blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real zdobyl swoj tryplet kompromitacji w tym sezonie: transfer De Gei , nokaut z Barca i teraz wyrzucenie z pucharu:d a moze byc jeszcze lepiej jak dostana zakaz transferowy.
1
Cos mi sie wydaje ze Valencia z panem Limem nie zajedzie daleko. Stawianie na swoich przyjaciol jakim po raz kolejny jest Gary Neville moim zdaniem nie wrozy nic dobrego. Potrzeba tam uznanego trenera a nie kogos kto swojego fachu bedzie sie dopiero uczyl. Juz teraz pol druzyny to zawodnicy ze stajni Mendesa, a wiadomo ze Mendes i Lim to bliscy przyjaciele. Ciekawe czy cos z tego wypali.
1
Chcial bym zeby Marcelo Bielsa przyszedl do Valencii ale dopiero po meczu z nami:)
1
Nuno odchodzi z Valencii. Szkoda bo myslalem ze w meczu z nami jeszcze bedzie.
0
Borja Baston wypadl ze skladu Eibar na mecz z realem:/ duze oslabienie.
0
Komentarz usunięty
0
Mial swoj czas Kobe a teraz swoje chwile ma Curry. Mimo wszystko nikt nie rowna sie Michaelem.
0
Skoro piszesz ze po takim zawodniku to z szacunku dla niego uzywaj wielkiej litery.
0
11 Uefa wedlug mnie: Buffon- Alves,Thiago Silva, Godin, Alaba- Krycha, Verratti, Iniesta- MSN
0
El clasico pisze sie przez jedno s.
0
A co ma byc? Po prostu nie zostal powolany.
0
Przestan gadac takie farmazony. Ile widziales meczy Bilabo w w tym sezonie? Laporte szybkosciowo jest lepszy od wszystkich naszych stoperow.
4
Ja mam slobosc do bramki Villi. Cudowne golazo.
0
Mam ten sam problem. Za cholere nie moge znalezc eleven:/
0
Chaosie*.
0
Wydaje mi sie ze cisneli z tego ze manu przeplacilo bo jak ktos sie smial z samego zawodnika to znaczy ze na pilce sie nie zna. Jest przekocurem.
1
Brak powolania dla Aduriza to jest jakis zart.
0
Dziecko co Ty bredzisz? Otrzymanie koszulki od obojetnie jakiego zawodnika Barcy to zaszczyt a nie powod do zalamywania sie. Pewnie jak bys dostal koszulke od Douglasa to bys skakal z radosci. Troche szacunku do zawodnika swojej druzyny.
0
Goraco polecam zastrzyki. Sa bardzo nieprzyjemne bo w samo sciegno achillesa ale bardzo pomagaja. Kilka zastrzykow i po problemie.
0
Czas Adriano zdecydowanie sie skonczyl. Jego gra to katastrofa.
1
Co jak co ale Adriano to w tej chwili reprezentuje poziom max polskiej ekstraklasy. Dramatyczny jest.
1
Aleix nie jest lewym obronca, a pomysl z Mullerem jest tragiczny.
5
Warto dodac ze kolejny swietny mecz zagral Laporte.
0
Dolce&Gabbana
0
Jesli podkupia nam mlodego francuza to bedziemy frajerami roku.
3
Drodzy cules! Ciekawi mnie jaka jest wasza jedenastka marzen u-21, czyli zawodnikow max z rocznika 1993. Oto moja:
Oblak
Bellerin- Varane- Laporte- Gaya
Kondogbia
Andre Gomes- Oliver- Sterling
Correa-Martial
Jest to przemyslana jedenastka więc nie piszcie ze brakuje tego czy tamtego. Verratti niestety to rocznik 1992 a o Pogbie nie zapomnialem:) Piszcie jakie sa wasze propozycje. Pozdro.
0
Mysle ze jak wylozymy 40-45 mln to wyciagniemy go. Przy Gimenezie tez nie mamy gwarancji ze bedzie to tani transfer:)
2
Otoz mam zludzenia bo zawodnika dobiera sie do taktyki zespolu. Gimenez jest swietny ale nie pasuje do naszego systemu gry. Bardzo slabo wyprowadza pilke. Jest agresywny i swietnie gra glowa ale my potrzebujemy bardziej profilu mlodego francuza. Wysoki , szybki i swietnie wyprowadza pilke. Zdecydowanie Laporte.
15
Laporte, Verratti- 2 marzenia. Do tego Nolito i kadra jest kozak.
0
Andre Gomes to absolutnie kluczowy gracz Valencii. W przedostatnim meczu tamtego sezonu wypadl na 4 miesiace i dopiero kilka tygodni temu wrocil. Teraz juz bedzie podstawowoym graczem.