7

Jak kopiujesz slowo w slowo od Krecidlo to wypadalo by podac zrodlo.

0

Gowno prawda. Ter Stegen i Bravo to byly autorskie transfery Zubiego a Neymar juz nie.

6

Zastanawiam się czy Ty chcesz dobrze dla klubu czy tylko robić na złość zwolennikom Laporty?

3

Stare dziady powinni różaniec odmawiać, a nie na tego złodzieja głosować.

9

Socios mają krótką pamięć, bo Bartomeu nie jest 1 prezydentem który zdobył tryplet. Laporcie udało się to bez skandali, afer, banów i qataru więc to głosowanie dla mnie jest naprawdę żenujące.

3

Nie wiem co ćpiesz, ale zmniejsz dawkę bo ewidentnie Ci szkodzi.

5

Kampania wyborcza nie miała tu ŻADNEGO znaczenia. I to ze Laporta może nie miał powalającego programu ma tu minimalne znaczenie. Dowód? Wynik Freixy który kampanie mial bardzo dobrą, a raptem garstka socios zagłosowała na niego.

4

Zdecydowanie najlepszy argument Bartomeu to ten o przywróceniu pionowych pasów w następnym sezonie. Do ku* nędzy człowieku to ty zaakceptowałeś poziome pasy więc co to w ogóle za argument.

4

Dzieciaku jakie ty masz pojecie o tym klubie zeby sie cieszyc z porazki czlowieka ktory zbudowal wielka Barce...

2

Jak mozna byc za czwlowiekiem ktory zniszczyl dobre imie klubu i wyrzadzil mu tyle zlego? PARANOJA.

0

W koncu ktos powiedzial prawde. Miejsce bartka jest w kryminale.

3

Myślę że każdy prawdziwy kibic jest za Barceloną chociaż w małym stopniu dla filozofii klubu, dla jego wartości, historii, La Masii, czy nareszcie jego pustego ostatnio sloganu Mes que un club. Nie tylko sukcesy, puchary , transfery i wygrane w Gran Derbi, dlatego uważam że wygrana Bartomeu była by największą porażką klubu jako instytucji i drogą do nikąd na następne lata. Osobiście jestem całym sercem za Laportą choć nie każdy jest idealny. Visca el Barca!!!

3

Dla mnie miazga.

3

Typowa gadka 15 latka ktory w dupie ma tradycje. Tylko transfery sie licza a najlepiej jeszcze Pogbe kupic za 100 mln i wtedy bedzie cacy.

0

Uwaga HIT: City jest gotowe zaoferowac 50 mln plus Silve za Pogbe..... To byl by najglupszy biznes w historii chyba, ale po City wszystkiego mozna sie spodziewac:d

1

Patrzac na mega trudny poczatek sezonu i absencje Ardy i Vidala do stycznia dalej uwazacie ze sprzedarz Pedro za 30 mln to dobre rozwiazanie? Pedrito musi zostac.

1

Komentarz usunięty

1

Rok temu grala Legia z Zawisza.

2

Widze ze Lucho znalazl zloty srodek w swojej filozofii. Łączenie wirtuozów z walczakami. Z jednej strony Alves, Vidal, Masche, Rakitic czy nawet Pedro , a z drugiej strony Busi, Iniesta, Messi , Neymar. Arde i Luisa zaliczam do obu grup. Wiec rownowaga w druzynie jest wrecz perfekcyjna! VEB.

2

Chyba sobie żartujesz. Rakitic jest zbyt waznym ogniwem w ukladance Lucho zeby siedzial na lawce kosztem Ardy.

0

Jakbym Ci powiedzial ze kupimy w pakiecie Ramosa i CR11 tez bys uwiezył?

11

Żaden prezydent nie anuluje transferu Ardy bo juz na wstepnie jego relacje z Lucho byly by 'cieple'

0

Na stronie nike znajdziesz. Ja juz zamowilem.

7

Rodrigo Caio nie zostanie zawodnikiem Valencii. Nie przeszedł testów medycznych i klub rezygnuje z jego usług.

1

Orientuje sie ktos czy TVP w dalszym ciagu bedzie mialo prawa do transmisji Copa del Rey?

0

OFFTOP: Posiada ktoś z Was mobilny internet orange LTE 30 GB? Wiecie moze jak sie sprawuje?

0

Drodzy Cules. Ostatnio widzialem tu informacje ktore mowia o tym ze zadna stacja nie wykupila jeszcze praw do La Liga. Orientujecie sie jak wyglada sytuacja bo przymierzam sie do zakupu jakiejs tv i nie wiem co mam robic a jesli kupie canal plus i nie bede mogl ogladac barcy to skacze z mostu. VEB.

1

Już zamówiona:)

1

Laporta: Juve chce sprzedać Pogbe.

0

Gundogan miał 1 ciężką kontuzję pleców przez którą nie grał rok w piłkę Nie przypominam sobie żeby miał jeszcze jakieś kłopoty zdrowotne, więc nazywanie go zawodnikiem podatnym na kontuzje to lekkie nadużycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?