom". Nie sztuka wrocic do klubu i siedziec na trubunach co dobitnie pokazuje przyklad Denisa, ktory na dodatek zeby wrocic musial zostac gwiazda w takim klubie jak Villareal. Alenowi jeszcze daleko do takiego statusu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?