blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak kopiujesz slowo w slowo od Krecidlo to wypadalo by podac zrodlo.
0
Gowno prawda. Ter Stegen i Bravo to byly autorskie transfery Zubiego a Neymar juz nie.
6
Zastanawiam się czy Ty chcesz dobrze dla klubu czy tylko robić na złość zwolennikom Laporty?
3
Stare dziady powinni różaniec odmawiać, a nie na tego złodzieja głosować.
9
Socios mają krótką pamięć, bo Bartomeu nie jest 1 prezydentem który zdobył tryplet. Laporcie udało się to bez skandali, afer, banów i qataru więc to głosowanie dla mnie jest naprawdę żenujące.
3
Nie wiem co ćpiesz, ale zmniejsz dawkę bo ewidentnie Ci szkodzi.
5
Kampania wyborcza nie miała tu ŻADNEGO znaczenia. I to ze Laporta może nie miał powalającego programu ma tu minimalne znaczenie. Dowód? Wynik Freixy który kampanie mial bardzo dobrą, a raptem garstka socios zagłosowała na niego.
4
Zdecydowanie najlepszy argument Bartomeu to ten o przywróceniu pionowych pasów w następnym sezonie. Do ku* nędzy człowieku to ty zaakceptowałeś poziome pasy więc co to w ogóle za argument.
4
Dzieciaku jakie ty masz pojecie o tym klubie zeby sie cieszyc z porazki czlowieka ktory zbudowal wielka Barce...
2
Jak mozna byc za czwlowiekiem ktory zniszczyl dobre imie klubu i wyrzadzil mu tyle zlego? PARANOJA.
0
W koncu ktos powiedzial prawde. Miejsce bartka jest w kryminale.
3
Myślę że każdy prawdziwy kibic jest za Barceloną chociaż w małym stopniu dla filozofii klubu, dla jego wartości, historii, La Masii, czy nareszcie jego pustego ostatnio sloganu Mes que un club. Nie tylko sukcesy, puchary , transfery i wygrane w Gran Derbi, dlatego uważam że wygrana Bartomeu była by największą porażką klubu jako instytucji i drogą do nikąd na następne lata. Osobiście jestem całym sercem za Laportą choć nie każdy jest idealny. Visca el Barca!!!
3
Dla mnie miazga.
3
Typowa gadka 15 latka ktory w dupie ma tradycje. Tylko transfery sie licza a najlepiej jeszcze Pogbe kupic za 100 mln i wtedy bedzie cacy.
0
Uwaga HIT: City jest gotowe zaoferowac 50 mln plus Silve za Pogbe..... To byl by najglupszy biznes w historii chyba, ale po City wszystkiego mozna sie spodziewac:d
1
Patrzac na mega trudny poczatek sezonu i absencje Ardy i Vidala do stycznia dalej uwazacie ze sprzedarz Pedro za 30 mln to dobre rozwiazanie? Pedrito musi zostac.
1
Komentarz usunięty
1
Rok temu grala Legia z Zawisza.
2
Widze ze Lucho znalazl zloty srodek w swojej filozofii. Łączenie wirtuozów z walczakami. Z jednej strony Alves, Vidal, Masche, Rakitic czy nawet Pedro , a z drugiej strony Busi, Iniesta, Messi , Neymar. Arde i Luisa zaliczam do obu grup. Wiec rownowaga w druzynie jest wrecz perfekcyjna! VEB.
2
Chyba sobie żartujesz. Rakitic jest zbyt waznym ogniwem w ukladance Lucho zeby siedzial na lawce kosztem Ardy.
0
Jakbym Ci powiedzial ze kupimy w pakiecie Ramosa i CR11 tez bys uwiezył?
11
Żaden prezydent nie anuluje transferu Ardy bo juz na wstepnie jego relacje z Lucho byly by 'cieple'
0
Na stronie nike znajdziesz. Ja juz zamowilem.
7
Rodrigo Caio nie zostanie zawodnikiem Valencii. Nie przeszedł testów medycznych i klub rezygnuje z jego usług.
1
Orientuje sie ktos czy TVP w dalszym ciagu bedzie mialo prawa do transmisji Copa del Rey?
0
OFFTOP: Posiada ktoś z Was mobilny internet orange LTE 30 GB? Wiecie moze jak sie sprawuje?
0
Drodzy Cules. Ostatnio widzialem tu informacje ktore mowia o tym ze zadna stacja nie wykupila jeszcze praw do La Liga. Orientujecie sie jak wyglada sytuacja bo przymierzam sie do zakupu jakiejs tv i nie wiem co mam robic a jesli kupie canal plus i nie bede mogl ogladac barcy to skacze z mostu. VEB.
1
Już zamówiona:)
1
Laporta: Juve chce sprzedać Pogbe.
0
Gundogan miał 1 ciężką kontuzję pleców przez którą nie grał rok w piłkę Nie przypominam sobie żeby miał jeszcze jakieś kłopoty zdrowotne, więc nazywanie go zawodnikiem podatnym na kontuzje to lekkie nadużycie.