0

Real zdobyl swoj tryplet kompromitacji w tym sezonie: transfer De Gei , nokaut z Barca i teraz wyrzucenie z pucharu:d a moze byc jeszcze lepiej jak dostana zakaz transferowy.

1

Cos mi sie wydaje ze Valencia z panem Limem nie zajedzie daleko. Stawianie na swoich przyjaciol jakim po raz kolejny jest Gary Neville moim zdaniem nie wrozy nic dobrego. Potrzeba tam uznanego trenera a nie kogos kto swojego fachu bedzie sie dopiero uczyl. Juz teraz pol druzyny to zawodnicy ze stajni Mendesa, a wiadomo ze Mendes i Lim to bliscy przyjaciele. Ciekawe czy cos z tego wypali.

1

Chcial bym zeby Marcelo Bielsa przyszedl do Valencii ale dopiero po meczu z nami:)

1

Nuno odchodzi z Valencii. Szkoda bo myslalem ze w meczu z nami jeszcze bedzie.

0

Borja Baston wypadl ze skladu Eibar na mecz z realem:/ duze oslabienie.

0

Komentarz usunięty

0

Mial swoj czas Kobe a teraz swoje chwile ma Curry. Mimo wszystko nikt nie rowna sie Michaelem.

0

Skoro piszesz ze po takim zawodniku to z szacunku dla niego uzywaj wielkiej litery.

0

11 Uefa wedlug mnie: Buffon- Alves,Thiago Silva, Godin, Alaba- Krycha, Verratti, Iniesta- MSN

0

El clasico pisze sie przez jedno s.

0

A co ma byc? Po prostu nie zostal powolany.

0

Przestan gadac takie farmazony. Ile widziales meczy Bilabo w w tym sezonie? Laporte szybkosciowo jest lepszy od wszystkich naszych stoperow.

4

Ja mam slobosc do bramki Villi. Cudowne golazo.

0

Mam ten sam problem. Za cholere nie moge znalezc eleven:/

0

Chaosie*.

0

Wydaje mi sie ze cisneli z tego ze manu przeplacilo bo jak ktos sie smial z samego zawodnika to znaczy ze na pilce sie nie zna. Jest przekocurem.

1

Brak powolania dla Aduriza to jest jakis zart.

0

Dziecko co Ty bredzisz? Otrzymanie koszulki od obojetnie jakiego zawodnika Barcy to zaszczyt a nie powod do zalamywania sie. Pewnie jak bys dostal koszulke od Douglasa to bys skakal z radosci. Troche szacunku do zawodnika swojej druzyny.

0

Goraco polecam zastrzyki. Sa bardzo nieprzyjemne bo w samo sciegno achillesa ale bardzo pomagaja. Kilka zastrzykow i po problemie.

0

Czas Adriano zdecydowanie sie skonczyl. Jego gra to katastrofa.

1

Co jak co ale Adriano to w tej chwili reprezentuje poziom max polskiej ekstraklasy. Dramatyczny jest.

1

Aleix nie jest lewym obronca, a pomysl z Mullerem jest tragiczny.

5

Warto dodac ze kolejny swietny mecz zagral Laporte.

0

Dolce&Gabbana

0

Jesli podkupia nam mlodego francuza to bedziemy frajerami roku.

3

Drodzy cules! Ciekawi mnie jaka jest wasza jedenastka marzen u-21, czyli zawodnikow max z rocznika 1993. Oto moja:

Oblak

Bellerin- Varane- Laporte- Gaya

Kondogbia

Andre Gomes- Oliver- Sterling

Correa-Martial



Jest to przemyslana jedenastka więc nie piszcie ze brakuje tego czy tamtego. Verratti niestety to rocznik 1992 a o Pogbie nie zapomnialem:) Piszcie jakie sa wasze propozycje. Pozdro.

0

Mysle ze jak wylozymy 40-45 mln to wyciagniemy go. Przy Gimenezie tez nie mamy gwarancji ze bedzie to tani transfer:)

2

Otoz mam zludzenia bo zawodnika dobiera sie do taktyki zespolu. Gimenez jest swietny ale nie pasuje do naszego systemu gry. Bardzo slabo wyprowadza pilke. Jest agresywny i swietnie gra glowa ale my potrzebujemy bardziej profilu mlodego francuza. Wysoki , szybki i swietnie wyprowadza pilke. Zdecydowanie Laporte.

15

Laporte, Verratti- 2 marzenia. Do tego Nolito i kadra jest kozak.

0

Andre Gomes to absolutnie kluczowy gracz Valencii. W przedostatnim meczu tamtego sezonu wypadl na 4 miesiace i dopiero kilka tygodni temu wrocil. Teraz juz bedzie podstawowoym graczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?