blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rowniez. Zastanawia mnie jednak jesli juz dodadza eleven to do jakiego pakietu. Pewnie tylko do najdrozszego Max.
0
A na obrone nie chciał bys Boatenga, Ramosa albo Kompanego?
0
Czy wy nie potraficie pojac ze Gundoganowi przydarzyla sie jedna bardzo dluga kontuzja. Po powrocie do gry nie mial zadnych innych problemow zdrowotnych.
0
Z Falcao sie zgodze ale Carroll to nie ta polka.
0
50 mln. Tyle wynosi jego klauzula po przedluzeniu kontraktu. Troche duzo a wiadomo ze baskowie nie sa sklonni do negocjacji ale rowniez bardzo chetnie zobaczyl bym tego zawodnika u nas.
0
Kapitalny zawodnik a jego gra glowa to jest poezja.
0
ŚP Tito Vilanova świętował by dziś swoje 47 urodziny.
0
Suarez zlamal palca DLA Szczesnego. Po jakiemu to?
1
Tak moze grac w LM.
6
Rzeczywiscie fantastyczne. Ubawilem sie do lez.
3
Żałosne gadanie. Skoro kibicuje temu klubowi to interesuja mnie rowniez jego finanse i wszystko co sie z nim dzieje. Jak sprzedawalismy Ville za czapke gruszek zaloze sie ze plakales ze to skandal, ale jak to przeciez to nie Twoje pieniadze.
1
Oliver, Verratti, Gundogan, Andre Gomes, Coutinho. Kazdego z tych zawodnikow zobaczył bym duzo chetniej u nas niz Pogbe z calym szacunkiem do jego umiejetnosci. Cena za Pogbe to kosmos i jego zarobki rowniez, ale to tylko moje zdanie.
2
To ze wygrywamy nie znaczy ze tak nie jest.
0
Suarez jest dla nas absolutnie kluczowym zawodnikiem. Z Bilbao gol na wage 3 pkt z Malaga gol po jego akcji i wczoraj asysta. Nie jest tak afektowny jak Neymar ale moim zdaniem z jego gry mamy wiecej pozytku.
6
6 ma Alves wiec nie wiem skad te rewelacje.
0
A ty jestes fanboyem Ronaldo to wypad na strone realu.
0
Oliver juz w tej chwili jest niepodwarzalnym zawodnikiem pierwszego skladu dla Cholo. Z Sevilla zagral kapitalny mecz.
3
Absolutnie nie podwazam klasy tego zawodnika, ale jego gra nie powala mnie na kolana i nie sprawia ze robie wielkie wow. Zobaczymy jaki sezon bedzie mial w city.
5
Nie wiem jak wam ale mi nie szczegolnie podoba sie styl gry De Bruyne. Malo pojedynkow 1x1 ,mnostwo dosrodkowan. Wieksze wrazenie na mnie robi ten mlodziutki Martial.
0
Tak. Mega kozak ale wczoraj zerwal wiezadla w kolanie i pol roku przerwy.
0
To super. Niech lapie kolejne minuty , zdobywa pewnosc siebie bo jest mu to teraz bardzo potrzebne.
0
Gra Verminator?
0
Ciekawy transfer: byly zawodnik Valencii Pablo Hernandez wypozyczony do Rayo z jakiegos arabskiego klubiku.
1
Oficjalnie w ciagu kilku godzin. 1 mln plus zmienne.
2
Joaquin wraca do Betisu. Bardzo duze wzmocnienie druzyny z Sevilli.
0
Roznego rodzaju premie i zapisy w kontrakcie ktore moga przyniesc korzysci finansowe po spelnieniu okreslonych wymagan na korzysc klubu ktory sprzedaje zawodnika.
0
Mysle ze liga hiszpanska to bardzo dobry kierunek dla niego , ale on ma dopiero 18 lat i wiele czynnikow bedzie mialo wplyw na to czy stanie sie taka gwiazda na jaka sie zapowiada.
2
Widziałem kiedys na forum zachwyty nad Hachimem Mastourem. Zostal wypozyczony do Malagi z opcja wykupu 5 mln.
0
Oficialnie jeszcze nie ma ale dostał pozwolenie na wyjazd z repreztacji i udanie sie do Mnchesteru. As pisze juz o 60 mln plus zmiennie.
1
Tymczasem Anthony Martial w United za 50mln. Raul Garcia oficialnie w Bilbao a Adrian Lopez w Villareal.